Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Ty Ty w mini jak będziesz pisała takie rzeczy z tym czy ja dożyję , to ja ci dam pogodę , oj oj Ty nasza kruszynko skuterowa .

Kasieńko proszę mi tu takich rzeczy nie pisać , bo pojadę nocą do Ciebie jak Marcin śmignie za granicę i będę cię straszył jak to robią upiory w nocy .

Oj oj co prawda pogoda może będzie ale to jest jak na razie wielka niewiadoma , szaman musi zarobić a i ja też bym przytulił parę złoty , tak sobie myślę jakieś złoty dziesięć za dzień :laugh: :laugh: .

Kasieńko pozdrawiam i do niedzieli :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś u Robsonka na wczasach.

Inspekcja zaliczona.

Myślałem, że chociaż raz nie zmoknę.

Kur...... i tym razem się nie udało :laughing:

Odnośnik do komentarza

A ja cały czas sie urlopuję ...

i dla odmiany wczoraj było rowerowo...

z Zuzą ok 20 km i w słońcu i w deszczu...

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Witajcie robaczki :) Kasiu odpoczywaj odpoczywaj należy ci się. A Ja pracuje normalnie w szał pracy jakiś wpadłam! Nie dość że zarobkuję to jeszcze dom do góry nogami przewracam :) ale jest dobrze nie narzekam i o to chodzi żeby człowiek był zadowolony :) Moto trzeba wypucować na niedzielę bo po tych codziennych deszczach bidulek mizernie wygląda :) Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, śmigam ile się da :rip: A do tego internet mi się skończył i mam słaby kontakt ze światem. Chwilowo przez modem w telefonie ;) to się nie długo zmieni.

Odnośnik do komentarza

Siemka no cóż cisza troszku widzę, w innych tematach piszą a tu się nie chce! U mnie czasu mało pracujemy i jeżdzimy, to i mniej zaglądam. Pozdrawiam :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że wszyscy kulają kilometry :confused: , aż miło.

Jutro kończę urlop i od nowa do fabryki :) .

Zacna ma sie dobrze, spalanie spadło do 4.7l/100km ,za to jak się ochłodzi to 2-3 setki więcej będzie chciała, pijaczka jedna :) .

Odnośnik do komentarza

A co to jest urlop ? :confused: , !!!

To jest takie coś jak manekiny na wystawach.Już chcesz dotknąć a tu przy zbliżeniu głowa trafia w :laughing: szybę i napis" tylko dla wybranych" :fish:
Odnośnik do komentarza

Tak Krzysiem, masz rację, to jest tylko dla wybrańców, dziobaków, lizusów itd. teraz to już wiem co to jest urlop.

A mnie dali dopiero we wrześniu !!! Ale to nie urlop, ale wolne się nazywa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...