Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o nie zaśmiecanie wątku i umieszczanie takich info. w dziale Cykliczne Spoty w W-M

Bartez, Twoim zdaniem to jest zaśmiecanie wątku?? Czy raczej rezerwujesz go tylko sobie i kilku innym znajomym a odstraszasz nowych i mało się rozpisujących innych użytkowników forum. Myślałem, że po prostu mogę jeszcze napisać coś dodatkowo w wątku dotyczącym sierpnia w naszym regionie. Pomyliłem się. Wybacz. Zabawne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Rafał , ale dożynki to nie jest CYKLICZNY spot burgmanii w naszym regionie. Myślę że Tomek w jak najbardziej właściwym miejscu to umieścił.

a tak na marginesie to nie widać żadnego z was na liście na zamknięcie sezonu w szeligach, Hę ...

Odnośnik do komentarza

Bartez, Twoim zdaniem to jest zaśmiecanie wątku?? Czy raczej rezerwujesz go tylko sobie i kilku innym znajomym a odstraszasz nowych i mało się rozpisujących innych użytkowników forum. Myślałem, że po prostu mogę jeszcze napisać coś dodatkowo w wątku dotyczącym sierpnia w naszym regionie. Pomyliłem się. Wybacz. Zabawne. Pozdrawiam.

Nikogo tu nie odstraszam wręcz przeciwnie , tylko uważam że rozpisywanie się o Gminnych imprezach w Dowspudzie to nie w tym dziale. A tobie kolego proponuję więcej luzu ..........

P.s. Szymonie ja postaram się zagościć na tak zacnej imprezie , jak reszta -pewnie też !

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że może Gminna impreza w Dowspudzie też jest okazją do spotkania np. jak lody lub kawa w Augustowie lub objazdówka jakaś po regionie. Bartez, uwierz, że jestem całkowicie wyluzowany w tak piękny weekend. Pozdrawiam.

P.s. Szymonie, ja niestety z braku czasu nie dam rady zagościć w Szeligach. Żałuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Panowie, Panowie....Po co te nieporozumienia...Można pisać i w cyklicznych i w temacie miesięcznym..Każdy pretekst do spotkania jest dobry, nawet dożynki, jeśli ktoś ma ochotę i czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...