Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pyromagik 201


KOT66

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za, można by zrobić wspólny spot GZ i Wlkp gdyby doszło do wypadu na te powietrzne iskierki czyli Pyromagic. A jeśli chodzi o kimanie to klękajcie narody cenowa masakra.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, MISIEK said:

Fajnie macie... W Poznaniu nie ma takich fajnych imprez... Przeglądałem noclegi i ceny mnie zabiły...

W Campanillu niedaleko Wałów idzie dorwać dwuosobowy pokój za stoparę zyla. Generalnie w centrum blisko pokazu zostało trochę wolnych miejsc w cenie do 200 za dobę (pokój dwuosobowy).

Odnośnik do komentarza

Jest w szczecinie hotel pracowniczy z 3km od wałów z tego co słyszałem jest tam tanio poszukam jeśli ktoś zainteresowany to szczegóły wrzucę jutro 

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze (ostatnio widziałem, że czynny) hotel na ul. Ku Słońcu w budynku po jednostce wojskowej. Tam kiedyś nocka kosztowała 20 zł, to nie żart. Oczywiście teraz nie mam pojęcia, jak będę w pobliżu, to postaram się zorientować co i jak. Może ktoś ma czas na internecie poszukać.

Odnośnik do komentarza

Można się podpytać w akademikach WSM-ki czyli dzisiejszej Akademii Morskiej, kiedyś wynajmowałem tam pokoje dla gości weselnych, może teraz też jest taka opcja, było tanio i 50m do Wałów Chrobrego gdzie są pokazy.

Ja niestety do następnej soboty jestem poza Szczecinem ale może ktoś z lokalesów podjedzie i podpyta.

Odnośnik do komentarza

Przedstawiciele Grupy Wlkp też się wybierają na "Pyromagic": >> KLIK: PES jedzie na PYROMAGIC <<

Mamy już zarezerwowane miejsca tutaj: >> KLIK: OSIR Gryfino <<

Obowiązkowo musimy się spotkać na pokazach i gdzieś w sobotę... może na jakimś obiadku.? Może znacie jakieś miejsce z pyszną i tanią rybką w waszych okolicach.?

Do zobaczenia.! 

Odnośnik do komentarza

Z rybki i to niedaleko wałów to otworzyli nowy bar rybny na Dubois obok Biedronki. Jeszcze tam nie byłem ale małżonka idąc do biedry zajrzała, są owoce morza i flaczki z kalmarów oraz rybki. Nic nie wiem na temat jakości dań bo lokalik nowy ale mam go 100m od domu to może przetestuje na dniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 minut temu, Drek napisał:

Zapał grupy GZ do wspólnego spotkania sprawia, że mam ciarki z radości :) Rogierro jakbyś mógł potestować lokal z góry dziękuję :)

Wojtek, my z Zosią jesteśmy od piątku do wtorku w Łagowie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MISIEK napisał:

Byle rybka była smaczna, świeża, a cena nie zabiła - to śmiało można jej poobgryzać ości.!

Na Manhatanie polecam bar Kalmarek.smaczne rybki pieczone w piecu weglowym.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Przedstawiciele Grupy Wlkp też się wybierają na "Pyromagic": >> KLIK: PES jedzie na PYROMAGIC

Mamy już zarezerwowane miejsca tutaj: >> KLIK: OSIR Gryfino

Obowiązkowo musimy się spotkać na pokazach i gdzieś w sobotę... może na jakimś obiadku.? Może znacie jakieś miejsce z pyszną i tanią rybką w waszych okolicach.?

Do zobaczenia.! 

Chłopaki, nie obrażajcie się, na brak odzewu, ale jak wiecie jest okres urlopowy i część z nas jest właśnie lub zaraz będzie na rozjazdach wakacyjnych... 

Mimo wszystko, mam nadzieję, że w jakimś składzie, uda nam się gdzieś spotkać z Wami.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Urbi napisał:

Chłopaki, nie obrażajcie się, na brak odzewu, ale jak wiecie jest okres urlopowy i część z nas jest właśnie lu zaraz będzie na rozjazdach wakacyjnych... 

Mimo wszystko, mam nadzieję, że w jakimś składzie, uda nam się gdzieś spotkać z Wami.

spoko... spoko... u nas też frekwencja wakacyjno-urlopowa. Zdzwonimy się w piątek wieczorem jak dojedziemy i w sobotę rano by umówić się na spotkanie.

Chyba, że już macie jakiś konkretny pomysł na konkretne miejsce ?!

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, qszysiek napisał:

Na Manhatanie polecam bar Kalmarek.smaczne rybki pieczone w piecu weglowym.

Adres do Navi poproszę :) Czy ktoś zna parking blisko Wałów dla 2 puszek i wspaniałych jeźdźców 2oo?

Odnośnik do komentarza

jak jestem moto na fajerwerkach zawsze ze znajomymi stoimy tutaj, koń pod kontrolą i najlepszy widok bo strzelaja z wyspy Grodzka na przeciwko (sprawdź, street view), w tym czasie jest tyle ludzi że policja nikogo stamtąd nie gania w przeciwieństwie do mostu nad Odrą

 

https://www.google.pl/maps/dir//53.4270189,14.5644585/@53.4268465,14.5648123,19.54z/data=!4m2!4m1!3e0

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, ale z powodów rodzinnych niestety nie będę mógł przyjechać na Pyromagic. Musiałbym wracać rano w sobotę - a to jest bez sensu... Życzę więc wszystkim udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza

proponuje tutaj na łuku wiaduktu, zobacz co wpisane jest w navi google

jest tylko jedno ale, nie wiem czy po ostatnich tolszipach ta ulica nie jest zamknięta sorry, ale może ktoś sprawdzi i napisze

z moto czy bez ta miejscówka jest dobra, za blisko nie ma co oglądać bo trzeba zadzierać wysoko głowę :D

pzdr

5132a5a4a7d32d6fmed.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...