Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Poszukiwany skuter +125ccm z płaską podłogą


Barteq

Pytanie

Mam pytanie, czy znacie może jakieś skutery o pojemności 125ccm i więcej z płaską podłogą pod nogami?

Przestrzeń na stopy musi być na całej swojej szerokości absolutnie płaska, aby dało się na niej przewieźć zgrzewkę wody lub pudełko jej wielkości?

Ja kojarzę tylko 2 w tej chwili:

- Yamaha Cygnus XC125

- Kymco Agility 125

Byłbym wdzięczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

u każdego znanego producenta:

Honda SH300

Honda SH150

Honda SH125

Honda Vision 110 (ciut się nie łapie)

Yamaha Xenter (150)

Suzuki Sexteen 125/150 (nie ma w bieżącej ofercie)

obrazków nie chciało mi się doczepiać

A ha, i Romet Retro 7 125. Ten ma minimalny przekrok (5 cm?), ale za to nadrabia ceną! :-)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Zipp Vega oraz Kingway Quattro to niemal wierne kopie mojej Yamahy Cygnus (dzięki temu zaoszczędziłem parę stówek :msn-wink: ).

Odnośnik do komentarza
  • 0

Często oprócz jechania na większe zakupy skuterem mam potrzebę przewiezienia komputerów stacjonarnych między punktem A i B w celach diagnostycznych czy naprawczych. Do tej pory moje skutery spełniały ten warunek. Pomyślałem, że może warto by było przesiąść się na coś z większą pojemnością tylko dla mnie skuter, którym nie mogę jechać na duże zakupy czy przewieźć komputera (lub np. paczki do wysyłki na pocztę) jest bezużyteczny :D

Odnośnik do komentarza
  • 0

Malaguti Password 250 z silnikiem od Yamahy takim jak w moim x-maxie. W jego oficjalnej reklamie po włosku, pokazane jest właśnie jak gościu przewozi zgrzewkę aqua minerale. Kiedyś się nim interesowałam, ale był dla mnie za mały. Dostępny w ofercie dealera KAWASAKI Cafe RACER

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...