Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista osób na zlot w Grotnikach - rezerwacje


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako, że zlot w Grotnikach już za 8 dni pozwoliłem sobie założyć ten dodatkowy w?tek maj?cy na celu zliczenie osób, które przybęd? Pomoże to Nam zarezerwować odpowiedni? ilo?ć pokoi w pawilonach, jak również przygotować odpowiedni? ilo?ć prezentów, i porcji na grila.

Tu też można umawiać się na wspólny wyjazd kto z kim i z jakiego miejsca start.

Proszę o wpisywanie się kto z Was zaszczyci z nas swoj? obecno?ci? , jak również czy ma zarezerwowane miejsce noclegowe.

Pozdrawiam i jeszcze raz gor?co zapraszam .... a naprawdę warto, jak Rob.B macza w tym palce to zabawa będzie zacna.

Proszę o usunięcie w?tku tuż po 9.06 co by nieza?miecał forum.

Oficjalna lista osób, które potwierdziły przybycie:

1. Pablos (Wawa)

2. Teletubi?(Wawa)

3. Cappo

4. W?ski(Wawa)

5. Czoper(Wawa)

6. Syn Czopera(Wawa)

7. Daro(Wawa)

8. Drogowiec(Zduńska Wola)

9. M@rkiz(Wrocław)

10.Jędrek(Wrocław)

11.Marcel(Wawa)

12.Justyna(Wawa)

13.Mandaryn(Wawa) pi?tek+ 1/2 soboty

14.Ziper (Wawa)

15.Rafalek13c(|l?skie)-piatek

16.Komar(Wawa)

17.Komarka(Wawa)

18.Worlan50(Wawa)

19.Madzia(Poznań)

20.Rodzina Madzi(Poznań)

21.Rodzina Madzi(Poznań)

22.Rodzina Madzi(Poznań)

23.Rodzina Madzi(Poznań)

24.Rodzina Madzi(Poznań)

25.Marcin-Motositi Team(Wawa)

26.Wiesiek-Motositi Team(Wawa)

27.Bart27(Wawa)

28.Bartowa27 - Monika(Wawa)

29.Sławek_Jaro(Wawa)-sobota

30.Go?ka(Wawa)-sobota

31.Marcin.Z(Wawa)-sobota

32.Wentyl(Wawa)-sobota

33.Artix(Wawa)-sobota ma nadzieję !tut

34.Talka - sobota

35.Siergiej(Ukraina tymczasowo Wawa)

36.Plecak Siergieja (Wawa)

37.Songo (Wawa)

38.Łukasz - Scooterland (Wawa)-sobota

39.+1 Łukasz ze Scooterlandu (Wawa)-sobota

40.Jordan(Wawa)

41.Ciochin(Wawa)-sobota

42.Kasieńka(Wawa)-sobota

43.Mareczek(Wawa)-sobota tylko

44.Shrek(Wawa)-sobota tylko

45.Fijona(Wawa)-sobota tylko

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzz

Jadę na 99,99%. Wyjazd w pi?tek 9.06 około godziny 18.00 z ul. Jagiellońskiej 55. Prawdopodobnie jadę sam (bez rodziny, :lol: ospa panuje u mnie w domu :lol: )

Na razie tyle.

:):P:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Prawdopodobnie jadę sam (bez rodziny, :lol: ospa panuje u mnie w domu :) )

No to ten owad reklamy na wyjazd nie zrobił najlepszej , uwaga żeby kogo nie pok?sał :lol::P

Odnośnik do komentarza

W?ski Team jedzie w pi?tek "po robocie". S? plany, aby ruszyć ok. 16.30, ale znaj?c życie ...

Ruszamy gdzie? z centrum Wawy.

Rezerwacje już mamy.

[trenujemy ostro ... :P ]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Je?li nic nie stanie mi na przeszkodzie to również zjawię się w Grotnikach ale jeszcze na swoich 50ccm :P

Ponieważ nie wyrobię się z Prawkiem więc Xciting jeszcze musi poczekać :P, natomiast je?li chodzi o nocleg to jeszcze nie rezerwowałem.

P.s. je?li chodzi o podróż to raczej pojadę sam by nie spowalniać szybszych maszyn, do spotkania na miejscu :) i pozdrawiam :P.

Odnośnik do komentarza

O której Daro w Pi?tek ruszasz??? Ja startuję koło 11.00 - 12.00 może się gdzie? spotkamy na szlaku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
:P Heja Pablos ja ruszam raczej rano by wcze?niej dotrzeć na miejsce prawdopodobnie ok. godz. 9:00-10:00 więc może gdzie? po drodze mnie dogonisz :P , pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza

Dogonić powiadasz???? może to być nieco utrudnione gdyż nie wiem czy nie będę jechał w asy?cie jaki? 50-tek więc będzie ciężko... ale zdzwonimy się jeszcze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

HEJ Pablos!

Na listę uczestników prosze wpisać 2 przedstawicieli Klubu Skuterowego Wrocław:

1. M@rkiz

2. Jędrek

Meldujemy się od pi?tku.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

Dotarły do mnie niepotwierdzone informacje, że wyczerpuj? się miejsca noclegowe ... ale nie martwcie się czę?ć osrodka została pro-forma zablokowana wcze?nie tak więc organizatorzy dysponuj? zapleczem noclegowym.

Tym którym nie uda się zarezerwować ... mog? być pewni,że nie zostan? na lodzie.

Pozdrawiam

EDIT: 04.06.06 godz 22:04

Wła?nie wróciłem z Grotnik dopinać z Robem.b i Panem Arkiem ostatnie szczegóły.

W o?rodku okazało się, że kilka osób z Poznania np. dokonało rezerwacji ... proszę o ujawnianie się w tym w?tku.

Gor?ca pro?ba dzwońcie i rezerwujcie miejsca noclegowe po czym wpisujcie się kto ma potwierdzon? rezerwację ... pomoże nam to w uniknięciu bałaganu i przygotowaniu odpowiedniej liczby zestawów biesiadnych jak również w zapewnieniu odpowiedniej ilo?ci trunków złocistych !OKK .

Park maszyn będzie dozorowany.Teren imprezy (konkursów na stadionie - odgrodzony od przechodniów.)

Kto? usiłuje też Nam podłożyć "?winię" ;)

Ogólnie impreza zapowiada się ciekawie ... niepotwierdzone Ľródła donosz? o już znanej liczbie uczestników która na chwilę oben? wynosi 85 osób ( nie wliczaj?c tzw. osób przelotnych na tzw. chwilkę)

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Rezerwacje można dokonać: O?rodek Boruta - Grotniki na hasło "Skutery"

Lista osób w pierwszym po?cie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chęci wielkie, rodzina wyraziła zgodę, JADĘ. To będzie mój pierwszy taki zlot.......

Jutro rezerwuję nocleg. A te ga?nice to czemu aż dwie ??? ;)

Chciałbym wyjechać z Warszawy w pi?tek między 16 a 17, czy mogę się podł?czyć do grupy?

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza

Grupa pi?tkowa rusza z Warszawy ok. 18.00 z tego co wiem (ja ruszam z Ziperem koło 12.00) proponuję ustawcie się na statoilu na rogu Powstańców |l?skich i Półczyńskiej (wylotówka na Poznań) o 18.00 .. Moja druga połowa Was poprowadzi.

Odnośnik do komentarza

Rozważam przyjazd już w pi?tek. Jednak wcze?niej niż o 17.00 nie dam rady wyjechać, czyli na miejscu byłbym około 21.00. Czy o tej godzinie dam radę się jeszcze zakwaterować czy wła?ciciele zamykaj? na noc interes i id? do domu?

PS

Wybieram się w dwie osoby.

Odnośnik do komentarza

Nie będzie najmniejszego problemu, wła?ciciele s? na miejscu, my też więc w razie czego pomożemy.

gdyby? miał bł?dzić to zorganizujemy wyprawę ratunkow? :lol: .

W razie czego dzwoń: 0 600 901 844.

Pozdrawiam i zapraszam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
Gość slawek_jaro

Witam! :)

Chęć uczestnictwa w niniejszym Zlocie mam ogromn?. ;)

Przyjazd :lol: pod dużym znakiem zapytania, dlatego też nie robiłem rezerwacji.

Decyzja na 100% dopiero jest możliwa w sobotę rano.

Jeżeli by się pozytywnie ułożyło na miejscu będę przed godzin? 11.00( 2 osoby)

Pablos jak my?lisz czy będzie możliwo?ć załatwienia jeszcze noclegu?

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza

Napewno tak ... jak by się zdarzyło ,że braknie 50 m dalej jest drugi o?rodek ale mamy zapas miejscówek na takie okoliczno?ci więc pomożemy!!.

Pozdrawiam

Więc wstępnie dopisuję i ciebie z plecaczkiem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Postaram sie przybyc, choc solo i niestety dopiero w sobote. 100 % nie pisze bo juz obiecalem w ta sobote byc u Bogumilkow a musialem spedzic ten dzien w pracy wiec juz niczego nie jestem pewien na 100 %. W drodze do Grotnik musial bym i tak zahaczyc o wezel Dabie na A2 wiec jesli przyjade, a postaram sie bede okolo 17-18 h. Na szczescie zajmie mi to malo czasu bo pojade autostrada od Lodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...