Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PARADA DLA MŁODYCH ! Potrzeba dużo skuterów ! voy-ciach się żeni !


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    8

  • Bulba

    7

  • romarjo

    4

  • zdun13m

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że my też dolecimy na miejsce, a najwyżej później razem będziemy się toczyć w drodze powrotnej :laughing:

jaka trasa moze sie przylacze

Odnośnik do komentarza

W uzgodnieniu z Voy-ciachem dodaję dwie mapki jedna trasa Piotrków -Sulejów ,druga z zaznaczeniem szpilką kościół.Dojazd jest łatwy ale jak ktoś jest pierwszy raz to można się lekko zamotać bo to takie małe uliczki niepozorne bardziej od niepozornych.Ale znakiem rozpoznawczym jest zwężenie drogi przy zatoczce autobusowej we Włodzimierzowie ,należy poczekać na zielone światło i do przodu i pierwszą w prawo i tam jest kościół.proste co.

https://picasaweb.go...974761073993586

https://picasaweb.go...972225608788946

Byłem dzisiaj na rekonesansie ze szwagre voy-ciecha znam trasę przejazdu młodych ,będzie świetny przejazd bo pogoda już zamówiona przez młodego .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja i działkowiec byliśmy bardzo blisko, ale jego chu....ia tak bardzo się zgrzała na A2, że przed zjazdem do Strykowa, po krótkim postoju na ustalenie dalszego planu podróży nie chciała zagadać. Tomek twierdził, że tak czasami bywa jak jest gorąca i musi wystygnąć. No, to niech stygnie....psia mać :) . Ja tam nie musiałem stygnąć, ale w brzuchu mi burczało z głodu. A ponieważ plan był taki, że przed ślubem wpadniemy na pizze do Zduna, częściowo wykonałem go sam. No i musiałem załatwić bańkę na zimne paliwo potrzebne do schłodzenia pompy. U Piotrka zostałem ugoszczony, nakarmiony, napojony i zaopatrzony w bańkę na paliwo. Dzięki Zdunie za pyszną pizze i znalezienie chwili czasu na krótką pogawędkę podczs pracy. Objedzony po pachy wróciłem na A2 do działkowca z zimnym piwem tfu tfu paliwem :( . Czas uciekał, a tmax jeszcze nie wystygł :) i już myśleliśmy o lawecie, gdy wreszcie pompa ruszyła uff. Musieliśmy zrezygnować z dalszej podróży i wróciliśmy do Warszawy zużywając ogromne ilości paliwa, ech te autostrady ;)

Fotki miały być robione na ślubie, a wyszły ......

_MG_8717.JPG

_MG_8718.JPG

_MG_8719.JPG

_MG_8723.JPG

Życzenia miały być złożone osobiście, ale ten Tmax działkowca......psia mać....

Wszystkiego dobrego na Nową Drogę dla Młodej Pary. Samego szczęścia. Niech Wam się wiedzie.....

Odnośnik do komentarza

to przez Ciebie Worlan - miałeś jechać normalnie a zapier..lałeś jak głodny do chleba i się pompa mi zapociła :) Sorki, że nie dojechaliśmy, ale to wina Worlana :(

Odnośnik do komentarza

Byliśmy, parada się odbyła myśle, że wypadło całkiem całkiem. W drodze powrotnej dostaliśmy deszczu, ale to tylko przez 20 km.

Worlan współczuje, mieliście straszny niefart.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

to przez Ciebie Worlan - miałeś jechać normalnie a zapier..lałeś jak głodny do chleba i się pompa mi zapociła :) Sorki, że nie dojechaliśmy, ale to wina Worlana :(

Nie dziw się Grześkowi on cały czas myślał o pizzy u mnie. Dlatego tak gnał.

Mimo wszystko dzięki za odwiedziny. Miło zobaczyć znowu po dwóch latach kolegę.

Odnośnik do komentarza

No słyszałem osobiście, Volvo ma zakupić duuuuużżżżżooooo węgla !!!

Tak, że jutro idą na referendum a później grillowanie !!!

No i po paradzie, uważam, że było fajnie, jeszcze się tak nie na trąbiłem co dzisiaj, przynajmniej przycisk nie zaśniedzieje.

Zdun, mieliśmy do Ciebie dojechać, ale ktoś krzyknął, że u Ciebie jest strefa kibica i daliśmy spokój a później przyszła burza i śmigaliśmy z Bogdanem w świetle błysków, mam nadzieję Bogdan, że to były tylko wyładowania atmosferyczne ? :)

Wrolan, szkoda, że nie dojechaliście, ale jak to piszą w temacie Płockim, T-coś, to T-coś takaemotka.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajna przejażdżka.

Miło było Was spotkać.

Valdi dzięki za wspólne kulanie.

Wszystkiego dobrego nowożeńcom.

SDC17714.JPG?gl=PL

reszta fotek

https://picasaweb.go...feat=directlink

ps. Grzesiu od Strykowa to jeszcze na miejsce parady mieliście jeszcze jakieś 70 km.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie zakupiłem już tonę węgla drzewnego,czekamy tylko na wasz przyjazd.Jak się zbierzecie dajcie znak odpalam grilla.

Parada zaliczona dziękujemy wszystkim za wspólne śmiganie. !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...