Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SIERPIEŃ- Czas na URLOP


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

Wkońcu przyszedł czas na odpoczynek po całorocznej pracy

Już dziś startujemy z MAKIM w rejony południowej Chorwacji miało być na !scooterlecz z przyczyn obiektywnych musimy zadowolić się 4oo

Oczywiście tym samym rozpoczynam miesiąc SIERPIEŃ w W-M

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko :) , czy bedziemy planowali jakąś impreze kończącą wakacje, bo tu czas nieubłagalnie leci,jest połowa sierpnia ( prawie :) ) może powoli nad czymś pomyslimy... ps. troche zmieniłem swój wpis,nad zakonczeniem sezonu pomyslimy we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza

Mocze nogi w ciepłej wodzie piwko cienkie mi po brodzie do kilka las choinek KURDE to jest wypoczynek

za dużo tego piwka,bo nie można zrozumieć co napisałeś... :)
Odnośnik do komentarza

Przestańcie! Kolega ma zwykłe objawy udaru słonecznego, a Wy się śmiejecie. Proszę oto interpretacja diagnozy:

"Moczę nogi w ciepłej wodzie..." - niestety, ale zdarza się, że podczas udaru człowiek oddaje mocz pod siebie, a wydaje się wtedy mu, że brodzi w przyjemnej fali

"...piwko cienkie mi po brodzie..." - co prawda w Chorwacji piwo rzeczywiście jest bardzo cienkie, ale Bartheez pewnie chciał napisać CIEKNIE - kolejny objaw - toczenie piany z ust (UWAGA! - bardzo podobnie jest we wściekliźnie)

"...do kilka las choinek..." - zapewne zobaczył gdzieś kilka choinek dających cień..., skojarzył to z lasem..., chciał się tam skryć..., zawsze należy szukać cienia w razie przegrzania organizmu...ale widać jak język mu się plącze - zapewne suchy jak wiór...

"...KURDE..." - to mnie niepokoi!, czyżby nie dał już rady skryć się w cieniu??? czyżby nie starczyło mu sił, aby wezwać pomoc???

"...to jest wypoczynek" - tak..., niestety - Bartheez wyraźnie mówi, że już nie ma sił

Bartheezku, Bartheezku!!! Odezwij się!!! Czy kompan MAKI Ci pomógł??? Dajcie oznakę istnienia!

Odnośnik do komentarza

tak myślałem, że Was tam mocno smali z nieba...hehe-wracajcie, u nas przyjemny chłód i deszczyk jeszcze czasem kropi

Odnośnik do komentarza

Jaroooooo 1 szt w rozmiarze XXL gdyż XL po jednym praniu odsłania mi plecy :rolleyes:

mogę zapytać,czy mają body,wtedy plecy na pewno nie będą odsłonięte :D , jaki kolor chcesz,czarny,czy szary?
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam takie pytanko :rolleyes: , czy bedziemy planowali jakąś impreze kończącą wakacje, bo tu czas nieubłagalnie leci,jest połowa sierpnia ( prawie :D ) może powoli nad czymś pomyslimy... ps. troche zmieniłem swój wpis,nad zakonczeniem sezonu pomyslimy we wrześniu :blush:

A może zakończenie na Mierzeji Wiślanej

Odnośnik do komentarza

Rafał, jesteście na wczasach czy już wróciliście?

PS. Panowie jedna prośba: nie cytujcie bezpośrednio całych postów poprzedzających Waszą wypowiedź, to nie ma sensu a tylko zaśmieca wątek

A każdy i tak wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza

A może zakończenie na Mierzeji Wiślanej

w sumie nie głupia myśl... co na to reszta Braci W-M i GP ? możnaby zakończyć sezon w pięknym miejscu ... i odrazu obgadać-gdzie WIGILIA!

PS. Ta mierzeja to nad morzem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...