Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co ja zabieram na dłuższą „wycieczkę” skuterem?


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

Lista jest już imponująca.

Ja do tego wszystkiego zabieram jeszczcze nakładki przeciwdeszczowe na rękawice.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    13

  • Jack

    4

  • wize60

    4

  • arturo-bb

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

O dziwo, nie ma żadnych propozycji ze strony "naszych Dam".

Czyżby nasze Panie nie miały swych extra potrzeb?

Opublikowana lista "Antona" to nie extra potrzeby, moim zdaniem, w dłuższą trasę dobrze posiadać te rzeczy.

Tak z babaskich dodatków to mały zestaw do szycia lub jeśli posiadamy lewe ręce to agrafki najlepiej takie dla dzieci - nieotwierające się.

Tak jak pisała Ewik reszty lepiej nie wymieniać :-)

Odnośnik do komentarza

A ja zawsze zabieram stopery co by chrapanie kierowcy lub współtowarzyszy wyprawy (niekiedy słyszalne z sąsiednich namiotów) nie zamieniało nocy w koszmar.

Odnośnik do komentarza
Gość woytekpo

A ja zawsze zabieram stopery co by chrapanie kierowcy lub współtowarzyszy wyprawy (niekiedy słyszalne z sąsiednich namiotów) nie zamieniało nocy w koszmar.

Muszę sprawdzić z tymi stoperami. Zastosuję na sobie bo potrafi mnie obudzić własne chrapanie ;)

Odnośnik do komentarza

Antonie jeszcze bandaż i woda utleniona najlepiej w sprayu (mniejsze ryzyko wylania się po otworzeniu) oraz słynny altacet w żelu może przydać się na stłuczenia jak i na oparzenia słoneczne ;) ( chociaż lepiej gdyby takich przypadków nie było), można zabrać tez jakieś filtry przeciwsłoneczne :question:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja mam zawsze pilniczek do paznokci, przydaje się w różnych dziwnych momentach np. do czyszczenia świecy albo zastępuje śrubokręt

Odnośnik do komentarza

Ja mam zawsze w schowku chusteczki mokre z alkoholem z Lidla. Są bardzo pomocne jak jakiś większy lub mniejszy owad postanowi się zabawić w kamikadze, no i nie zajmują miejsca...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja mam zawsze w schowku chusteczki mokre z alkoholem z Lidla.

No i zawsze w razie potrzeby można je wycisnąć aby :kwasny:

Odnośnik do komentarza

No i zawsze w razie potrzeby można je wycisnąć aby :kwasny:

Arturze ja pamietam ze nie mialem ze soba w Zywcu za wiele, ale apteczke ktora mialem przydala sie jak nic !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bo ja miałem dopisać : Alkoholem zdezynfekować a wyszły jakeś "pijące ludki" :kwasny:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ostatnio życie pokazało, że jadąc w daleką podróż warto zabrać dodatkowo - tylną oponę :)

tylko gdzie to wszystko pomieścić :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W mojej grupie powrotnej PawKor miał dziurę w oponie taką, że samym śprajem nie dało rady zaklajstrować. Kręciliśmy kołem (tylnym) na silniku, a śpraj pięknie tryskał po okolicy i po paździochowym skuterze też :scared: Dopiero jak użyczyłem specjalnego plastikowego kołka, to w połączeniu kołek+śpraj, w końcu przestało psiukać. Sam kołek też nie dałby rady, bo dziura wielka była i kołek luźno siedział. Aha, i potem jeszcze kompresorek od Resenoka i pompowanie.

Jak widać, dopiero połączenie wyposażenia trzech uczestników wyprawy przyniosło skutek.

Odnośnik do komentarza

Witam zacnych kolegów.

Przerobilem tę listę i zastanawiamiem sie Jak i W co to spakować ?????

A same przydatne życzy :)

Panowie zamiast tych wszystkich Żeczy , bardzo przydatnych sprawnością Proponuje zabierać Antona. :kwasny: Jest nie zastąpiony :)

Odnośnik do komentarza

dodatkowo hamak turystyczny. nie ma jak sobie odpocząć miedzy dwoma dzewkami

łańcuch wciągnięty w dętkę rowerową i do tego kłudka masywna jest dobrym zabezpieczeniem , no i nie kaleczy sprzętu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

>dodatkowo hamak turystyczny. nie ma jak sobie odpocząć miedzy dwoma dzewkami<

Chyba zapomniałeś literki "i" między "z" i "e" :):( :( Ale pomysł .......... PRZEDNI !!!! :(:) :) Popieram!

Odnośnik do komentarza

Witam, ja zawsze zabieram aparat foto zestaw naprawczy opon, apteczkę,ciuchy p.deszczowe, power bank, no i troche kasy, a i tak zawsze wychodzi że czegoś brak

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ponieważ lista jest bardzo szczegółowa brakuje mi na niej kasku

Punkt 7. Kask jest wyszczególniony :rolleyes1:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nawiasem mówiąc nie sądzę aby ktoś o kasku zapomniał, chyba że o dodatkowym dla przygodnego pasażera.

Odnośnik do komentarza

Chopaki, ze względu na nowe modele Hondy proponuję dodać do listy świństwo do smarowania łańcucha ;) Oczywiście ja nie ruszam się bez dobrej muzyki! Jeszcze jedno. Anty-parownik do kaskowej szybki jeśli ktoś nie ma pinlock'a ;)

Odnośnik do komentarza
Dnia 21.04.2013 o 11:38, Anton napisał:

@KOT45 - >:)a gdzie spraj przeciw komarom? :Jumpy:...i prezerwatywy... :chef:....<

palona guma odstrasza komary - więc po co spray? :)

Przesledzilem temat,nic wiecej nie trzeba .

Może Anton jeszcze śledzi to forum i coś doradzi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...