Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Faktycznie, zapomniałem, że przecież w tym terminie organizowany jest największy i najważniejszy dla nas zjazd maxi skuterów...

Ja niestety nie mogę uczestniczyć ani w zjeździe, na czym ubolewam - może za rok, ani na tej imprezie charytatywnej - wyjazd w sprawach rodzinnych...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rzelu

    23

  • burgifan

    21

  • ArtCho

    16

  • wooferai

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dopiero teraz doczytałem ten temat... Dojechałem szczęśliwie i szybko wrzuciłem fotki i film na stronę... http://www.forum.burgmania.net/topic/17566-majowe-potkanie-maxi-maniakow-w-szczecinie-16052013/

Za dwa tygodnie, jeśli pogoda dopisze, postaram się być, może nawet z "plecaczkiem", bo mi spokoju nie daje, że jej nie wziąłem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dziś pod wieczór zrobiłem sobie krótki wypad do NRD :) Nawet miałem dobrą wolę, żeby po naszych drogach, ale wystarczyło mi chęci tylko do okolic Makro, a w Warzymicach chęci zupełnie opadły po spotkaniu z kilkoma baranami (i baranicami - żeby było równouprawnienie).

Spotkałem kilku motocyklistów, z którymi sobie machnąłem :)

17052013555_Snapseed1_zpsde327bcf.jpg

Odnośnik do komentarza

ArtCho dzięki za dobre chęci, na następne spotkanie ( tam gdzie będzie prąd ) zabiorę lapka i spróbujemy bardziej pokazowo :);)

Odnośnik do komentarza

Dzięki :D rzeczywiście ta strona jest ok!!!

Chciałem wrzucić kilka zdjęć z mojego wypadu na żużel do Gorzowa ale jestem komputerowym analfabeta i nie podolalem ;) powiem krótko świetna impreza, jeśli ktoś nie był to warto! Atmosfera 100x lepsza jak na naszej Pogoni, żadnych awantur i adrenalinka jak chłopaki biorą zakrety niesamowita!!!

Odnośnik do komentarza

Dzieki KOT45 za linka. Bylismy z qszyskiem w Niechorzu i pogoda dopisala. Zwiedzilismy latarnie morska i byl tez spacer brzegiem morza. W drodze powrotnej rozdzielilismy sie, qszysiek pojechal na Sz-n a ja musialam zjechac z trasy i kimnąc sie na godzinke bo znowu zasnelam jadac i prawie wiechalam w znak strzalki na drodze. Wszystko przez atrakcje sobotniej nocy:) Po krotkiej drzemce nabralam wigoru i 160 nie znikalo z budzika az do Dąbia. Szczegolne podziekowania dla qszyska za mila wycieczke.

Odnośnik do komentarza

W sobotę zaliczyłem imprezę w Rzeplinie, ze Szczecina z 5 moto, za to w Stargardzie już około 50. Pyszna zupa cebulowa i kiełbaska przy ognisku. Pojechałem żeby przetestować sprzęta i ciuchy, warunki średnie - deszczyk i wiejskie drogi za Stargardem, ale muszę przyznać że Burgman sprawował się bardzo dzielnie, zwłaszcza w porównaniu z młodzieżą na kolorowych ścigaczach, którym w tych warunkach wyraźnie "zmiękła rura" :)

20130518_227.jpg

20130518_225.jpg

Odnośnik do komentarza

;) sie wam randka udala przy mojej prognozie :D...

KOT45 zabije Cie za ten tekst jak Cie spotkam. My mamy rodziny i osoby bliskie a takiei teksty na forum publicznym sa malo zabawne dla nich. Teraz wyszly niepotrzebne domysly i niedomowienia. Jesli sam nie potrafisz rozgraniczyc kumplowania sie i randki to nie mierz innych swoja miara i zostaw swoje uwagi wylacznie dla siebie.

Odnośnik do komentarza

KOTKU ja się mogę z toba umówić na randkę i spacer brzegiem morza - z góry uprzedam, że mam żonę, która jest w jakiś dziwny sposób spokojna o moje spotkania - chyba nie dałem jej powodu do złych domysłów

Odnośnik do komentarza

Witam po przerwie. W pierwszych słowach mego listu napiszę, że telefon jest rewelacyjny. Jego widok jednak mnie nie zaskoczył, gdyż podobne pamiętałem z Klossa (scena, gdy gestapo śledziło wypuszczoną łączniczkę- mieli takie w samochodach pogotowia KRIPO) oraz np w kapitanie Sowa ew w psie Cywilu- w Warszawach milicyjnych takie mieli- tylko podstawka jakby inna. Inne czasy po prostu. Niczego tym nie sugerują, tylko zauważam -:scared: Skuter odczyściłem i ujeżdżam po mieście (podła pojemność) użytkowo do pracy. Mam drobne pytanko do Ciebie ArtCho. Tak na jesieni wybrałeś się do NRD (podzielam zainteresowanie tą krainą, w szczególności soljanką w Szwedt i różnymi innymi fajnymi miejscami- aczkolwiek zamiast curry wursta wolę Thuringer - biała pieczona - ostatnio była przed tym ogrodniczym w Szwedt). Dla zainteresowanych tym fascynującym krajem polecam blog- szczególnie w częściach historycznych http://nrdblog.cmosnet.eu/

Niestety zwiedzanie NRD skuterem w moim przypadku nie jest dobrym pomysłem, ale samochodem sobie zwiedzam. Zainteresował mnie taki duży pałac z Twojej jesiennej wyprawy- bardzo duży. Nie jest super zabytkowy, zdaje się tam jakaś knajpa jest i organizacja- ale był super- szukam jakiegoś archiwum miesięcy w postach (żeby odszukać te zdjęcia) Może masz te zdjęcia gdzieś zgromadzone na publicznym serwie?. Szukam też wrażeń z wyprawy np do Chorin ew Carinhall włącznie z Eberswalde. Jeszcze raz pozdrawiam, Samba spóżnione życzenia urodzinowe, jak nie będzie padać wpadnę melomani pod Pleciugę podziwiać Wasze skuterzyska

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...) Mam drobne pytanko do Ciebie ArtCho. Tak na jesieni wybrałeś się do NRD (podzielam zainteresowanie tą krainą, w szczególności soljanką w Szwedt i różnymi innymi fajnymi miejscami- aczkolwiek zamiast curry wursta wolę Thuringer - biała pieczona - ostatnio była przed tym ogrodniczym w Szwedt). Dla zainteresowanych tym fascynującym krajem polecam blog- szczególnie w częściach historycznych http://nrdblog.cmosnet.eu/

Niestety zwiedzanie NRD skuterem w moim przypadku nie jest dobrym pomysłem, ale samochodem sobie zwiedzam. Zainteresował mnie taki duży pałac z Twojej jesiennej wyprawy- bardzo duży. Nie jest super zabytkowy, zdaje się tam jakaś knajpa jest i organizacja- ale był super- szukam jakiegoś archiwum miesięcy w postach (żeby odszukać te zdjęcia) Może masz te zdjęcia gdzieś zgromadzone na publicznym serwie?. Szukam też wrażeń z wyprawy np do Chorin ew Carinhall włącznie z Eberswalde. Jeszcze raz pozdrawiam, Samba spóżnione życzenia urodzinowe, jak nie będzie padać wpadnę melomani pod Pleciugę podziwiać Wasze skuterzyska

Czyżby o to chodziło? Boitzenburg?

http://www.forum.burgmania.net/topic/16364-pazdziernik-w-zachodniopomorskiem/#entry265678

Co do wrażeń - ja lubię po prostu jeździć i cieszyć ("nacieszać") oko - sama wioseczka Chorin jest ładna i znajduje się w niej historyczny dworzec PKP :clapping: pięknie odnowiony. Parę kilometrów dalej klasztor, w obszernym parku z jeziorem, w którym odbywają się koncerty muzyki poważnej (cześciowo klasztor jest w ruinie). Eberswalde - od strony autostrady wjeżdża się na dawne lotnisko, gdzie jest muzemum lotnicze i jest trochę ciekawych obiektów, choć w większości są zaniedbane. W samym Eberswalde piękna, niemalże gotycka wieża ciśniej (jak z Gotham City w Batmanie). Świetna malownicza i niemalże alpejska droga z Eberswalde do Niederfinow i dalej do Oderbergu. Masaż dla oczu, miód dla duszy :)

Okolice Drezna (Saksonia) - to już znasz z mojej relacji z podróży z Maćkiem. Ja bardzo lubię jeszcze jeździć nad Bałtyk: Rugia, Darß-Zingst-Fischland (tak od Wismaru, przez Rostock do Greifswaldu. Po Rugii warto pojeździć rowerem i zobaczyć przylądek Arkonę, tuż obok malowniczy porcik Vitt, kilkukilometrowy ośrodek wypoczynkowy dla hitlerowców (Prora) itd. itp. Po prostu pięknie :(

A to z minionego długiego weekendu na rowerach: https://www.dropbox.com/sh/am4kf3d72z2hr44/5QToBMU6d9

Odnośnik do komentarza

Dzięki- tak o to chodziło. Ja NRD troszkę znam- moja ciotka mieszkała przez całę dorosłe życie w Demmin czyli kierunek na Rugię i tamte tereny znam (fakt- nigdy nie byłem w Priorze, poznałem ją z bloga priora miasto machina) za to zrobiłem dość dokładnie rejon nadodrzański aż do Frankfurtu poza o dziwo rejonem Schwedt,, Eberswalde.. Neuhardenberg też jest fajny (układ całej wioski i pałac) i dalej wzgórza Seelowskie. Z innego kierunku uroczo krajobrazowy jest kierunek na Feldberg (i na kajaki). Ten Carinhall mnie interesuje ze względu na fantastyczne położenie, ale- ze względu na 125 cm pojemności już za daleko dla mnie

Odnośnik do komentarza

cześć

sorry że Wam zaśmiecam ale mam pytanie :clapping: , zna ktoś tego skutera? http://tablica.pl/of...html#53198082f3

szukam coś dla taty i znalazłem takiego, sprzedający ma go od roku, kupił go od znajomego, chce sie przesiąść na motocykl więc sprzedaje, podobno wszystko w nim działa, co wypadałoby dokładnie sprawdzić? jakie robi wrażenie i czy ogólnie dobrze wygląda?

z góry dzięki za podpowiedzi

jeśli mój tato go zakupi, będziecie mieli jednego skuteromaniaka więcej

ja na razie ujeżdżam mojego typhoona 80

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pacark - ja nie znam tego skutera. Co do sprawdzenia - podstawowe rzeczy, o których dużo się pisze, również na Burgmanii, ale ja nie podejmuję się udzielania porad. Może Sławek się wypowie, jako właściciel Piaggio?

LUDZISKA! Spotykamy się jutro pod Pleciugą i przekazujemy sobie znak pokoju! Jakoś smutno się zrobiło w tym wątku i powiało chłodem, a tu lato się zbliża i będziemy jeździć na naszych skuterach! :clapping:

Kowal, daj znać czy będziesz - wezmę laptoka i pokażę Ci jak to się robi :)

Odnośnik do komentarza

Paggio bardzo ładny, bynajmniej mi się podoba, ale na mnie nie patrz, bo mój problem polega na tym że mi się podoba praktycznie każdy maxi :DDD Ładny jest ładny.

To jutro jest czwartek ? Ale ten czas leci... No dobra, to jakie są plany na jutro ? Czy ktoś wie coś ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...