Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2012 w Zach-Pom.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    9

  • burgifan

    9

  • SOVIETT

    8

  • ArtCho

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jesteś jedyny- ja również w pracy i również na skucie. Szczęśliwie wymieniłem tajskie opony na wyrób z naszych rejonów geograficznych co oznacza zupełnie inną przyczepność na mokrym. Ze swojego doświadczenia wiem, że jazda na skucie nastraja optymistycznie do świata, stąd lepsze widzenie- nawet w listopadzie. Ponadto jazda na skucie ma ten pozytywny skutek, że mam dwa miejsca pracy, oba w centrum i oba zapchane samochodami- co w tym przypadku mnie już przestaje obchodzić- nie moje kłopoty, nie moje problemy.

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam że ja też dzisiaj na skucie byłem w robocie i jutro też jadę na skucie. Przyszły tydzień ma byc w miarę ciepły, więc jak nie będzie padać to też na skucie będę jeździł i nie tylko do roboty.

Właśnie, spadam. Muszę jeszcze jedną sprawę na mieście załatwić, oczywiście skutem !

Odnośnik do komentarza

oj chłopaki, hardcorowcy jesteście i tyle...heh

Ja do pracy nie mam jak dojechać skutem.... no chyba że te dwa-trzy metry podjadę)

Ale nie wykluczone, że w czwartek zajadę pod Pleciugę jak pogoda okaże się dla nas jeszcze łaskawa. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tymczasem z Maćkiem ZRX grzebię w Burgmanie - prawdopodobnie padł regulator napięcia, więc wielkiej tragedii nie ma. Za to jest okazja rozebrać skuter z fachowcem i przygotować go solidnie do następnego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Moje szczęście jutro trafia do warsztatu na grubsze oględziny i naprawy, ale za to jakie to moje szczęście będzie piekne na przyszły sezon!

Tym razem bedę przed Markiem z pytaniem co w czwartek?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to ja też się postaram podjechać. Tylko na którą? 19.00?

Wysłane z mojego M711 za pomocą Tapatalk

Myślę że jak ostatnio 18:30

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś dal znac dokąd pojedziecie spod pleciugi to dojade po 19 :clapping:, znalazlem na motofanatyku, wcisnelo mnie w fotel :)http://motormania.com.pl/felietony/wywiady/wywiad-z-trupem-podkarpacki-sposob-na-wypadki-motocyklowe/

A tak przy okazji mam miejsce w hali na 4 motocykle, cena atrakcyjna 250zl za okres od listopada do konca marca, hala strzezona, działka ogrodzona i zamykana na noc, jakby ktos byl zainteresowany to prosze o inf...

Odnośnik do komentarza

Witam, jeszcze czasu dużo, ale pytam o namiary na stacje diagnostyczne. Miałem zrobić przed postawieniem mojej pani na zimowy odpoczynek, ale wiecie jak to jest... :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...