Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec w W-M


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak w temacie - mamy marzec , a więc może tutaj powoli będziemy planować nasze wypady i spotkania !? Bo robi się gorąco - oj robi ?!?!

Odnośnik do komentarza

Jak w temacie - mamy marzęc , a więc morze tutaj powoli będziemy planować nasze wypady i spotkania !? Bo robi się gorąco - oj robi ?!?!

Krzychu napisałeś może, czy myślałeś o morzu w sensie woda ,plaże ,złoty piasek... :clapping: skoro robi się ciepło,ja jutro zmieniam garaż na ciepły,i zaczynam rozbierać mojego bureczka,myślę ,że za dwa tygodnie będzie gotowy :(
Odnośnik do komentarza

Czarku mam nadzieje,że jak poskładam swego,to jeszcze przed olsztynem przejedziemy się razem?,w celu rozpoznania burka :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzychu napisałeś może, czy myślałeś o morzu w sensie woda ,plaże ,złoty piasek... :)

Ups :( zagapiwszy się z ortographią - dzięki za zauważenie mojego błęda . Oczywiście że chodziło mi o ,,może " wyciągniemy nasze moto na promienie słoneczne ?

Bralczyk lub Miodek też nam się przyda na forum . :clapping:

Odnośnik do komentarza

Czarku mam nadzieje,że jak poskładam swego,to jeszcze przed olsztynem przejedziemy się razem?,w celu rozpoznania burka :(

No tak, a o starych kumplach to Jaro już nie pamięta... i na śmignie nie zaprasza... :clapping:

Odnośnik do komentarza

No tak, a o starych kumplach to Jaro już nie pamięta... i na śmignie nie zaprasza... :clapping:

myślałem,że juz zrezygnowałeś z jazdy,nic nie piszesz,nie odzywasz się :( ja nie zapomniałem,miałem zamiar zrobic Ci niespodziankę,i przez telefon zaproponować wspólną przejażdżkę :) ,ps.zastanów sie nad Olsztynem... :)
Odnośnik do komentarza

Czarku mam nadzieje,że jak poskładam swego,to jeszcze przed olsztynem przejedziemy się razem?,w celu rozpoznania burka :)

namówiłeś :)

Odnośnik do komentarza

myślałem,że juz zrezygnowałeś z jazdy,nic nie piszesz,nie odzywasz się :) ja nie zapomniałem,miałem zamiar zrobic Ci niespodziankę,i przez telefon zaproponować wspólną przejażdżkę :) ,ps.zastanów sie nad Olsztynem... :)

z niczego nie zrezygnowałem :clapping: a co do Olsztyna to myślę, ę też bym się wybrał..... :question::beer:

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak w temacie wymiana oliwy , klocków i oczekiwanie na cieplejsze dni..........Aaaaaaaaa no i aku. jeszcze muszę znaleźć i podładować

P.s. Krzychu edyt. ten ,,MARZĘC,, bo aż w oczy kole :clapping:

Odnośnik do komentarza

z niczego nie zrezygnowałem :question: a co do Olsztyna to myślę, ę też bym się wybrał..... :beer::)

To się zapisuj bo zaraz zabraknie miejsc...Szykuje się bardzo ciekawa impreza :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

P.s. Krzychu edyt. ten ,,MARZĘC,, bo aż w oczy kole :clapping:

Poprawiono i morze na może też poprawiłem

To dlatego że za szybko się pisze - pismo wyprzedza myśli hi, hi

Odnośnik do komentarza

A prosiłem tylko nie ........ tylko ZACNA , no i proszę Maki jaki ze stresowany przed sezonem :fireman2: :fireman:

Pozdrawiam koledzy i niebawem się widzimy :photo::clapping: .

Odnośnik do komentarza

W końcu Maki przybrał się rozebrać swego burka,a że byłem dzisiaj w Ełku,postanowiłem mu pomóc, Krzysiek wiedział ,że niedawno roznegliżowałem swojego,więc zdawał sobie z tego sprawę,że będzie miał we mnie wsparcie techniczne :)

Przed przyjazdem spytałem go ,czy ma potrzebne narzędzia,aby zabrać się za tą czynność,zapewnił mnie,że tak,i że damy radę,powiedział też ,że będzie Lech,znam Lecha kumaty chłop,pomyślałem,że we trzech to pójdzie nam to bardzo łatwo,ale jakie było moje zdziwienie jak dotarłem do garażu,prawie wszystko zgadzało się,był burek,Maki, "narzędzia" , a dokładnie narzędzie,krzysiek powiedział,że Lecha nie będzie,bo w jego osiedlowym sklepie nie było,że jest tylko tyskie,a narzędzie jakim dysponował,a zresztą zobaczcie sami

25133209_800.1363127546.jpg

chciałem wziąć ten młotek,i wybić mu rozbieranie burka z głowy,ale po jakimś czasie znalazł resztę narzędzi,jak widzimy Krzysiek ma ręce zajęte,wiec postanowiłem sam wziąć się do roboty

25133217_800.1363127546.jpg

jak już Maki uporał się z Tyskim,postanowił mi pomóc

25133211_800.1363127546.jpg

nad jedną rzeczą zastanawiał się,dlaczego z przodu nie świecą światła,skoro z tyłu działają jak należy ( za dużo Tyskiego ) :)

25133213_800.1363127546.jpg

robota paliła się nam w rękach

25133219_800.1363127546.jpg

uśmiech na twarzy Krzyśka bezcenny :blowup:

25133207_800.1363127546.jpg

nie obejrzeliśmy się a Burgman był już rozebrany, Maki załamał się, kto to wszystko poskłada...?

25133215_800.1363127546.jpg

Szkoda,że nikt mu nie powiedział,że do wymiany świec,nie zdejmuje się wszystkich plastików,i koła... :) ps. zwróćcie uwagę na perski dywan,powodzi się :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki teraz z 3 dni będzie składał

A od czego ma się kolegów ? w Ełku ? --- Od pisania postów !?

Zamiast spotykać się w SAWANIE - będziemy spotykać się w garażu !! !piwko

Chcecie żebym z Wami rozpoczął sezon ? - to niestety trzeba MAKI-ego częściej odwiedzać w garażu .

A propo zdjęć to był taki ełcki monster - motogaraż :msn-wink:

No oczywiście Jaro - jeszcze raz dzięki za okazałą pomoc - ( masz u mnie reputka :drunk: ) i polecam się na przyszłość! :) :) :notworthy:

Odnośnik do komentarza

jak cos to jestem co dwa tygodnie w ełku ... :)

To za szybko tego skutera nie złożycie ;)

Odnośnik do komentarza

To za szybko tego skutera nie złożycie ;)

Marcin,ja mam nadzieję,ze za dwa tygodnie,zajade do Elku podziwiac jak maki pięknie zlozyl burka... :-)
Odnośnik do komentarza

ej, słyszeliście? MOPLIC Apke pogonił! Dobry sprzęt, szkoda że nie została w regionie-kolega z Suwałk właśnie wertuje internet w poszukiwaniu skuta-chciał dołączyć do BURGMANII...

Lechu, to była decyzja jednej chwili? Czemu nie dałeś cynku kolegom z regionu?

Mam nadzieję że w Olsztynie będziesz nowym skuterem, a jeśli nie będziesz posiadał jeszcze, to rozumiem że zamiast wyjazdu w góry będziecie autem w Olsztynie na całej imprezie?

Odnośnik do komentarza

W końcu Maki przybrał się rozebrać swego burka,a że byłem dzisiaj w Ełku,postanowiłem mu pomóc, Krzysiek wiedział ,że niedawno roznegliżowałem swojego,więc zdawał sobie z tego sprawę,że będzie miał we mnie wsparcie techniczne :)

Przed przyjazdem spytałem go ,czy ma potrzebne narzędzia,aby zabrać się za tą czynność,zapewnił mnie,że tak,i że damy radę,powiedział też ,że będzie Lech,znam Lecha kumaty chłop,pomyślałem,że we trzech to pójdzie nam to bardzo łatwo,ale jakie było moje zdziwienie jak dotarłem do garażu,prawie wszystko zgadzało się,był burek,Maki, "narzędzia" , a dokładnie narzędzie,krzysiek powiedział,że Lecha nie będzie,bo w jego osiedlowym sklepie nie było,że jest tylko tyskie,a narzędzie jakim dysponował,a zresztą zobaczcie sami

25133209_800.1363127546.jpg

chciałem wziąć ten młotek,i wybić mu rozbieranie burka z głowy,ale po jakimś czasie znalazł resztę narzędzi,jak widzimy Krzysiek ma ręce zajęte,wiec postanowiłem sam wziąć się do roboty

25133217_800.1363127546.jpg

jak już Maki uporał się z Tyskim,postanowił mi pomóc

25133211_800.1363127546.jpg

nad jedną rzeczą zastanawiał się,dlaczego z przodu nie świecą światła,skoro z tyłu działają jak należy ( za dużo Tyskiego ) :)

25133213_800.1363127546.jpg

robota paliła się nam w rękach

25133219_800.1363127546.jpg

uśmiech na twarzy Krzyśka bezcenny :)

25133207_800.1363127546.jpg

nie obejrzeliśmy się a Burgman był już rozebrany, Maki załamał się, kto to wszystko poskłada...?

25133215_800.1363127546.jpg

Szkoda,że nikt mu nie powiedział,że do wymiany świec,nie zdejmuje się wszystkich plastików,i koła... :) ps. zwróćcie uwagę na perski dywan,powodzi się :)

Zajrzałem do sąsiadów a tu proszę maxi do Hajnówki :);) .

Sory Maki ale nie mogłem się powstrzymać .

Pozdrawiam chłopaki i aby do wiosny , jeszcze troszeczkę musowo wytrzymać .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...