Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Środowe spotkania


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Chłopaki za miłe przyjęcie :dontgetit: Na Osowej zatrzymały mnie dwa światła i trochę zostałem z tyłu. Było na prawdę fajnie :msn-cry: jeszcze raz dziekuję wszystkim i do zobaczenia za tydzień! :)

Odnośnik do komentarza

Nareszcie chyba coś ruszyło . Dzisiaj przyjechała naprawde duża paka Kolesi prawie tak wielka jak za starych czasów S3M ( brakowało tylko PIDZAMA z MIRECZKĄ ) Potem przejażczka do Kielna na dobre jedzonko PAWEŁ i WUJEK STASIU Dzięki za wspulne kulanie było super !!!!

Dziękuję też wszystkim obecnym I do zobaczenia za Tydzień

Odnośnik do komentarza

Hej miło było poznać zacne towarzystwo z 3M i nie tylko. Bardzo miło spędziłem z Wami czas na spocie (krzysurban lody były super) pod koniec, którego pawelneos zaproponował wypad za miasto nad malownicze jezioro gdzie miło zakończyliśmy nasze spotkanie, po którym podczas jazdy do bytowa słyszałem tylko głos samego burga a nie burczenie w żołądku. pawelneos dziękuję za to, że zachowałeś się jak prawdziwy gospodarz odprowadzając mnie do maszyny życząc mi szerokości. Miło było mi Ciebie poznać.

A to wszystko Dzięki Mareczkowi, który podczas naszego pierwszego spotkania w ubiegłym roku miał włączonego laptopa na stronie burgmania.net i zaczął opowiadać o forum z taką pasją i iskierką w oku, zaszczepił mi bakcyla i doszedłem do wniosku, że dobrze było by być w tak zacnym gronie. No i jestem. Szacun Mareczkowi za to.

A jeśli chodzi o fotki z ostatniego spotu to proszę chętnych o przesłanie mi adresu e-mail wyślę jak tylko otrzymam adresy.

Odnośnik do komentarza

Stasiu - Nawet nie wiesz jak było miło Nam poznac Ciebie .Super z Ciebie gościu i zawsze będzie fajnie się spotkac i po kulac się wspulnie po nadmorskich rejonach a nawet i wiele dalej .Jeśli można to prosze o jeden komplet fotek na mojego emali - pawelneos@tlen.pl

Odnośnik do komentarza

Mi również było bardzo miło Ciebie poznać Stasiu, jak i Wszystkich obecnych na spocie! Również się dołączam się do prośby o zdjęcia :clapping: maplastmet@gmail.com

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kolejna wakacyjna środa 10.07.13 Pogoda troche mieszana ale ja się wybieram na spotkanie środowe na Pasie .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich!

Postaram się również być, choć mogę nie wyrobić czasowo, ale jeśli się nie pojawię, to będę na pewno duchowo :P Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Mamy dla Was świetną informację! Wraz z firmą Rockstar przygotowujemy imprezę, jakiej jeszcze nie było! W Sobienczycach koło Żarnowca 16 lipca startuje festiwal łączący ze sobą wiele dyscyplin off-road. Rockstar Energy Drink Mad Skillz to przede wszystkim druga runda Mistrzostw Polski FMX, podczas której najlepsi polscy zawodnicy będą igrać z grawitacją wykonując niesamowite ewolucje na motocyklach na wysokości niemal trzeciego piętra. Nie zabraknie wrażeń dla fanów Motocrossu, ponieważ na torze Speed Star w Sobieńczycach odbędą się także: runda Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet oraz Strefa Północna w Motocrossie.Do tego rozegrane zostaną zawody w Quadcrossie i w Super Enduro, a z ramp polecą także zawodnicy na BMX i MTB. Wszystko to przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’i. Oczywiście festiwal nie mógłby się odbyć bez zespołów i muzyki na żywo.

Podczas Rockstar Energy Drink Mad Skillz w piątek i sobotę na scenie będzie można zobaczyć:

Tede, JWP, Obywatela MC, Materię, Frontside oraz Dog Eat Dog.

Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego, przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych orazstrefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Zapraszamy Was na 5 dni mega imprezy!

Dla uczestników zlotu przygotowaliśmy specjalną/osobną bramę wjazdową oraz prawie 1,5 hektara terenu z zapleczem sanitarnym i mnóstwem atrakcji począwszy od tych, które owarzyszą festiwalowi, po specjalnie dedykowane uczestnikom zlotu (dmuchanie zdziwionej Joli, picie piwa na czas, przeciąganie liny, trzymanie kega, pokazy sztucznych ogni, puszczanie lampionów) na imprezie nie zabraknie też pięknych dziewczyn z Rockstara. Lokalizacja festiwalu sprzyjać będzie tym, którzy chcieli by sobie urządzić moto wycieczki w promieniu 30 kilometrów znajdują się takie kurorty nadmorskie jak: Władysławowo, Półwysep Helski, Dębki, Karwieńskie Błota, Białogóra oraz Jezioro Żarnowieckie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...