Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelka klubowa, zamówienie grupowe - Warszawa i okolice


Druś

Rekomendowane odpowiedzi

BENDIX - jakich gabarytów jesteś? Z reguły nosze ciuchy M. kurtka też jest dość dopasowana a zastanawiam się nad rozmiarem kamizelki, wstępnie też wziąłem M, ale obawiam się ze bedzie mała.

M będzie zatem odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Druś

    22

  • Wrzonio

    16

  • Jaco

    12

  • Skała

    10

Top użytkownicy w tym temacie

BENDIX - jakich gabarytów jesteś? Z reguły nosze ciuchy M. kurtka też jest dość dopasowana a zastanawiam się nad rozmiarem kamizelki, wstępnie też wziąłem M, ale obawiam się ze bedzie mała.

Mam 188cm wzrostu i lekko ponad 100kg :) Gdyby o to pytała niewiasta to opisałbym szczegółowo moja gabaryty ale sam rozumiesz ;)

M-ka powinna być ok.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Czy kamizelka z logo grupy mazowieckiej zamiast logo Burgmani, będzie pasowało.?

Co o tym myślicie?

Zastanawiam się nad zamówieniem takiej...Jak to jest z tymi rozmiarami? Zamawiać o jeden rozmiar mniejszą niź rozmiar kurtki?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moim zdaniem kamizelki powinny mieć logo przede wszystkim Burgmanii, a wyróżnik lokalny to może być dodatek, a to z uwagi na jedność CAŁEJ społeczności maxiskuterowej.

Oczywiście jak kto woli.

Odnośnik do komentarza

Jestem tego samego zdania. Kiedy pojedziesz w Polskę i spotkasz gościa w takiej samej kamizelce to nie ważne będzie skąd jest :)

Logo Mazowieckie możesz mieć np naklejone na moto lub w innej formie.

Oczywiście wybór należy do Ciebie. Pamiętajmy że wszyscy mamy kamizelki z logo Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

A powiedziałeś komuś wczoraj, że chcesz?

Pytałem ale chyba nieodpowiedniej osoby.

Spróbuję ponownie nad Zegrzem :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moim zdaniem kamizelki powinny mieć logo... ... Burgmanii, a to z uwagi na jedność CAŁEJ społeczności maxiskuterowej.

.....i to powinno być oczywiste Dario1974.

Podzielam Danił w 100% Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Wiem Gieńka wiem... Całą noc będę Was pytał nad Zegrzem :)

Kto ma naklejki, kto ma nakle ...... kto.... ma .....

Odnośnik do komentarza

Kamizelkę można bez problemu zamówić indywidualnie na www.jagatex.pl u Pana Piotr Kulpa tel. 515265454. Mowisz ze chcesz kamizelkę motocyklowa burgmani i podajesz rozmiar. Potwierdzenie zamowienia trzeba bedzie podeslac do nich @. Dostawa za pobraniem. Przy zamowieniu bierzcie rozmiar mniejsza bo wydaje sie o 1 zawyzona. Ja mam kurtkę L a zamówiłem kamizelke M a jest z zapasem.

Dodam jeszcze ze na stronie jest dostepna tez tabela rozmiarów i mozna sie nia podeprzeć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...