Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik W-M i GP


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    23

  • jaro_4setka

    22

  • czaro69

    12

  • CZARO

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Ooo... Panowie, czyżbyście mieli jakieś wspólne wspomnienia z jakiegoś wspólnego pobytu w jednym pokoju ? Takie posty pełne sugestii i niedomówień-wyczuwa się napięcie emocjonalne na łączach-iskrzy, prawdziwa męska przyjaźń-jak w starożytnym Rzymie, hehe

Odnośnik do komentarza

Witajcie Panowie i Panie. Pomocy szukam! Jako, że jestem początkujący na burgmanii skutkuje to niemożnością założenia tematu w dziale ogłoszeń. Szukam części i nie wiem jak zaatakować bo nie będę chyba zaczynał w technicznym dziale. Szkoda. Tak troszkę z innej strony. Dziękuję za wyczytanie moich płaczów. Pozdrawiam. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

To prawda, już po zakończeniu sezonu i imprezie w Kątach. Pomimo kapryśnej aury - warto było tam byc !

Oh Yes! Bejbe! Oh YEAH!! Come on, Bejbe!!!

Yes, Yes ... tak! mów mi tak!

Przepraszam, :clapping: zagalopowałem się :msn-wink: .

Dla tych, którzy nie mogli, a chcieli - kilka fotek oddających nastrój spotkania (a ci, którzy byli - kilka wspomnień):

Po pierwsze, kiedy w ostatni wieczór przed wyjazdem, będąc w pracy, spojrzałem w stronę Kątów Rybackich, niebo wołało :"Przyyybyyywaj...!!!"

20121011_181217.jpg

nie było więc już wyjścia, zwłaszcza, że moje osoby towarzyszące, też były nastawione, że weekend spędzą nad morzem, hehe. ruszyliśmy porą popołudniową

20121012_160331.jpg

W Giżycku spotkaliśmy się z Avanturnikiem i Wandalistką, którzy zagościli na pokładzie razem z Makim i Makowinką. Od tego momentu jechałem na azymut, czyli trzymając się tyłka Makiego :)

..20121012_161153.jpg

My ruszaliśmy z Giża, a niektórzy już korzystali ze spacerów i jodu wdychania, przysyłając nam coraz "krótkie wiadomości textowe i fotomms_img-2068709249.jpg

spacery na plaży, trzymanie się za ręce, zachód słońca - cały Jaro - romantyk jak zawsze, nawet muszelki wyłowił :)

mms_img2014917577.jpg

ale kiedy wysłałem mu sms zwrotny, że my mamy przed sobą jeszcze 200km - to chłopa zamurowało :msn-wink:

mms_img60193951.jpg

W końcu udało się nam dotrzec na miejsce. Po rozlokowaniu się w pokojach, zeszliśmy na biesiadę. Najpierw coś na ząb oraz 3 szoty rozgrzewające

DSC01254.JPG

i już zaczynaliśmy wchodzic na tą samą orbitę... :msn-tongue:

DSC01256.JPG

na której pozostali już się znajdowali :thumbs_up:

DSC01260.JPG

no i w końcu, ruszyliśmy w tany

20121012_215835.jpg

na początku było bardzo tradycyjnie - kółeczko, pani z panem

DSC01281.JPG

20121012_215912.jpg

ale z każdą chwilą pojawiały się nowe układy taneczne, nowe pary, nowe talenty wprost z "tańca z gwiazdami". Na pierwszy ogień ruszył Orzeł z MariuszemBurgim

2012-10-14%252022.11.54.jpg

chłopaki tak rozgrzeli towarzystwo, że nawet najmłodsi Burgmaniacy i Burgmaniaczki nie chciały schodzic z parkietu

20121012_211946.jpg

podobno Białystok jest zagłębiem talentów tancerskich - jednak układy zwane "SUPER MASERAK" nie zawsze były oceniane na 10pktów :kicking:

DSC01280.JPG

W odpowiednim momencie - główny organizator - SIEMIK wspaniale latał pod sufitem, oczywiście - wszystko w ramach podziękowania za poniesiny trud i wyrzeczenia związane z ogarnięciem całej imprezy

DSC01261.JPG

nie obyło się bez konkursów

DSC01269.JPG

na starcie - sami zaawansowani w bojach zawodnicy

DSC01274.JPG

metody przygotowawczo-dopingowe przybierały różne formy

DSC01272.JPG

w końcu START! zaczęli...

DSC01267.JPG

DSC01268.JPG

łatwo nie było, najlepszym "dmuchaczem" :msn-tongue: okazał się MariuszBurgi. Jeszcze raz potwierdziła się stara sentencja - "Praktyka czyni mistrzem" :) . Nie wiem, które miejsce zajął Orzeł, ale bez wątpienia powinien otrzymac nagrodę za najlepszy strój w czasie zawodów :msn-oh:

DSC01276.JPG

zabawa trwała do białego rana, a każdy chciał uwiecznic te chwile w formacie jpg - wiadomo pamięc ludzka jest bardzo ulotna, no i wrażliwa :sport: - na jod zwłaszcza :msn-wink:

DSC01271.JPG

20121012_215905.jpg

Dobrze, że na drugi dzień były zajęcia na świeżym powietrzu i łonie... przyrody. Podobno niektórzy poczuli prawdziwy zew natury

mms_img-286948743.jpg

Generalnie - impreza bardzo udana, towarzystwo dopisało, warto było.

A od dziś już szykuję się na wigilię w Giżu!!!!! !V !V

PS. Bardzo niepokoję się o naszego Jaro_4setkę - otrzymałem od niego mms w drodze powrotnej - rzekomo nazbierał trochę grzybków na zupkę, a dziś nie mogę się z nim skontaktowac.

Nie wiem co to były za grzybki do końca i gdzie on teraz lewituje !w00t , ale wczorajszy mms od niego miał taki załącznik:

0_1.jpg

.

..

.

.

.

.

.

.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajna relacja :clapping:

Kurcze, dmuchnie człowiek coś ukradkiem na pomorzu i już cała Polska wie... :msn-cry::frusty:

:msn-wink:

Odnośnik do komentarza

(...)

Kurcze, dmuchnie człowiek coś ukradkiem na pomorzu i już cała Polska wie...

- nooo Mistrzuuu - "ukradkiem..."???

- taka piękna technika...

- fama głosi, że właśnie - technika dmuchania się liczy najbardziej :clapping:

- U R BLOW MASTER !!!

Szymon, napisz kto wygrał w końcu to dmuchanie?

Z tego co pamiętam to chyba właśnie MariuszBurgi... ale w sumie... - JURY na forum się jeszcze nie wypowiadało...

musiała być niezła impreza echhhhh.....może następnym razem się uda

Czaro69 - Ty masz wytłumaczenie swojej absencji... i to głośne wytłumaczenie :laughing::wink32:

Odnośnik do komentarza

Jak widać zabawa przednia w super towarzystwie. To lubię. Czas brać się za skutra by wiosnę przyjąć z Wami.

możesz z nami przyjmować jesień i zimę...,do tego skuter nie potrzebny,do wiosny jeszcze daleko...
Odnośnik do komentarza

ja już zapisany.

Czaro-jak określisz koszty to wrzuć.

Po konsultacjach w G-P myśleliśmy że jeśli ktoś życzy to może zapisywać się też tylko na 1 noc...!

Póki co, to całe G-P zapisane na 3 dni i 2 noce !

Odnośnik do komentarza

Ludziska !!!!!!!!!!!! ustawiać sie w kolejce.... boochos sprzedaje swego BURKA , doszły mnie słuchy, że dla chętnego z regionu W-M, lub GP dostarczy go pod dom gratis !!!!!!!!!!! poczytajcie w dziale ogłoszenia. ;)

Odnośnik do komentarza

he he - ja nie chciałem, ale zostałem przekonany... teraz zrozumiałem, że już chcę ;-)

PS.Tak na marginesie-to, że tyle ludzi chce sprzedać, to jeszcze nie znaczy, że będzie ruch w interesie-ciekawe czy będzie ktoś chętny na zakup...?

Moje ogłoszenie już dobrych kilkanaście godzin wisi i nawet malutkiej kolejki z ofertami kupna nie ma...

Odnośnik do komentarza

he he - ja nie chciałem, ale zostałem przekonany... teraz zrozumiałem, że już chcę ;-)

PS.Tak na marginesie-to, że tyle ludzi chce sprzedać, to jeszcze nie znaczy, że będzie ruch w interesie-ciekawe czy będzie ktoś chętny na zakup...?

Moje ogłoszenie już dobrych kilkanaście godzin wisi i nawet malutkiej kolejki z ofertami kupna nie ma...

daj komuś przejechać się burkiem,to może kupi, ja tak zrobilem,no i sprzedałem :-) ps. Jakbyś wystawil za 10.500 to ja może bym kupił... :-)
Odnośnik do komentarza

Ooo,,, Jaro-zapraszam więc na jazdę próbną - podobno weekend ma być piękny!

Acha- weź ze sobą 10500 i jeszcze 50PLN - na benzin - bo jak wrócisz do domku? Jazdę na lawecie wykluczam całkowicie!

Odnośnik do komentarza

Bartheez-mogę to uczynić, gdyż 2 lata temu, kiedy go kupiłem zaopatrzyłem się w 1litrową butelkę oleju, gdyż doczytałem na forum, że trzeba mieć ją ze sobą w podróży. Jednak wciągu tych dwóch lat ANI RAZU nie musiałem po nią sięgać (do wymiany kupowałem większe pojemności). Tak więc-jeśli chcesz mego burka z olejem to - Twoje życzenie spełnię - dostaniesz olej razem z kufrem. Powiedz kiedy się pojawisz u mnie ze skarbonką???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...