Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rzelu

    23

  • burgifan

    21

  • ArtCho

    16

  • wooferai

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dzięki! Najbardziej cieszę się, że dokonałem dobrego wyboru - uciekliśmy przed deszczami w okolicach Drezna (plan podstawowy) i ponurą pogodą w Szczecinie. Plan B, czyli okolice Rostocku i Rugii, to był strzał w dziesatkę: cały czas (czyli czwartek, piątek i sobotę) mieliśmy przepiękną pogodę. Sobota jedynie była dość chłodna i mglista, a reszta - słoneczko!

Jako, że zainteresowania syna krążyły wokół jazdy po winkielkach z dużymi szybkościami, głównie jeździliśmy. Cały bagaż woziłem ja, bo on stwierdził, że śmietnik mu zaburza aerodynamikę i nie będzie w stanie mi dorównać. I tak nie dorównywał, ale na autobanie z górki i z wiatrem rozpędzał się do licznikowego 130 km/h. Musieliśmy dolać trochę oleju - kupiliśmy jakiś Castrol do motocykli, który mieścił się pionowo w torbie przekrokowej :) Jak być może widać, część bagażu podręcznego wrzucilismy do torby na bak - tę, którą wykorzystywałem w Dewilce.

To na zdjęciu, to rybka - dla panierki warto ją było spróbować. Torba przekrokowa - Moto Detail, kupiona jeszcze do Aprilii w Louisie. Jak pamiętam nie była droga. Do Aprilii bardziej pasowała, ale tu też się mieści i bardzo dobrze sprawuje. Co do zdjęcia z wiatrakiem - może i warto podać do kalendarza...

Wiecej zdjęć - TU.

Znalazłem torbę przekrokową: http://www.louis-motocykle.pl/torba-moto-detail-czarna-22-litry,p,20572 W niemieckim Louisie nie udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza

ArtCHO dobrze wybrałeś , ja własnie wróciłem z Drezna sobota i niedziela cały czas deszcz, część dróg i mostów pozamykana dla ruchu.

PS.dla formalności byłem na wycieczce autokarowej.

Odnośnik do komentarza

Wycieczka super, na prawdę :) Może się powtórzę, bardzo podobają mi się Twoje opisy wraz ze zdjęciami które wstawiasz ArtCho, kolejny raz jestem pod wrażeniem.

Tą torbę masz do czego przymocować, czy tak po prostu sobie leży ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Torba moto-detail, link bezpośrednio do Luisa:

http://www.louis.de/...&artnr=10025359

Można zamówić na niemierzyńskiej, oni są raz w tygodniu w Berlinie.

Cena taka jak w Luisie po kursie Euro.

Nic nie doliczają.

Rzelu, daj znać jak chciałbyś przymierzyć tę torbę do swojego 2oo.

  • Hauptfach (abschliessbar) mit 1 Netztasche, 1 RV-Tasche - główna komora z wewnętrznymi bocznymi kieszeniami (jedna zamykana na zamek)
  • 2 Seitentaschen mit Organizerfächern und Handytasche - boczne kieszenie (zewnętrzne) zamykane na zamek i z "piórnikiem" (na telefon i długopisy)
  • gummierter Boden - podgumowane dno
  • abnehmbarer, gepolsterter Schultergurt - pasek zmieniający torbę w torbę naramienną
  • Regenhaube - dołączony pokrowiec przeciwdeszczowy

Hej zjazdowicze! Jak jedziecie? Mogę Was wszystkich, albo pojedynczo odprowadzić w czwartek. Choć kawałek za Szczecin! :kicking:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzelu, daj znać jak chciałbyś przymierzyć tę torbę do swojego 2oo.

  • Hauptfach (abschliessbar) mit 1 Netztasche, 1 RV-Tasche - główna komora z wewnętrznymi bocznymi kieszeniami (jedna zamykana na zamek)
  • 2 Seitentaschen mit Organizerfächern und Handytasche - boczne kieszenie (zewnętrzne) zamykane na zamek i z "piórnikiem" (na telefon i długopisy)
  • gummierter Boden - podgumowane dno
  • abnehmbarer, gepolsterter Schultergurt - pasek zmieniający torbę w torbę naramienną
  • Regenhaube - dołączony pokrowiec przeciwdeszczowy

Hej zjazdowicze! Jak jedziecie? Mogę Was wszystkich, albo pojedynczo odprowadzić w czwartek. Choć kawałek za Szczecin! :clapping:

Ja startuje około 16-tej w czwartek.

Odnośnik do komentarza

(...) Po Rugii warto pojeździć rowerem i zobaczyć przylądek Arkonę, tuż obok malowniczy porcik Vitt, kilkukilometrowy ośrodek wypoczynkowy dla hitlerowców (Prora) itd. itp. Po prostu pięknie :)

(...)

Właśnie wpadła mi w ręce ulotka, możesz kupić w dawnym ośrodku KdF- u Prora zrobione mieszkanko z widokiem na morze ok. 80 m2, za ok. 310 tys. euro :clap: ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie wpadła mi w ręce ulotka, możesz kupić w dawnym ośrodku KdF- u Prora zrobione mieszkanko z widokiem na morze ok. 80 m2, za ok. 310 tys. euro :clap: ...

:) Jadę kupić! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...