Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Liczba posiadaczy BMW C1 rośnie w siłę


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam

No wlasnie, w dniu dzisiejszym dolaczylem do klubu ludzi C1 zakreconych. Lub tez poprostu stalem sie posiadaczem tego jak by nie patrzec dziwnego skutera. Jego wyposazenie moze zawstydzic nie jednego posiadacza auta. Jest to wersja executive 125 ccm. Posiadajaca ABS, podgrzewane manetki, siedzenie, zestaw audio, kufer, szyberdach, siatki boczne, siedzenie ze skory. Nie jest moze w stanie cukierkowym, ale to da sie zmienic, kupa na pewno tez nie jest. Wymaga dopieszczenia i przegladu, bo mimo swojego przebiegu 3 tys km chyba nigdy nie miala przegladu. No i jezdzi sie bez kasku co sprawilo mi dzis wiele frajdy :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Artix

    7

  • dr.big

    4

  • pablos

    4

  • Sympatycy

Halo...

Po pierwsze gratulacje... W końcu Ci się udało...

Druga sprawa... http://www.allegro.pl/item103413360_bmw_c1.html to t? zakupiłe?? Pasuje do opisu...

Jesli tak to--> "Ta C1 to straszna kupa, odrazu widac ze cos z nia nie tak" nie będe mówił kto to pisał :) (je?li to tamten egzemplarz :) ).

Pozdrówki i szeroko?ci życzę... :)

Odnośnik do komentarza

No jak to bedzie ten to.... i tak gratuluje zakupu :)

A jak to nie bedzie ten.... to tez gratuluje zakupu!

Pozdrawiam.

BTW. czy to znaczy, ze burga wystawiasz pod mlotek? :) :)

Odnośnik do komentarza

Ale was pokręciło ... pozytywnie .... gratulacje nabytku i kolejnego dopiska pod avatarem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To zeby was nie meczyc, to powiem, tak jest to ta sama sztuka z Wolomina. Na koncu mojego tekstu w dziale allegro kupa byl emotikonek :) Zreszta trafia tam czasem nie zasluzenie pare sztuk. Sztuka mimo kilku wad byla warta zainteresowania. Owszem nie zaprzeczam ze skuter nigdy nie lezal, lezal i to pare razy, ale nigdy nie byl pokrzywiony, polamany etc. Zreszta i tak mam w planach zmiane lakieru,a raczej czesciowa zmiane lakieru. Mam juz swoja wizje jak chcial bym zeby wygladal. Pierwsze foty juz zrobione i niedlugo zostana opublikowane. Przebieg jest faktyczny, czego skutkiem byly zastale amortyzatory w przednim zawieszeniu bo poprostu stal 3 lata nie jezdzony, a jeszcze wczesniejszy wlasciciel kupil go poprostu just for fun. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Artix, gratuluje zakupu C1, rzeczywi?cie na nasz klimat i ci?głe kaprysy pogody :) to jest to pojazd praktyczny, aby się sprawował bez zarzutu :)

Odnośnik do komentarza

Artix moje gratulacje :)

Widzę że jak tak dalej będzie to niedługo C1 zaczn? przeważać w naszym klubie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Art... chyba wszystko powiedziałem na ten temat w realu :D

Na forum składam najszczersze gratulacje FlyingC1Trasp.gif:D

Szkoda, że nie zrobiłem Arturowi fotki w czasie jazdy, kiedy jechał swoj? bmwc18fa.gif... banan, rogal, chiquita, arbuz, full happy...bmwsmilec1gif4cq.gif te okre?lenia nie oddaj? nawet w połowie jego szczę?cia FlyingC1Trasp.gif

Co do samego egzemplarza... ma swoje felery ale my?lę, że wszystkie się wyeliminuje. Największym plusem tego ezemplarza (jak się okazało znałem dobrze jego cał? historię od 2002 roku oraz wła?ciciela) jest jego osiowo?ć, nienaganna kondycja silnika, mały przebieg oraz prawie, że maksymalne wyposażenie, które nawet w niemczech trudno spotkać w bmwc18fa.gif

Wczoraj cykn?łem kilka fotek telefonem. Oto one...

image0007ai.jpg

image0015rf.jpg

image0029eh.jpg

Jedna bmwc18fa.gif na drodze wygl?da jak ufo ale dwie to jak zlot ufoludków bmwsmilec1gif4cq.gif

Odnośnik do komentarza

Hej,

Artur gratuluje zakupu, fajny sprzęcik :D

Wreszcie będziesz miał odpowiedni skuter do dojazdu do pracy i pasował będzie do garnitury jak w sam raz :D:D

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

Ja również gratuluje :D , tylko troszkę się martwię bo jak będziesz jeĽdził nowym nabytkiem to Gosi nam do Starego Młyna nie będziesz przywoził. :D

A może czas aby Gosia zaczęła jeĽdzić na 2 kółkach. :D

Kasia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...