Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SIERPIEŃ- Czas na URLOP


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł dobry na zakończenie sezonu!

A mierzeja to ta nad morzem. Tylko ciekawe jak pogoda dopisze ??? Skoro w Sierpniu już 15 Stopni

Ja bym pojechał tylko czy bedzie z kim ................... Jak reszta ?????????????

Odnośnik do komentarza

ja z agnienią i starszą córką też byśmy byli chętni... to co - wpisujemy się do nich na listę??????

Bartheez - pogoda w Polsce inna niż w Chorwacji,hehe, a tak na serio - to: aby nie lało tylko - spacerek nad morzem, wdychanie jodu i sama impra!!! - uroki wyjazdu, myślę że będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza

Jarooo tak jak pisałem koszulka rozm. XXL kolor szary

koloru nie pisałeś ,tylko rozmiar... :P

a w swoim regionie nic nie bedziemy robili wcześniej... ? taka wyprawa nad morze to tylko 4oo , bo na maxi może być nieciekawie... jak większość pojedzie to ja też sie pisze... :)

Odnośnik do komentarza

Jaro - zapraszam na pokład moich 4oo - po dojeździe do suwałk z białego....

W naszym regio - myślę, że wcześniej jakiś spot jeszcze będzie, tylko nie wiem czy z noclegiem???

Odnośnik do komentarza

Witam!

Moim osobistym zdaniem "zakończenie" sezonu dojazdem samochodem, to - nie ma sensu. Ja odpadam wolę pośmigać skutrem, choćby tylko z plecaczkiem.

Odnośnik do komentarza

Lechu - prawdziwe zakończenie "skuterowe" możemy zrobic bliżej, a przede wszystkim wcześniej. Mierzeja - to pretekst na imprę nad morzem. Chodźcie z nami!!!!

Odnośnik do komentarza

Witayta :D Widzę tu jakieś przygotowania do zakończenia tego sezonu. Byłbym zainteresowany ale tylko opcją na !scooter , może być nad Bałtykiem czy coś tam. Byle w Waszym towarzystwie. Z terminem będę miał kłopoty ale jak coś padnie to się dostosuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...