Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec w W-M


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałem do sąsiadów a tu proszę maxi do Hajnówki :):notworthy: .

Sory Maki ale nie mogłem się powstrzymać .

Pozdrawiam chłopaki i aby do wiosny , jeszcze troszeczkę musowo wytrzymać .

Upiorku,o co chodzi z tą Hajnowką...? ;-) Bo nagi burek stoi w ełckim garażyku :-) pozdrawiam,wiosna tuż tuż...
Odnośnik do komentarza

Upiorku,o co chodzi z tą Hajnowką...? ;-) Bo nagi burek stoi w ełckim garażyku :-) pozdrawiam,wiosna tuż tuż...

Nie tak tylko pisałem bo się marwię czy aby wszystko oki z CVT . :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

się marwię czy aby wszystko oki z CVT . :fireman2: .

Chybaaa oooki - Narazie odpala a czy jeżdzi ? to się okaże jak poskładamy do kupy ,ale specyfik Mirka dla spokojności można by wymienić - co by lepiej spać.Sie zobaczy .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

Życzą Fundi i Sławka

Odnośnik do komentarza

Z tego co ja wiem, to Maki ma trochę większe plany niż jednorazowy występ przed kamerami....

Widziałem zapowiedź wiosennej ramówki TVP, ma się nazywać "MAK(s)I-SKUTERY":

gospodarz.jpg

znany prezenter telewizyjny bardzo dokładnie i celnie podsumował prezentację naszego kolegi:

talent.jpg

pomimo, iż Maki naprawdę nie starał się specjalnie przymilać i wydawał obiektywne oceny, nie zawsze słodziutkie...

4.jpg1.jpg

...to naprawdę są bardzo duże szanse, że już wkrótce, gdy tylko śnieg stopnieje, na naszych PLAZMACH i innych LCDekach będziemy często oglądać taki oto widok:

3.jpg

Naprawdę - serce się raduje i w duszy gra...!!!

PS. Krzychu - gratulacje z okazji córy - esemeski oczywiście będą szły w odpowiednim momencie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za gratki ! - a córa jak to zobaczyła !? to myślałem że z fotela spadnie .Chciała na fejsa przesłać !

Oczywiście wszystkim składa podziękowania i za tydzień zaprasza na kolejny odcinek .

Ja i tak jestem z niej dumny , bo na ponad 500 kandydatów znalazła się w ścisłej 48 - a reszta ? czas pokaże .

A dla tych co nie oglądali ? to proszę !

http://voice.tvp.pl/wideo/odcinki/przesluchania-w-ciemno-dolny-slask-10570705/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...