Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista osób na zlot w Grotnikach - rezerwacje


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyjade w sobote ale niewiem ile zostane będę mógł was poznać i domówić co do wyjazdu za tydzień. Mam nadzieje że trafie ;):D:D

Pozdrawiam Sławek Talka ;):D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

25 lipca bedzie juz mozna ganiac z Lodzi autostrada, to znaczy kazdy bedzie mogl juz ganiac :D bo ja juz pd pol roku nia jezdze :D

Odnośnik do komentarza

Pragnę poinformować ,że Poznań zawita na zlot w ekipie około 6 osób :D

Mam nadzieję ,że sie cieszycie :D

Rezerwacja zrobiona a trasa do przebycia to raptem 215km

do zobaczenia w piatek wieczorem

Odnośnik do komentarza

Wiemy wiemy , że Poznań zaszczyci Nas w sile 6-cio osobowej doniesiono Nam z O?rodka o poczynionej rezerwacji.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Na 90% pojawimy się w sobotę w Grotnikch (Ciochin i Kasieńka). Najprawdopodobniej będziemy w godzinach 16-18, gdzie Was w tym czasie szukać !tut ?? Jak można prosić jaki? namiar do kogo? kto ewentualnie mógłby nas pokierować na miejsce?

Pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Witam,

Na 90% pojawimy się w sobotę w Grotnikch (Ciochin i Kasieńka). Najprawdopodobniej będziemy w godzinach 16-18, gdzie Was w tym czasie szukać !tut ?? Jak można prosić jaki? namiar do kogo? kto ewentualnie mógłby nas pokierować na miejsce?

Pozdrawiam

Kasia

Hej no miło że ... no może nie wpadajcie , tak odrazu po ?lubie !tut , poważnie to będziemy na stadionie w Aleksandrowie Łódzkim ...do 21.30 póĽniej już w o?rodku w Grotnikach.

Tel do mnie 605157464.

Do zobaczenia !tut

Odnośnik do komentarza

Witam.

Tak sie jako? złozyło, że dzisiaj przejeżadzali?my przez centraln? Polskę. Wprawdzie we troje ( ja, Jola i Ryszard) jechalismy na o?miu kołach, to postanowili?my odwiedzić zaprzyjaĽnionych pasjonatów 2oo.

W ten sposób jad?c z Poznania do Lublina zahaczylismy o Grotniki.

Chyba na zlocie pojawiła sie zdyscyplinowana grupa gdyż w o?rodku nie zastali?my nikogo. Dobrze , że Komar postanowił troche"przyci?c komara" w ci?gu dnia ( pewnie regenerował siły po cięzkiej nocy !holiday ) i pojawił się na zlotowisku. Dzięki niemu wiedzieli?my gdzie odbywa się główna impreza.

Wszyscy byli w Aleksandrowie Łodzkim. Tam zostali?my serdecznie przyjęci przez RobB-a, Jarka i Beatę i innych uczestników zlotu. Niestety czasu nie było zbyt wiele i musielismy ruszac w dalsz? drogę. Mimo to, dało się zauwazyć, ze zlot zorganizowano z rozmachem i wszyscy się ?wietnie bawi?.

Jeszcze raz serdeczne dzięki wszystkim za przyjęcie.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Aniu buziaczki i do zobaczonka jak najszybciej.

P.S. Jak pojawi się w?tek z wrażeniami ze zlotu z Grotnik to bardzo prosze przenie?ć tam moj? wypowiedĽ.

Jeszcze raz Wielkie Dzięki!!

Odnośnik do komentarza

Witam.

Bardzo podobalo nam (ja i mój plecaczek) spotkanie z wami w Aleksandrowie mam nadzieje że przyjedziemy do Ryni niewiem tylko co powie Mama na nasz pomysl. My?le że pogoda dopisze i dojade.

Dzięki bylo super do zobaczenia

!holiday !tut

TALKA i plecaczek Julia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...