Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje doswiadczenia z jazd testowych w Warszawie


Foka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dam znać po jazdach, podleć dziś pod C 66 to pogadamy. pozdro.

Niestety skuterka na testy wypożyczono do TV, następny termin 14.08.2013. Zobaczymy co dalej, pozdro.

Odnośnik do komentarza

4. BMW na Ostrobramskiej 73

Pojechalem tam ogladac BMW C600 Sport. Nie mieli C650 GT. Elegancki wielki salon, co prawda pan zdziwil sie, ze umawialismy sie na 12:00 (myslalem, ze bedzie powtorka z POLand Position...), ale w 20 min wyszykowal skuter do jazdy.

Potwierdzam, że w tym salonie elastycznie podchodzą do jazd testowych. Ja akurat umawiałam się u nich na test motocykla, ale też bez zbędnych formalności i problemów. Co do testów obu skuterów to mieli zdaje się w czerwcu weekend testowy i można było pośmigać i na C600 Sport i C650 GT.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I w końcu się doczekałem, dostałem maxi syma 400i na jazdy testowe. Za pierwszym razem skuterek pojechał do telewizji, za drugim razem, pojechał do gazety, za trzecim razem pan niestety o mnie zapomniał i sobie gdzieś pojechał, no i w końcu za razem czwartym jest, dostałem i to na cały dzień. Jakie było moje zdziwienie gdy się okazało, że nie obowiązuje limit kilometrów, a poza tym całkiem za free.

c11d5ca390a5ff89mc.jpge2bd39eef464b654mc.jpgef087344612d0d41mc.jpg

Polatałem na S8, Łopuszańską, Marki no i oczywiście po mojego plecaczka do Nowego Dworu Maz. Jazda samemu super, z plecakiem jak dla mnie już trochę za ciężko, ale to kwestia wprawy. Niestety waży trochę więcej niż 300 - tka. Przyspieszenie ok, hamulce też w porządku, oparcie dla kierowcy ok, ale plecaczek narzekał, że dla niej za niskie. W sumie jeździło się bardzo fajnie i stwierdziłem, że ten sezon był ostatnim na moim SYM-ie. Następny skuterek będzie większy, będę polował na KRÓLA. Pozdro dla wszystkich i powodzenia w testach.

3445070c9d9d02d5mc.jpg63490be4c715539cmc.jpg276229e4419dc08emc.jpgdd970c0c1a71f311mc.jpg075359431a88cce0mc.jpg9448f00c930f4aa8mc.jpg26a559d5fd98a016mc.jpg

Odnośnik do komentarza

Jaco ! Gratuluję ! W końcu się udało. Fajnie, że na cały dzień i do tego bez limitu km. Mam wobec tego parę pytań. Z jaką prędkością maksymalną jechałeś? Jak skuter zachowuje się podczas jazdy? Czy odczułeś jego większą moc podczas przyśpieszania zwłaszcza z plecaczkiem? Doskonale wiesz, że ja również interesuję się tym modelem skutera i biorę go pod rozwagę przy ewentualnej zmianie. Pewne obawy budzi jednak dostępność części zamiennych oraz problemy dotyczące tarcz hamulcowych w początkowych egzemplarzach tego modelu o czym wspomina zygmek68. Do niewątpliwych zalet należy zaliczyć ciekawy wygląd i niewielkie zużycie paliwa. Przy bardziej przystępnych w stosunku do obecnych cenach może to być interesują oferta. Pozdrawiam, Maro

Odnośnik do komentarza

Witaj Radi ! Możemy się wybrać razem na Łopuszańską i umówić na testy. Dla mnie pierwszy możliwy termin to drugi tydzień października. Od poniedziałku jestem na urlopie i nie będzie mnie w W-wie. Mam nadzieję, że będzie jeszcze ładna pogoda i niewielu chętnych na testy SYM-a. Pozdrawiam, Maro

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tego co mi wiadomo SMP nie posiada w tym roku żadnej testówki, ani UH200 L4 ani tym bardziej AN650 L4... ale jak to mówią, rynek nie znosi próźni :) Jeden z dealerów wychodzi na przeciw potrzebom i za "jedyne" 6 paczek proponuje ofertę weekendową :) > http://otomoto.pl/su...o-M4013833.html

Odnośnik do komentarza

Nowego Burka 200 nie ma jak sprawdzic w W-Wie.

Bylem umowiony w Honda Plaza na Malowniczej w ta sobote na 13-14 na jazde probna - Forza 300.

Przyjezdzam, ochroniarz mi cos macha rekoma, widze kartke na szlabanie - czynne w ta sobote do 12:45...

Wyjezdza na moto pracownik, kierownik dzialu moto, przeprosil, nic nie mial na ten dzien w zeszycie, czy jest Forza z Hondy Polska nie wie, osoby od skuterow nie ma w pracy. Masakra...

Na koniec ochroniarz mi powiedzial - ze jestem juz druga osoba ostatnio, ktore przyjechala pocalowac klamke, mimo, iz sam pracownik Honda Plaza mnie umawial na jazde w danym terminie...

PS:

dzis Pscool na RWBN rowniez potwierdzil niekompetencje tego samego pracownika, kupowal u niego jakis czas temu skuter...

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem w Motor-landzie,pytałem o jazdę testową Downtown'em i powiedziano mi,że możliwa będzie dopiero po 30 września.

Obecnie jest na teście długodystansowym.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem w Motor-landzie,pytałem o jazdę testową Downtown'em i powiedziano mi,że możliwa będzie dopiero po 30 września.

Obecnie jest na teście długodystansowym.

Dotyczy to również xcitinga 400. Miły pan dodał, że mogę taką jazdę odbyć np. w Krakowie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...