Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Liczba posiadaczy BMW C1 rośnie w siłę


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Artix

    7

  • pablos

    4

  • ortos

    4

  • Administrator

No pierwsza w sumie moja jazda w deszczu za mna. Chyba pierwszy raz w zyciu jadac na 2 kolach chcialem zeby padalo. No i padalo, sorrki za wywolanie deszczu dla tych ktorzy dzis zmokli. Wycieraczka w trybie przerywanym, bez rekawiczek i czapki i bylo OK przy temp 14,5 C. Moze sie nie spocilem ale i tez nie zmarzlem. Choc bez windshotta troche wieje po karku. Jedyne zawilgocone miejsce to lokcie, gdzie spadlo pare kropel, ale i to da sie wyeliminowac. Chyba zaczne lubic jazde w deszczu. Muzyczka w tle i do przodu. To jest wlasnie pojazd na dojazdy do pracy jaki szukalem, zeby jezdzic sobie w garniturze. Jednym slowem Smart na dwoch kolach ktory bawi i cieszy i do tego nie stoi w korku. A i katamaraniarze przepuszczaja zeby zobaczyc co to za dziwolag jedzie. Choc demonem predkosci nazwac C1 nie mozna ale i tez do scigania tego nikt nie wymylil. Radzi sobie jednak calkiem niezle w miejskim ruchu. :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No pierwsza w sumie moja jazda w deszczu za mna. Chyba pierwszy raz w zyciu jadac na 2 kolach chcialem zeby padalo. No i padalo, sorrki za wywolanie deszczu dla tych ktorzy dzis zmokli.

Art... wiem co? o tym :)

Jazda w deszczu jest czym? w zasadzie... przyjemnym :) .

Nie samochód, niby skuter a na łeb nie pada :D

Moze sie nie spocilem ale i tez nie zmarzlem. Choc bez windshotta troche wieje po karku.

Windshot i jeszcze raz windshot... to rozwi?zuje cały problem z tylnym zawiewaniem. W czasie deszczu nie miałby? najmniejszego problemu z jakimikolwiek kroplami gdyby własnie z tyłu był windshot a na bokach zamontowane by były siatki. Dodatkowo na przodzie można założyć opcjonalne owiewki tylko jest jeden problem... aby nie doprowadzić że na C1 będzie jechało się jak samochodem :D . W końcu musi być jaki? kontakt z natur? kiedy jedziemy skuterem :) ... choćby kilka kropelek deszczu na ramieniu :)

A i katamaraniarze przepuszczaja zeby zobaczyc co to za dziwolag jedzie

To niestety jest czasem ból... wyprzedzaj?, równaj? się, ?cigaj? się... a wszystko po to, żeby zobaczyć dziwol?ga... !tut Niestety czasem staje się to męcz?ce... że już nie wspomne o 20 pytaniach dziennie:

"panie... a do czego s? te dwie dĽwignie pod kierownic??"

Ostatnio usłyszałem, że to pewnie taki haczyk do wieszania kasku... !tut !tut :)

Choc demonem predkosci nazwac C1 nie mozna ale i tez do scigania tego nikt nie wymylil. Radzi sobie jednak calkiem niezle w miejskim ruchu.

Pewnie, że nie jest ale....... moja na trasie gdańskiej pokazała mi 130 km/h (bez wiatru)... Dacja ?wiadkiem :)

My?lę, że jak na tak? konstrukcję i silnik 125- 15 KM to wynik rewelacyjny.

Mimo wszystko w trasie najlepiej się jedzie w przedziale 100- 110 km/h.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz powiedz mi jak sie spisuje C1 przy mijaniu i wyprzedzaniu TIRow?

Domy?lam się, że chodzi Ci o wrażliwo?ć na podmuchy bocznego wiatru...?

Sprawuje się lepiej niż mogłaby na to wskazywać jej budowa. Jest może trochę bardziej wrażliwa niż typowy maxi bez dachu ale nie można tego nazwać czym? niebezpiecznym.

Jesli idzie o samo wyprzedzanie to napewno przydałoby się pare kucyków więcej ale jest to kwestia przyzwyczajenia. Ja powiem tak--- trasę z Wawy do Grudzi?dza pokonałem bardzo sprawnie. Czułem czasem niedobór mocy ale nie można powiedzieć żebym był zawalidrog? (może niech się Dacja wypowie bo leciała za mn? praktycznie cał? drogę) !tut. Poza tym jazda w deszczu oraz dzwięk muzyki z audio wynagradza wszelkie inne braki C1- ki !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heloł...

Ja tylko dopowiem Wam tyle, że kiedy? na pytania dot. "dĽwigienek" odpowiadałem dokładnie tłumacz?c do czego służ?(a mimo to ludzie niezbyt rozumieli zasadędziałania, trzeba byo pokazywać). Więc od jakiego? czasu sie wqrzyłem i mam tak? metode, że Oni jak pyatj? do czego to służy, to zawsze maj? jak?s swoj? koncepcję(a to że własnie wyeszak; a to, że to biegi; kiedy? pewien go?ć Mi mówił że to pewnie służy dozdejmowania dachu !tut ). Jak się Im powie "dokładnie ma Pan racje" to daj? spokój i nie trzeba sie wysilać...

Hehe a powiem Wam, ze przyłapałem się, iż co wchodze na ten temat, to lampie sie na zdjęcia wyk. przez Mariusza !tut . Fajnie fajnie...

Pozdrówki, Kuba !tut

P.S. A jak pisałem kiedy?, że zamkn?łem szafe na C1(130km/h) to Mi chyba nikt nie wierzył... A teraz w słowa Prezesa każdy uwierzy :D .

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C
No pierwsza w sumie moja jazda w deszczu za mna. Chyba pierwszy raz w zyciu jadac na 2 kolach chcialem zeby padalo. No i padalo, sorrki za wywolanie deszczu dla tych ktorzy dzis zmokli. ... To jest wlasnie pojazd na dojazdy do pracy jaki szukalem, zeby jezdzic sobie w garniturze. Jednym slowem Smart na dwoch kolach ktory bawi i cieszy i do tego nie stoi w korku. A i katamaraniarze przepuszczaja zeby zobaczyc co to za dziwolag jedzie. Choc demonem predkosci nazwac C1 nie mozna ale i tez do scigania tego nikt nie wymylil. Radzi sobie jednak calkiem niezle w miejskim ruchu. :D

Ehh, ta pogoda...Wczoraj ?migałem w dzień - było super !tut . Gdy szykowałem się na 20.00 do Młyna wła?nie zaczęło lać (a o 19.00 było jeszcze sucho)...I skapitulowałem... !tut

Nie cierpie nie tyle jazdy w deszczu co potem mycia sprzęta...A tak? miałem chęć zobaczyć między innymi C1 i pogadać i w ogóle...Przez chwilę my?lałem czy nie jechać katamaranem ale ...to chyba wstyd !tut

Mam nadzieję, że w następny czwartek pogoda będzie ok. No i pi?tek Kazik ogłosił dniem wolnym od pracy i alkoholu więc może jaki? dalszy wypadzik? Ma kto? w tej kwestii jakie? plany?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
P.S. A jak pisałem kiedy?, że zamkn?łem szafe na C1(130km/h) to Mi chyba nikt nie wierzył... A teraz w słowa Prezesa każdy uwierzy :D .

Kubo... ale ja miałem ?wiadka za plecami :D

Przyznaje, że sam Ci wtedy nie wierzyłem do końca bo jak to możliwe, żeby skuter o takiej konstrukcji, takiej masie oraz z takim silnikiem mógł rozpędzić się do 130 km/h !tut :):) . Najzabawniejsze jest to, że niedawno robiłem pomiary budzika vs GPS i.... doznałem szoku :) - C1- ka jest jak narazie rekordzist? testowym w niekłamaniu. Podczas gdy na szafie mamy 100 km/h GPS pokazuje 97 km/h :):):) . Ze wszystkich maxi jakie testowałem wła?nie budzik w C1 jest najdokładniejszy. Przypomnę, że rekordzisci z drugiego krańca potrafi? kłamać nawet 100 km/h budzikowe do 87 km/h faktycznej prędko?ci !tut .

Wkrótce zrobię "mały" test/ opis C1 Williamsa poł?czony z bogat? ilo?ci? fotek (tych pomiarowych także).

...Przez chwilę my?lałem czy nie jechać katamaranem ale ...to chyba wstyd

Eee tam odrazu wstyd... Znam takich emerytów co to ostatnio tylko katamaranami przyjeżdżaj?. !tut

A co do mycia brudnego skutera po deszczu--- mam to samo. Boli mnie jak wiem, że się syfi dlatego zawsze zaraz po deszczu jedziemy na karchera celem higienicznych zabiegów i obowi?zkowej toalety :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Eee tam odrazu wstyd... Znam takich emerytów co to ostatnio tylko katamaranami przyjeżdżaj?. !tut

Chyba nie pijesz do mnie !tut

Odnośnik do komentarza
Chyba nie pijesz do mnie !TAZ

Wiem że pytanie nie do mnie, ale mam nadzieję że Mariusz mi wybaczy.

Zdecydowanie większ? frajdę sprawia "picie z Tob?", niż "picie do Ciebie".

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ooo wła?nie że? mi to z ust wyj?ł Plebanku... !tut

Maximus... Ja nie pije, ja polewam !TAZ

Odnośnik do komentarza

Ale się porobiło ... teraz to głupio nie mieć C1-nki !tut .

Fajny to sprzęcik ale idealny dla kawalera !TAZ .

Odnośnik do komentarza
Ale się porobiło ... teraz to głupio nie mieć C1-nki !gora .

Fajny to sprzęcik ale idealny dla kawalera :) .

E tam, C1 to teraz prawie każdy w Klubie ma, Tmaxów jest kilka, a Deauville 1 - no to co jest bardziej wyjatkowe !scooter :)

Arti skoro Ciebie też ogarnęło szaleństwo C1 (to prawie brzmi jak H5N1 !!!)

No to potraktuję cię jak indianie nawiedzonych, czyli z należnym szacunkiem....

i gratuluje zabaweczki, oby służyła wiernie i sprawiła Ci mnóstwo frajdy :)

Park maszyn w Ryni to będzie teraz wygl?dał jak bazar Różyckiego z góry....SAME DACHY :) .

POZDROWIONKA DLA WAS DEKARZE !

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

E tam, C1 to teraz prawie każdy w Klubie ma, Tmaxów jest kilka, a Deauville 1 - no to co jest bardziej wyjatkowe   !scooter  !gora

Robercie... już mi przeszło, już prawie zapomniałem co najlepszego zrobiłe?, już prawie na nowo Cie polubiłem :) a ty jeszcze benzyny do ognia dolewasz... :)

Ty już lepiej nic nie wspominaj o tej Deauvillce... :)

POZDROWIENIA DLA CIEBIE- FANIE WAJCHOWANIA BIEGAMI!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ale się porobiło ... teraz to głupio nie mieć C1-nki :) .

Fajny to sprzęcik ale idealny dla kawalera !scooter .

A ja widziałem w łikend C1 z pasażerk?. WYgl?dało to pociesznie.

Jakby dziwczyna jechała rozpłaszczona na tylnej szybie minivana

(tylko te 2 koła...). Nogi szeroko, ręce szeroko, głowa w dziurze

po windshocie... :) !gora :)

Przy okazji gratuluje zakupu Art. :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jakby dziwczyna jechała rozpłaszczona na tylnej szybie minivana

(tylko te 2 koła...). Nogi szeroko, ręce szeroko, głowa w dziurze

po windshocie... !scooter :):)

No i powiało erotyk? XXX !gora :):)

Odnośnik do komentarza

E tam, C1 to teraz prawie każdy w Klubie ma, Tmaxów jest kilka, a Deauville 1 - no to co jest bardziej wyjatkowe  !scooter  :)

Robercie... już mi przeszło, już prawie zapomniałem co najlepszego zrobiłe?, już prawie na nowo Cie polubiłem :) a ty jeszcze benzyny do ognia dolewasz... !gora

Ty już lepiej nic nie wspominaj o tej Deauvillce... :)

POZDROWIENIA DLA CIEBIE- FANIE WAJCHOWANIA BIEGAMI!

Mariuszku, ja tak celowo żeby?cie już przywykli :):)

Słuchaj jak z dinozaurami, ewolucja zweryfikowała ?cieżki, mniej lub bardziej błędne wyginęły :)

Może dla równowagi też kupię jakie? C1 cy có? innego na czym można by kolana sprostować ?!

Jak by nie patrzeć, wszystkim znajomym, którzy pytaj? "no i jak się jeĽdzi ?" odpowiadam, fajnie, ale to nie to co skuter (Majon i Drogowiec ?wiadkami :) )

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

O tak tu musze potwierdzic Robert tak odpowiada !scooter a swoja droga to jest mi wszystko jedno kto na czym jezdzi grunt ze jest ktos swietnym kompanem w trasie i rozumiemy sie bez slow.Robert hondzianka piekna robi wrazenie gratulacje!!!

serdecznosci

majon

Odnośnik do komentarza
Jak by nie patrzeć, wszystkim znajomym, którzy pytaj? "no i jak się jeĽdzi ?" odpowiadam, fajnie, ale to nie to co skuter (Majon i Drogowiec ?wiadkami !w00t )

Potwierdzam. Tak mi rzekł.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Oj tam bajdurzycie ... dzi? widziałem Arta w tunelu na dżwigowej w drodze do Krisa ... jechał ?rodkiem na C1 ... u?miechaj?c się , więc wnioskuję że mu było błogo albo muza z gło?ników nastrajała go przed robot? do której pod?żał uspakajaj?co i rozweselaj?co... ten usmiech był nieco szyderczy mam dwa koła i nie zawacham się ich użyć w korku :) a jak by padało to jesxtem "PRAWIE" jak katamaran, co prawda prawie robi różnicę ale nie w tym temacie.

Co tu dużo gadac fajny sprzęcik i do tego fajny gadżet szkoda tylko że mam awers do BMW .... miało się kiedy? te padaki !w00t .

Pozdrawiam

A tak ps. Art jak widzisz znajome Omegi w kombi to pomachaj czasem :)

Odnośnik do komentarza
... dzi? widziałem Arta w tunelu na dżwigowej w drodze do Krisa ... jeczał ?rodkiem na C1

Pablos... a mi się co? wydaje, że to nie był Art :) z tego co wiem Arta nie ma w Warszawie .... !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...