Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik W-M i GP


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro ten miesiąc upłynie pod hasłem MIERZEI to może w tym wątku będziemy mogli ustalić szczegóły wspólnego wyjazdu itp.

Póki co, to jak narazie- ZŁOTA POLSKA JESIEŃ! Jeszcze za wcześnie na "skuterowy sen zimowy"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    23

  • jaro_4setka

    22

  • czaro69

    12

  • CZARO

    3

Top użytkownicy w tym temacie

ja wymysliłem fajne ciepłe gniazdeczko dla swojej majki,w środe stawiam do salonu (komisu) ,ogrzewany,na podłodze marmury,duże przejrzyste okna,przynajmniej nie bedzie zawalał miejsca w garażu,a i może ktoś chetny sie znajdzie... :photo:

Odnośnik do komentarza

... jakoś tych ŻUBRÓW w W-M się namnożyło???

To nie wiesz??? - RANO KAWKA, WIECZOREM ŻUBR!

Rafał, musimy trochę Was wspierać, bo tu straszny spokój i stagnacja jakaś zapanowała :D

Jeszcze pewnie parę dni i będą dziewczyny w domku :);)

Czaro to korzystaj jeszcze - strzel se Żubra !piwko wieczorem, bo potem to: kąpiele, pieluchy, koleczki... ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza

nie umiem wstawiać zdjęć,więc poprosiłem Szymona ,żeby wstawił pożegnalne zdjęcie,jak kolega Czarek odjeżdżał w deszczu :fireman2: , mam nadzieje,że będe moją majeczke widział na wspólnych wycieczkach...

Odnośnik do komentarza

Krążą pogłoski,

że Jara_4setki -skuter boski

przeszedł w inne ręcę...z tej samej wioski !!!

Jaro ma teraz dwie troski:

1. czy znajdzie nowy pojazd - na styl japoński lub włoski?

2. czy przy zakupie wyciągnie właściwe wnioski ???

Tylko - na KRÓLU jadąc, przez okoliczne wioski

sprawisz, że nieść się przestaną wszystkie kury nioski

-to pisałem ja, Szymon boochos Bukoski

0_0.jpg

Odnośnik do komentarza

Mała miała dziś 2 kg.Dostała szczepionkę i pewnie jeśli będzie przybierać na wadze, to po niedzieli będą w chacie :drunk:

P.s.Ela,Adam, Wanda i Maciek dzięki za odwiedziny i super prezenty

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pewnie parę dni i będą dziewczyny w domku :clapping: :clapping:

To się chwali .

Czarek życzę spokojnych nocy i dużo , dużo cierpliwości .

P.S.

Szkoda że do was tak daleko .

Pozdrowienia gorące dla dziewczyn .

Alina & upiorek .

Odnośnik do komentarza

miałem tego nie pisać,ale coś we mnie pękło... żeby Szymon napisał taki wierszyk,to u nas w GP trzeba mu odpalić 10 % od transakcji,ale nie jest to takie proste, 6% sprzedający i 4% kupujący,nie jest to dobrowolne,poprostu trzeba... niby są to opłaty związane z kosztami napisania wiersza,ale dlaczego opłata ta jest obowiązkowa,Szymon trzęsie całym podlasiem... :clapping: Rafał jak będziesz chciał taki wierszyk,musisz sie liczyć z kosztami,nie wiem ,czy wierszokleta,nie wezmie pod uwage tego ,że jesteś z innego regionu,wtedy procenty mogą pójść w góre,więc pomyśl o tym ,czy chcecz mieć taki poemacik... ps. Chyba na tych ostrych dyżurach nie da sie godziwie zarobić,więc musi ciągnąć kase od nas... i to na tyle... :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...