Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Środowe spotkania


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zeszłą środę podjechałem do Gdyni. Chłopaki tam ćwiczą gymkhanę. Jest czas pogadać i poćwiczyć. Fajna sprawa przynajmniej dla mnie, zawsze to można podszlifować umiejętności "skręcania".

Odnośnik do komentarza

Hej. Zastanawiam się gdzie jest reszta osób, które kiedyś uczestniczyły w forum, spotkaniach?

Dzisiaj jadąc na odcinku od Pruszcza do Straszyna widziałem 3 Maxi raptem 3 km odcinka, ale cisza wszędzie. Może warto takie osoby zaczepiać i gadać z nimi,żeby jakoś się zintegrować. Uważam,że pomorskie troszkę siadło a nawet się zapadło. Zostałem właśnie w taki sposób wciągnięty do znajomości z ludźmi z Burgmanii, poinformowany o stronie, ludziach i regionalnych. Jeżeli każda osoba z nas spotka 3 osoby w tygodniu i powie o takim czymś myślę,że się zbierze kilka osób jeżdżących na maksi i z miłą chęcią pojawią się na pasie na Jana Pawła. Pozdrawiam.... Od jutra ja zaczynam....

Odnośnik do komentarza

krzysurban - Wiesz że ja zawsze tylko kiedy napotkam kogoś na 2oo to zarzucasm bajere że jest takie coś itd. Tak też powstala nasz klub skuterow S3M Maniak. Ja (pawelneos) . Jajo. i Doktor szmigaliśmy po 3M i i rozkręcaliśmy kolesi aż naprawde byliśmy potęgą Tylko Powspominac w ostatnich latach wszystko siadło ale ja sie nie poddaje i próbuje to wskrzeszac . Może się uda :fireman2:;)

A propo - Taki spontan - ja dzisiaj szmigam na skutrze jest ktoś chętny mój nr tel 600 393334 możemy się gdzieś karnąc

Odnośnik do komentarza

A gdzie konkretnie w Gdyni?

Ja kiedyś w Gdańsku w okolicach terminala kontenerowego znalazłem mały placyk asfaltowy.

Koło Makro w Gdyni jest opuszczony placyk z liniami do nauki jazdy.

Co do spota to ja dziś zaliczyłem, choć nie tak jak można by się spodziewać bo puszką :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Spotkanie środowo -majowe zaliczone . Fajna grupka KOLI się dzisiaj zebrała no i oczywiście bajera . Całkiem fajnie uciekał czas :bann:

Odnośnik do komentarza

No to miło pawelneos. Ja dzisiaj myślałem trafić na sumę, ale nie dałem rady. zaliczyłem rozpoczęcie w Bydzi.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze spotkanie środowe nie obfitowało w uczestikach ale za to przyjechali dobrzy staży uczestnicy i warto było spotkac starą gwardię. Co prawda przestraszyl Nas deszcz ale ucieklismy do Galeri Przymoze i tam odbylo sie cala zabawa czyli napoje i posilki oray wymiana cennych rad

Odnośnik do komentarza

jak ktoś nie jedzie na zlot burgmanii to jest opcja w tym samym terminie 7-9 VI zlot motocyklowy w czymanowie nad jeziorem żarnowieckim, może kogoś zainteresuje

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ( 19.06.2013) było kolejne środowe spotkanie na parkingu pasa startowego Motocykli -fakt troche ich bylo ale bardzo mnie zasmuca frekwencja skuterów Pozdrowienia dla wszystkich skuterowców z 3miasta

Odnośnik do komentarza

Wybacz Paweł, ale nie dałem rady być, bo wyjechałem, a w inny dzień nie mogłem załatwić swojej sprawy. Na pewno za tydzień się pojawię....

Odnośnik do komentarza

Zapraszam na co środowe spotkania na parkingu końca Pasa Startowego ul Jana Pawla II

Panowie, dlaczego spotykacie się w takim paskudnym miejscu ? Osiedlowy parking, to ostatnie miejsce gdzie chciałbym się wybrać aby pogadać. Może Skwer Kościuszki w Gdyni, parking nad morzem na końcu Alei Piłsudskiego lub okolice Opery Leśnej w Sopocie ? Na pewno jest więcej fajnych miejsc w okolicy. No chyba, że chodzi o pałowanie maszyn i wtedy najważniejsze kryterium to dużo asfaltu. :rip:

Odnośnik do komentarza

Kolego to nie jest osiedlowy parking tylko parking przy plażowy:) Więc nie wiem o jaki parking Ci chodzi? Chcesz to przyjedz.... Może dobre są pomysły na inne miejsca... tylko czy przy operze będzie więcej skuterów czy motocykli jak 2 czy 3? W Gdyni skwer ok, ale jak ja byłem 4 razy to dziwnie się na mnie patrzyli, bo przyjechał czymś co nie było podobne do szlifierek....

Odnośnik do komentarza

"Parking osiedlowy", to skrót myślowy - cała Zaspa to wielkie osiedle. Wkoło beton, asfalt i budy. Ale to była tylko sugestia, więc spoko.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

marek_m -Ten parking jest już znany i utarte miejsce przez wszystkich 200 w 3M od lat .Kiedyś był bardzo oblegany w każdą środę i ta tradycja tak została chociasz żesza coraz mniejsza ale działa i nie ma co zmieniac . Z tamtąd jak uzbiera się paczka zawsze gdzieś jedziemy na przejażczkę lub na jakieś jedzenie jeśli jest ochota Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza

Panowie, dlaczego spotykacie się w takim paskudnym miejscu ? Osiedlowy parking, to ostatnie miejsce gdzie chciałbym się wybrać aby pogadać. Może Skwer Kościuszki w Gdyni, parking nad morzem na końcu Alei Piłsudskiego lub okolice Opery Leśnej w Sopocie ? Na pewno jest więcej fajnych miejsc w okolicy. No chyba, że chodzi o pałowanie maszyn i wtedy najważniejsze kryterium to dużo asfaltu. :msn-wink:

Bo to tradycja siegajaca jeszcze zamieszlych czasow gdy niebylo fuckbuka i roznych for internetowych a ludzie spotykali sie w realu a niemadrzyli sie po necie .W najlepszych czasach (jakies 10 ,11 lat temu przyjezdzalo tam po 200,300 motocykli i wszyscy sie znali,potem byly zabawy na pasie a poznie w nocy na miasto albo na kaszuby , sie dzialo :) 3miasto bylo w srody tylko dla 2oo :) a teraz to marny cien tej tradycji,ludzie inni,wymyslono pozniej szpanerplac czyli skwer zeby stac caly dzien i sie lansowac dla spacerowiczow w nowych kombinezonach

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem co internet ma wspólnego z wyborem miejsca spotkań lub frekwencją, ale nie będę się starać tego rozkminiać.

Do zobaczenia na trasie: )

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Jaki jest problem w miejscu spotkań ludzi, których łączy jedna pasja? Czy miejsce rzeczywiście ma znaczenie?

Czemu chcesz zmieniac to, co funkcjonuje od wielu lat mimo, że na żadnym takim spotkaniu nie byłeś?

Przyjedź kilka razy, zobacz, pogadaj... a potem zmieniaj świat :)

PS Do zobaczenia na TRASIE ;)

Odnośnik do komentarza

Tak .Ja dzisiaj jestem i też wiem że będzie paru kolesi co przeważnie bywają ale też. Serdecznie zapraszam

P.S ABACH twoja podkładka pod stopke czeka na Ciebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...