Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam robaczki :frusty: Robson napisz mi jakim cudem pali ci 4,7l na 100 km. Bo moja to już straciłam orientację, chla to paliwo jak wściekła! :mad2: No cóż ktoś musi pracować żeby odpoczywać mógł ktoś :spam: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam robaczki :) Robson napisz mi jakim cudem pali ci 4,7l na 100 km. Bo moja to już straciłam orientację, chla to paliwo jak wściekła! :( No cóż ktoś musi pracować żeby odpoczywać mógł ktoś :) Pozdrawiam

Basiu pali mu 4,7 ale w garażu .

Proszę jak Kolega nauczył się wkręcać Ty Ty :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Ta, Robson to jest przyczajony Tygrys ukryty, Lew !!!

Tak Arku jak Mu autostradę pobudowali to i ZACNA miej pali .

Ciekawe od kogo nauczył się tak wkręcać , normalnie wkrętarka jak nic :clapping: .

No i jeszcze ten Gość z pod Grudziądza Ten od łańcucha jak wkręca , normalnie Letnie przesilenie , jak To Basia pisze robaczki wy moje normalnie szok strach coś napisać :) :) .

Odnośnik do komentarza

Siemka i tak właśnie liczę 6l na 100 :) kurczę ale upał masakra normalnie, za to jazda leśnymi drogami w ubiorze iście letnim, boska :afro:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja już tydzień temu skończyłem wakacje. Jak nigdy, w tym roku co tydzień miałem gości w domu po tygodniu. No ale w końcu wakacje i urlopy się kończą.

Odnośnik do komentarza

Wicia, a Ty jeszcze do szkoły chodzisz? :pizza::):pizza:

Czaro człowiek całe życie się uczy a i tak głupi ........ .

P.S

Pogoda u mnie cacy normalnie upał .

Miłej niedzieli dla szanownych Państwa a dla tych co będą śmigać szerokości życzę .

Czaro serdeczne pozdrowienia dla Ady , głowa do góry wszystko będzie cacy , MUSI być ja Wam to powiadam :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...