Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No to jak nowy miesiąc ! to chwalmy się naszymi wypadami wakacyjnymi !

Ja akurat ze swoją Merlyn oraz z Mopliciem i jego połówką jadziem 2oo do Szklarskiej Poręby od 10-15.08

Odnośnik do komentarza

To i ja coś skrobnę,krótka decyzja,dosłownie 10 min zastanowienia się,i jadę dziś przed 11:00 do Suwałk ot tak żeby nakręcić kilka km,i spotkać się z Romkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jurek takie wypady na spontanie są najlepsze !V a pogoda sprzyja , więc trzeba korzystać pzdr.

P.s. Ja również z wprawy nie wychodzę pomimo braku 2oo , co prawda na biegowcu , ale od rana 200km nawinięte i powiem szczerze ,że dziś gorąco to jest uffff.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No!! Juras!! a o Ełk to nie łaska było zahaczyć ?

Wiesz że Ełk krótko się pisze ale długo się pamięta ?!

Żeby mi to było przedostatni raz !!

Odnośnik do komentarza

No i już mamy czwartek jutro piątek i może coś w wekend ponawijać na koła jak tam koledzy jakieś propozycje. Mi nic nie przychodzi do głowy. :confused:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

czas odrobić wakacje hai :confused:

A ja w sobotę z rańca wyjeżdżam 2oo na wakacje na 5dni - na które zarobiłem .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ach! Dalekie moje podróze są na razie tylko marzeniami ale tak jak mówią "co sie odwlecze to nie uciecze", kiedy wchodzę do garażu Zacna stoi smutna ..., mam nadzieję, ze przyszły sezon będzie dla mnie lepszy ...., nie stety wyjazd w Bieszczady odkładam na nastepny rok oczywiście jak zdrowie i finanse na to pozwola, a przez zimę przygotuję ją robiac dokładny i szczegółowy przegląd, poprawię też mocowania platików i założę na przód nową oponę oraz szybę turystczną podobną do tej jaką miałem w poprzedniej Zacnej i może założę do niej relingi hondowskie, życzę Wam miłych dalekich podróży i pozdrawiam Was Przemek :huh:

Przepraszam za zaśmiecanie forum moimi wiadomościami, nastepnym razem jak będe chciał coś napisać to muszę dobrze przemyśleć każdą treść wiadomości żeby kogogoś przpadkiem nie urazić, wdzięczny za wszystko co otrzymałem z Waszej strony po moim wypadku i pozdrawiam Was 50 letni Jublat życząc miłych wypraw i dróg szerokości oraz realizacji wszystkich marzeń i planów Przemek

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za zaśmiecanie forum moimi wiadomościami, nastepnym razem jak będe chciał coś napisać to muszę dobrze przemyśleć każdą treść wiadomości żeby kogogoś przpadkiem nie urazić..

Właśnie Sympatyczny Kolego Jubilacie bardzo mnie uraziłeś. Pijesz do mnie cały czas, ale powiadam Ci, że takie sprawy jak wyjazd z kimś na doczepkę załatwia się inaczej:

najpierw konsultujesz się z osobą, która jedzie i ewentualnie może Cię zabrać a potem dopiero prosisz o dopisanie do listy zlotowej.

A Ty jak zwykle zakładasz z góry, że ktoś Cię weźmie...

Ja osobiście, Drogi Przemku, nie zamierzam Cię nigdy zabierać autem, a dlaczego to powinieneś wiedzieć...

Sądzę, że żale typu, że nikt z W-M nie zaproponował miejsca jest chwytem poniżej pasa bo dobrze wiesz, że nikt z naszego regionu się tam nie wybiera, a jeśli już to jedzie na 2oo...Zawracasz też głowę chłopakom z Dolnego Ślaska bo trzeba zawieść Doktorka w Bieszczady, ogarnij się chłopie i jak pisałem wcześniej, jeśli tylko masz ochotę możesz pojechać w Bieszczady swoim autem, wynająć kierowcę ,wynająć taxi, jechać pociągiem, autobusem itd... A jeśli nie masz na to siły to myślę, że nie jest to jeszcze czas dla Ciebie na takie wyjazdy..

Przestań w końcu żerować na dobroci ludzkich serc i nie myl naszego Klubu z Caritasem....Cały czas użalasz się nad sobą a pamiętaj, że inni też mają swoje problemy i zajęcia...

Czasem też przeczytaj PM.

ps. Życzę zdrówka w dniu urodzin Drogi Jubilacie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z chęcia gdzieś bym się wybrał na jakas przejażdżkę ale od paru dni pobolewa mnie nadgarstek lewej ręki, po ostatnim moim upadku, w poniedzialek lub wtork pójdę do Ortopedy obym nie musiał reki mieć w gipsie, na beton upadlem "jak przyłowiowa wrona...", podpierając się na niej .....,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zamiast ,,Gorzkich Żalów '' - To się pochwalimy (Ja z Merlyn i Lech z Niną ) swoim pobytem w Karpaczu.

Krótko !!

bo relacja jest w trakcie tworzenia (co by Potomni mieli z czego korzystać ).

Byliśmy ! Odpoczywaliśmy :confused1: ! Wróciliśmy ! cali i zdrowi !

Pobyt trwał z podróżą 6 dni .Zrobiliśmy ok.1700 km. bez większych przygód :down: . Kasiory wydano :msn-wink: ok. po 1 średniej krajowej pensji razem z tankowaniem i opłatą noclegową . Zwiedziliśmy-dzaliśmy całyczas od 9.00 do 21.00 zamki ,muzea , starówki i jescze chodziliśmy po okolicznych górach ( Śnieżka ) ,aaa i byliśmy w Pradze na wycieczce ! .

Generalnie !! Warto było !!

Polecam ! Bo to zostanie w pamięci na całe życie !

P.S

Zapomniałem !!

Oczywiście wielkie podziękowania Lechowi i Madzi za przygotowania atrakcji . Lechu był tzw. KO (dbał o zabezpieczenie czasu oraz atrakcji ). Dzięki nim nie było nudy ! Ooojjj nie było .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie zrobiłem małą recenzję z pobytu w Karpaczu i wrzuciłem w imprezach podróżach

Zapraszam do czytania !

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...