Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2013 w Zach.-Pom.


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    15

  • burgifan

    12

  • bilety

    9

  • Samba

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Bobas, myślę że Twoja propozycja warta jest przemyślenia. ;) Dziękujemy za zaproszenie.Wiadomo już kiedy robicie?

Acha, znalazłem (dzięki Kot): http://www.forum.burgmania.net/topic/16977-rozpoczecie-sezonu-2013/#entry282573

Dla mnie za wcześnie trochę prognozować, ale kusi :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Się powoli klaruje. Jeśli wszystko będzie OK, to wybieram się 13 kwietnia do Kujawiaków, skąd w niedzielę jadę nad zalew Sulejowski (koło Tomaszowa Maz.), gdzie mam spotkanie "zawodowe".

Plan na 80% pewny - zależny głównie od pogody (jeśli będą jakieś ekstrema pogodowe, to nie pojadę - muszę mieć 4 dni dość pewnej pogody między Szczecinem, Borami Tucholskimi, Zalewem Sulejowskim (i z powrotem).

https://maps.google....mra=mrv&t=m&z=8

(tyle, że powrót opłotkami, a nie płatną autostradą)

Odnośnik do komentarza

Czyli u Ciebie już koncepcyjnie wiosna. Ja tymczasem z wiosennych przygotowań uprałem wkładkę kasku, a czekając na montaż i kosmetykę skutera czytam "Lód" Jacka Dukaja - polecam.

Odnośnik do komentarza

Się powoli klaruje. Jeśli wszystko będzie OK, to wybieram się 13 kwietnia do Kujawiaków, skąd w niedzielę jadę nad zalew Sulejowski (koło Tomaszowa Maz.), gdzie mam spotkanie "zawodowe".

Plan na 80% pewny - zależny głównie od pogody (jeśli będą jakieś ekstrema pogodowe, to nie pojadę - muszę mieć 4 dni dość pewnej pogody między Szczecinem, Borami Tucholskimi, Zalewem Sulejowskim (i z powrotem).

https://maps.google....mra=mrv&t=m&z=8

(tyle, że powrót opłotkami, a nie płatną autostradą)

Artur,

trzymam zatem kciuki za fajną pogodę :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Otwieramy sezon! :scared:

W sumie to jeszcze dość zimno. No i plus posiadania dwóch skuterów - jeden jest przeglądany przed wiosną, no i został drugi, więc trzeba go jakoś zagospodarować, zanim trafi w dobre ręce.

882005_543768305663466_2118180128_o.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żyjecie, czy Was śnieg zasypał? Dziś planowałem odbiór pojazdu po przeglądzie. Mirek zaproponował mi zakup płóz...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żyjecie, czy Was śnieg zasypał? Dziś planowałem odbiór pojazdu po przeglądzie. Mirek zaproponował mi zakup płóz...

A po ile te płozy? mi nie proponowali a też się zastanawiałem.

Odnośnik do komentarza

Mi i tak wszystko jedno, tata mi umarł :newyear:(( Po długiej i ciężkiej chorobie nowotworowej odszedł mój kochany tatuś, najlepszy przyjaciel z którym mogłem dosłownie o wszystkim pogadać. Nie mogę się z tym pogodzić. Nie mogę. Życie jest straszne i niesprawiedliwe. Święta dla mnie nie istnieją w tym roku. Pogoda jeszcze dobija człowieka, to prawda. Nie wiem co będzie dalej. Od tygodnia siedzę i ryczę, aż nie chce się żyć :lol: Sory że tutaj, chciałem gdzieś się wyżalić, jak uważacie że to nie miejsce na żale, to proszę wykasujcie tego posta, wcale się nie obrażę...

Odnośnik do komentarza

Wyrazy współczucia.

A ból serca można tylko przeczekać, zajmij się czymś, pomaluj przedpokój, poprzestawiaj meble obojętnie co, byle głowę zająć - będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza

burgifan, wyrazy współczucia i trzymaj sie chłopie!!! W tej smutnej atmosferze życzę wszystkim Wesołych Świąt wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego.... przesadziłem, mroznego dyngusa!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgifan, wyrazy współczucia... [*]

Znam ten ból - mnie się to zdarzyło kilka lat temu - niezależnie od tego, czy się spodziewasz, czy nie, to boli. Daj sobie czas, tak jak pisze Rzelek. A w sumie prędzej, czy później każdego z nas to czeka. :helpsmilie::clapping: :-|

No i oczywiście wszystkim życzę spokojnych Świąt i bez niespodzianek. I umiarkowanego dyngusa. A będzie coraz lepiej - wiosna idzie! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgifan, współczuję serdecznie...

To boli... ale niestety wymaga czasu...

Spróbuj "oszukać" pustkę i ból, zajmij się czymś... Wiem, że to nie łatwe, ale wymyśl coś, nawet na siłę.

Pomimo nie sprzyjającemu nastrojowi i paskudnej pogodzie, życzę Tobie wszystkiego najlepszego, siły i wytrwałości na te Święta Wielkanocne no i żeby zaświeciło słońce...

Dla Was wszystkich, drodzy koledzy i koleżanki (przepraszam). życzę zdrowych, wesołych spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka oraz słonecznego i w końcu ciepłego zajączka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...