Skocz do zawartości
Forum Burgmania

5-8.09.2013 Bieszczady


smarciu

Rekomendowane odpowiedzi

Zbiórka chętnych na wyjazd z Wrocławia i okolic :confused:

Wątek organizatorów Spotkania Bieszczadzkiego znajduje sie tu: http://www.forum.bur...zczadzkie-2013/

Pomyślałem, że do okolic Tarnowa mamy nudną A4, a droga z ok. Tarnowa do Ustrzych Dolnych wg. googla zajmuje 2,5-3h,

(link), to może wartoby odbić wcześniej na Słowację i gładkimi drogami, turystycznie ją przejechać. Można zahaczyć o Słowacką Tatralandię. Mam dobrego znajomego w Liptovskim Mikulaszu, gdzie moglibyśmy przenocować, poimprezować, (zamykany parking na posesji Penziona) i następnego dnia rano wystartować i gładką trasą widokową (piękne Tatry od południowej strony) dojechać na miejsce do Ustrzyków Dolnych. Hę? :)

Przykładowa trasa mogłaby wyglądać w całości tak:

http://goo.gl/maps/7Yo6k

Środa

cz. 1 ok. 4,5h jazdy: kliknij

Start o godz. 8:00 z Orlenu na A4 Bielany Wrocławskie.

Dojazdówka A4, A1, Zilina, postój w sklepie przyfabrycznym Ecco w Martin, ew. zakupy obuwia po konkurencyjnych cenach. Tatralandia na popołudnie lub inne ciepłe źródła, których nie brakuje w tamtej okolicy. Możliwa też pętelka po okolicy. Kolacja przy ognisku wieczorem, degustacje słowackich piw i win, etc. w Liptovskim Mikulaszu.

Czwartek

cz. 2 ok. 6h jazdy: kliknij-rekomendowana jako super widokowa!

Piękna i kręta trasa widokowa u podnóża Tatr południowych, dojazd w Bieszczady gładkimi drogami o małym natężeniu ruchu i kawałek pętli Bieszczadzkiej. Przystanek w Karczmie Brzeziniak. Przyjazd na miejsce spotkania w czwartkowy wczesny wieczór.

Proszę o uwagi, propozycje, sugestie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Im bliżej do spotkania w Ustrzykach tym bardzie zastanawiam się nad rezygnacją z tego spotkania z Wami ponieważ dojazd do Ustrzyk Dolnych z Mrągowa nie stety jest jeszcze z trudny dla mnie i wymaga kilku przesiadek jadąc Autobusami i dojazd tam będzie trwał wiele godzin, a nie czuję się jeszcze na tyle sprawny żeby wybierać się w taką daleką podróż samemu stąd wynika moja prośba i zapytanie do Was czy ktoś jadący samochodem mógł by mnie zabrać w Bieszczady Przemek "Doktorek" z Mrągowa.

P. S. Podaję mój nr. tel. kom.:606623984

Odnośnik do komentarza

Z Wrocławia mamy troche nie po drodze w innym przypadku bardzo chętnie :confused:

Może warto przekleić post tu: http://www.forum.bur...zczadzkie-2013/

bo tutaj mamy tylko ekipę z Wrocławia i okolic.

PS. Proszę Admina o dopisanie do tytułu wątku: "zbiórka osób chętnych na wspólny wyjazd z Wrocławia i okolic", bo zakładając wątek pokazało mi się tylko jedno okno, dzięki i sorrki za kłopot.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zbiórka chętnych na wyjazd z Wrocławia i okolic :)

Czwartek

cz. 2 ok 6h jazdy: http://goo.gl/maps/GyW6C

Piękna trasa widokowa na Tatry od strony południowej, dojazd w Bieszczady gładkimi drogami o małym natężeniu ruchu i kawałek pętli Bieszczadzkiej po naszej stronie. przyjazd na miejsce spotkania w czwartkowe popołudnie.

No ale u mnie wyświetla USA :)

No chyba że to taka okrężna trasa :)

Odnośnik do komentarza

Osobiscie skoro sie ruszam taki szmat drogi to wolalbym jechac trasami turystycznymi o malym ruchu, lokalnym. A Slowacja we wrzesniu bedzie wygladala pieknie :huh: Zatem obstaje przy tej trasie z noclegiem w polowie drogi, wizyta w cieplych zrodlach i/lub pętelka po lasach w okolicy Liptovskiego Mikulaszu ;)

Sent from Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zeszłym roku przejechałem właśnie tą trasą (dodatkowo jeszcze podjechałem pod Pieniny do Czerwonego Klasztoru i przez Wetlinę ,Ustrzyki Górne na miejsce)

Jest SUUUUPER :huh:;):)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Arturo-bb za podpowiedzi ;) Zależało mi na turystycznej trasie, bliżej wyjazdu będziemy określać szczegóły, ale podjazd pod Pieniny to dobry pomysł, zajmuje wg googla 20min na górę i tyle samo na dół :)

Zatem mamy obecnie taki skład:

macieklew

papcioszki 3

rypak

smarciu

Czekamy na decyzję Misiaków, może Miro się zdecyduje i zapraszamy :)

Wartowałoby ustalić ilość osób, bo wówczas łatwiej będzie mi zarezerwować nocleg w Mikulaszu. Termin wyjazdu coraz bliżej.

Chciałbym to załatwić do piątku, bo później wyjeżdżam na 2tyg udawać greka :huh:

Odnośnik do komentarza

Ja to co najwyżej autem... Zdrowie jeszcze nie naprawione i motorkiem boję się tak daleko zapuszczać... Od miesiąca wogóle nie siedziałem na 2oo przez pierniczone zdrówko popsute ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie wysłałem maila do Jana z prośbą o rezerwację 6-ciu miejsc w miejscowości Liptovsky Mikulasz. Lokalizacja bardzo blisko centrum, na piechotę 3 min. W sklepie zakupimy co trzeba na imprezkę, a na miejscu zjemy kolację zrobioną na napędzanym łańcuchem obrotowym grillu ;) Maszyny parkujemy za zamykaną metalową bramą, szczelnie oddzielającą posesję od ulicy. Łazienka wspólna, pokoje 3-osobowe. Czekam na wycenę całości, czyli nocleg/kolacja grillowa/śniadanie. Byłem u nich już 3 razy i za każdym razem było super, jedzenie dobre, bezpiecznie i dobrze wypocząłem.

Myślę, że do piątku powinniśmy już znać ceny i uzyskać potwierdzenie rezerwacji noclegu. Jakby bylo wiecej osób, a u jana nie było miejsca to znajdziemy miejsca w penzionie na sąsiedniej ulicy.

Atrakcja dodatkowa: Tatralandia w cenie od 17euro/os od godz.17-tej.

Odnośnik do komentarza

Może będą jakieś miejscowe drzewa w tym słowackim lesie ;)

Rezerwacja potwierdzona :) Jedziemy przez Slowacje, bokami, bo ladniej i nie trzeba winiety.

Sent from Tapatalk

Odnośnik do komentarza

super, ja się wpisałem na listę, jutro śle kasę , natomiast pojawił się mały zonk, ponieważ mamy z Gosia rocznicę ślubu 3 września pewnie dojadę do was dzień pózniej, bo nie wyobrażamy sobie abyśmy tego dnia nie spędzili razem, tak więc będziemy musieli dogadać szczegóły

Odnośnik do komentarza

Smarciu trochę się pogubiłem, na początku napisałeś , że wyjezdżamy w środę, czyli 4.09.2013 r, a teraz, że jedziemy czyli w czwartek 5.09.2013, możesz naświetlić mi co i jak ?

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam planowo startujemy w srode jak w pierwszym poscie, sorrki za literowke. Daj znac czy jedziesz z nami, bo wowczas potwierdze noclegi w Mikulaszu, dzieki :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ja chyba rzutem na taśmę potwierdzę wyjazd.

Mam problem z urlopem.

Ostatni taki wypad w tym roku z taką ekipą:)-jestem dobrej myśli(nie wiem jak mój kierownik?)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...