Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2012 w Zach-Pom.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    9

  • burgifan

    9

  • SOVIETT

    8

  • ArtCho

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

To identycznie mi sprawdził na Golisza tam między WORDem, a Leroyem jest stacja diagnostyczna, bez zapisów, bez problemów.

Ja też polecam Golisza tam prowadzi motocyklista więc powie co trzeba a nie sprawia problemów.

Zmiana planów po 19-tej u mnie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś zrobiłem kilka kilometrów wkoło komina. Niestety mimo słonecznej pogody drogi były wilgotne i w połączeniu z "letnimi" oponami nie dawało to dobrego rezultatu - zwieracze parę razy zapracowały :) Ale spotkałem jednego harlejowca, z którym wymieniliśmy uścisk ręki i kilka miłych słów (obaj zjechaliśmy do tej samej apteki :clapping:).

Urbi, prawdopodobnie niedługo do Ciebie wpadnę - będę chciał, żeby ktoś mądry obejrzał blachę auta mojego teścia.

Odnośnik do komentarza

Siemka ludziska :) ptaszki ćwierkają ze jutro (czwartek) jest jakas imprezka związana ze zwiedzaniem browaru, czy ktos coś wie na ten temat :D ???

:D:clapping: :clapping: ja chce do browaru :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka ludziska :) ptaszki ćwierkają ze jutro (czwartek) jest jakas imprezka związana ze zwiedzaniem browaru, czy ktos coś wie na ten temat :frusty: ???

:frusty::lol: :lol: ja chce do browaru :P:clapping: :clapping:

No i dlaczego nie przyjechałeś?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiek, wielkie dzięki! Naprawdę super impreza, za którą należą Ci się wielkie gratki. :)

Dzięki wszystkim, którzy byli za miłe spotkanie :Jumpy: , a Ci którzy nie byli, niech żałują :)

22112012460.jpg

22112012462.jpg

22112012461.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś zrobiłem kilka kilometrów wkoło komina. Niestety mimo słonecznej pogody drogi były wilgotne i w połączeniu z "letnimi" oponami nie dawało to dobrego rezultatu - zwieracze parę razy zapracowały :) Ale spotkałem jednego harlejowca, z którym wymieniliśmy uścisk ręki i kilka miłych słów (obaj zjechaliśmy do tej samej apteki :pepsi:).

Urbi, prawdopodobnie niedługo do Ciebie wpadnę - będę chciał, żeby ktoś mądry obejrzał blachę auta mojego teścia.

Artur, zapraszam do Serwisu Blacharsko-Lakierniczego GRUPY POLMOZBYT na ul. Białowieską 2.

Od poniedziałku do piątku w przyszłym tygodniu jestem w firmie od ok. 12.30 do 18.00, czwartek 29.11. od 8.00 do 18.00, a w piątek 30.11. od 7.00 do 15.00. Najlepiej jakbyś przed wyjazdem, zadzwonił na mój telefon służbowy 691 910 591.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi, Kowal - wypłacamy za kalendarze, ale zróbmy jedną wysylkę, np. do mnie. Co Wy na to? Na liście znalazłem tylko Was - nie przetoczyłem kogoś?

Odnośnik do komentarza

Ja na prawdę bardzo żałuję że nie mogłem być w browarku :)

Jakie kalendarze ? Bo nawet nie mam teraz czasu powertować po forum... Nie wiem co za kalendarz, ale chyba też byłbym chętny :)

Oki już wiem co to za kalendarz, oczywiście jestem chętny więc zrobię dzisiaj przelew, tylko nie wiem ile doliczyć za wysyłkę; czy 6, czy może tak jak napisałeś zmniejszamy koszty wysyłki poprzez zbiorczą paczkę ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urbi, Kowal - wypłacamy za kalendarze, ale zróbmy jedną wysylkę, np. do mnie. Co Wy na to? Na liście znalazłem tylko Was - nie przetoczyłem kogoś?

OK, jestem za jedną wysyłką, np. do Ciebie ArtCho.

Robię przelew i piszę, że wysyłka wspólna do Szczecina.

Artur, podaj proszę tylko na PW do boochos, swoje dane adresowe do przesyłki. Wykonałem przelew już z opłatą za przesyłkę, więc wszyscy chętni z naszego regionu, płacą tylko za sam kalendarz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ok dzięki, a kto płaci w takim razie za przesyłkę ?

Ok przelew zrobiony, jak coś to proszę dać znać z kim rozliczyć się za tą przesyłkę.

Dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jak pogoda się utrzyma to może spotkanko w czwartek około 19-tej. dla twardzieli i twardzielki, (każdy przyjedzie czym ma ochotę)?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie od kalendarzy, rozumiem że idą do Urbiego? Ja będę w stanie wpłacić w środę - jestem poza domem. Oczywiście zapłacę za kalendarz i za przesyłkę rozliczę się z Urbim.

W czwartek będę. Jak nie autem, to skutem - w zależności od pogody.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie od kalendarzy, rozumiem że idą do Urbiego? Ja będę w stanie wpłacić w środę - jestem poza domem. Oczywiście zapłacę za kalendarz i za przesyłkę rozliczę się z Urbim.

W czwartek będę. Jak nie autem, to skutem - w zależności od pogody.

Artur, ja podałem informację, żeby wysłali kalendarze do Szczecina, na Twój adres, zgodnie z Twoją wcześniejszą sugestią.

Masz zdecydowanie lepszy kontakt z osobami grupy szczecińskiej, niż ja. Proszę prześlij im swój adres na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OK, będę u Was Marek (nie koło Pleciugi!)

Co do kalendarzy - zapłaciłem za siebie i podałem info, że przesyłka do mnie: http://www.forum.burgmania.net/topic/16526-kalendarz-2013-podaruj-sobie-odrobine-luksusu/page__st__120#entry273844

Kowal, Ciebie też zawarłem. Urbi - rozliczymy się oczywiście za przesyłkę :D

Odnośnik do komentarza

U nas w domu ul Retry 8b-5 (Szczecin - Żelechowa), oczywiście wszyscy zaproszeni

O shit ! Chyba zasnąłem :( Normalnie położyłem się na chwilkę i miałem pilnować odpowiedzi od Ciebie i właśnie się obudziłem. Ale jestem wściekły na siebie !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...