Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelka klubowa, zamówienie grupowe - Warszawa i okolice


Druś

Rekomendowane odpowiedzi

WAŻNE

po przesłaniu zamówienia do Jagatexu okazuje się, że jednak maja tylko możliwość loga Burgmanii z napisem POLSKA,

samego loga burgmanii nie mają i nie zrobią.

Proszę zatem PILNIE osoby zamawiające samo logo Burgmanii o potwierdzenie czy może być logo z napisem POLSKA.

Dla osób, które zamówiły sam napis POLSKA nic sie nie zmienia.

Proszę o info, sprawa PILNA.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Druś

    22

  • Wrzonio

    16

  • Jaco

    12

  • Skała

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Druś: Nie, nie może.

Zaraz znowu będzie co wy w tym Piasecznie palicie. :)... (niniejszym posypuje głowę popiołem i składam samokrytykę (to do Jarka głównie)), ale wracając do tematu:

tzw.: "Kamizelka Burgmanii" lub "Kamizelka z logiem Burgmanii" ma logo i tekst "klubowy" - nie pamiętam treści, leżę w łóżku, nie chce mi się kamizelki szukać i fotografować. Może ktoś podrzuci (?). Ew. Poszukaj w starych wątkach zdjęć kamizelki. Jagatex powinien wiedzieć jaki jest wzór - o ile ktoś im nie miesza "samym logiem". Nie było kamizelki z samym logiem i o ile wiem kamizelka Burgmanii z napisem Polska też nie występowała. Jeżeli takową zmianę chcesz zlecić to warto się zapytać o zgodę autora loga i tekstu na kamizelce - w sumie to identyfikacja klubu i odstępstwo od standardowego wzoru. Piszący tutaj (jak ja to rozumiem) zamawiali "kamizelkę Burgmanii" lub "kamizelkę z napisem Polska". Jagatex wie jak obie wyprodukować i nie potrzebuje dokładnych instrukcji, gdzie logo, jakiej wielkosci, jako napis i jaką czcionką. Tak więc spoko zamawiaj, wg standardowych wzorców, bez dodatkowych instrukcji dla producenta.

Odnośnik do komentarza

Spoko "DRUŚ" Zamawiaj. jakie Bedzie Takie Wezme . Nie ma co sobie głowy zasmiecac pierdułkami i Tyle na Ten TEMAT

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

T0MEK nie baw się w adwokata. Z tego co pamiętam nie zamawiałeś kamizelek w Jagatexie i teraz też nie zamawiasz, więc nie wypisuj bzdur bo temat Ciebie nie dotyczy, sami sobie wszystko wyjaśnimy, bez Twojej pomocy. Za którą z góry dziękuję.

A tak na marginesie Jagatex szyje takie kamizelki z napisem POLSKA (nawet kiedyś na czwartkowym spocie ktoś był w takiej kamizelce i widziałem taki wzór właśnie w siedzibie Jagatexu w Bełchatowie) i innymi również np: POLICJA, STRAŻ GRANICZNA, i inne też. Oczywiście tych ostatnich nie zrobią każdemu.

p.s. Przy zamówieniu podawało się kamizelka wzór Burgmania i wszystko było jasne, że obok logo jest napis "Burgmania Maxiskuterowy Klub Polska".

Odnośnik do komentarza

To żeby mnie dotyczyło:

Mogę zamówić kamizelkę z logiem Burgmanii i napisem "Polska"?

Jeśli tak to poproszę rozmiar M i z białą taśmą.

Klubową już mam. Samej "Polski" nie potrzebuję.

PS.: Wrzoniu, bo widzę że sięswietnie orientujesz: To taką z napisem "Policja" też można zamówić? Bo mi nie sprzedadzą, ałe jeżeli masz tam znajomosci to może byś pomógł?

PS2.: Druś zamawia i chwała mu za to, ale z tego co z boku widzę nie we wszystkim się orientuje. Pomógłbyś mu a nie tylko ferment znowu siejesz. Napisał, że ważne i co... Pól dnia bez odpowiedzi. Większość zamawiających klubowej kamizelki chyba nie widziała więc wszystko i'm jedno, ale Ty jako klubowicz mógłbyś dopilnować żeby kamizelka z logiem Burgmanii wyglądała jak klubowa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tomek, ja rezygnuję z zakupu takiej właśmie kamizelki. Nie powinno być problemu. Tylko nich to Drus ogarnie i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

W związku ze zmianami poproszę o zamówienie ( jeśli to możliwe) dwóch rzepów z nikiem:

1) Cormoran

2) Romka

z góry dziękuję za dołączenie zamówienia i proszę o podanie kwoty jaką przelać i komu.

Przelew zrobiony 25 zł

Odnośnik do komentarza

Kamizelka może być z taki logiem

acbaba97b7742398m.jpg

jeśli ktoś chce zrezygnować to proszę o pilne info, w poniedziałek muszę potwierdzić zamówienie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kiedy będzie dostawa ? Albo gdzie można podjechać i odebrać zamówione rzeczy ( oczywiście jeśli już przyszły) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tego się obawiam.

Druś napisz co z tym zamówieniem , bo na forum zaglądasz a nic nie piszesz. Czy zacięła Ci się klawiatura?

Odnośnik do komentarza

Jestem, jestem, pieniążki są już zamienione na kamizelki :)

Kamizelki już ukończone, dzisiaj mają je wysłać, jak im sie uda wysłać wcześniej to jutro popołudniem powinny już być w Piasecznie, najpóźniej w środę.

Kwestia odbioru.

Oczywiście możemy się gdzieś umówić większą grupą wieczorem w tą środę.

Jak kamizelki będą we wtorek to już we wtorek możemy się umówić w Piasecznie po godz 21 wcześniej nie dam rady.

W czwartek z rańca 30 -tego raczej wyjeżdzam i mnie nie będzie do niedzieli wieczorem. Zatem następny możliwy termin to po niedzieli.

Po wcześniejszym ustaleniu kamizelkę można odebrać w Konstancinie ul Warszawska w godz zazwyczaj 7-17, albo w Warszawie Marynarska 15 w godz 9-16

Osoby, które zamawiały przesyłkę oczywiście dostana kamizelkę wysłaną paczuszką.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak kamizelki będą we wtorek to już we wtorek możemy się umówić w Piasecznie po godz 21 wcześniej nie dam rady.

Jestem chętny na na wtorek np; 21.15 pod salonem Toyota Chodzeń na Puławskie w Piasecznie.

Jeśli Druś może to zapraszam.

A potem może jakiś WBN-ik ?

Odnośnik do komentarza

Jestem chętny na na wtorek np; 21.15 pod salonem Toyota Chodzeń na Puławskie w Piasecznie.

Jeśli Druś może to zapraszam.

A potem może jakiś WBN-ik ?

jak tylko dotrą kamizelki dzisiaj to potwierdzę swoje przybycie pod salon Toyoty.

przed godz 17-stą dam znać czy doszły dzisiaj kamizelki.

kuriera jeszcze nie było, jak by sie pokazał to dam znać odrazu na forum.

godz 17 i jeszcze nie ma

Odnośnik do komentarza

To i ja mógłbym odebrać dziś pod Toyotą. Jak nie, to dopiero przyszły tydzień - urlopik na wyjeździe :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to jak nie było kuriera do 17.00 to już dziś pewnie nie będzie ;)

ale śledzę temat do 20.00 :msn-wink: bo jak dotrze to jadę pod Toyotę.

Odnośnik do komentarza

SĄ JUŻ kamizelki

pabloxl i Cormoran

21:15 pod Toyota Piaseczno, niestety nie będę mógł być dłużej niż do 21:40

jak ktoś jeszcze ma być to dajcie znać abym zabrał kamizelkę, przed 21 zajrzę tutaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...