Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2013 w Zach.-Pom.


burgifan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    15

  • burgifan

    12

  • bilety

    9

  • Samba

    5

Top użytkownicy w tym temacie

:)witam:)...wstalem z wyra ide do okna a tu...q.....a snieg pada zasypalo cale swinoujscie....ide dalej spac:(....moze to sen mam...

Odnośnik do komentarza

Tyle śniegu co napadało w nocy i teraz za dnia to się już nie spodziewałem zobaczyć....

Dobrze, że Marek nie pojechał (korzystając z pogody) na 2oo (chyba) na to swoje "zebranko", bo pewnie by nie wrócił za szybko. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro czwartek zapraszamy na herbatkę 19-ta.

Ciekawe jak ktoś stawiał idąc do pracy cały sezon w mieście to jaka kwota go czeka?

Odnośnik do komentarza

Idioctwo i tyle. Za rower też trzeba płacić ? Przecież tyle samo miejsca zajmuje, a może jeszcze za hulajnogę ?

Może wpadnę jutro, zobaczę :)

Odnośnik do komentarza

Wprowadźmy jeszcze bilety za oddychanie w strefie płatnego parkowania...Chciałbym, aby ktoś ( najlepiej autor poprawki )wyjaśnił gdzie mam umieścić bilet, zawsze można przykleić parkingowemu na czoło...

Odnośnik do komentarza

Właśnie w radyju ZET też o tym gadali, potwierdzili że nie będzie opłat. Podobno mieli nawet płacić właściciele rowerów z napędem elektrycznym :)

No ale to już historia, najważniejsze że wiosna się zbliża:

66658_10152666725785585_207058887_n.jpg

Odnośnik do komentarza
:)...witam:)...moze jakies rozpoczecie sezou zorganizowac ??:hockey: cos gdzies tego tam tego??:blush:...tu czy tam...?? no jakos tak...no....:)..pozdro:)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomysł bardzo dobry i się zgadzam. Zwłaszcza na coś gdzieś tego tam tego! :) A tak serio, to chyba musimy jeszcze poczekać na pogodę. Dziś gadałem z Urbim i ma fajny pomysł. Marek, w czwartek spotkanko? "Przyprowadzę" Urbiego :)

PS

O i Urbi się odezwał :) Musieliśmy pisać razem :)

Odnośnik do komentarza

A może przyjedziecie jednak na rozpoczęcie sezonu do Kujawiaków ?

Zapraszamy.

To byłby dla nas zaszczyt :) .

Zrobicie sobie rozgrzewkę na początek sezonu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...