Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PARADA DLA MŁODYCH ! Potrzeba dużo skuterów ! voy-ciach się żeni !


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie i mam ten zaszczyt i zaprosić na paradę - eskortę, pary młodej.

Nasz kolega voy-ciach ślubował będzie w miejscowości Włodzimierzów (łódzkie) koło miejscowości Przygłowa.

Plan jest taki:

W dniu 16.06.2012 roku o godzinie 16:00 spotykamy się koło kościoła we Włodzimierzu, (jest tylko jeden)

następnie, wyjeżdżamy po parę młodą, (rzut beretem) i po błogosławieństwie, eskortujemy ich do kościoła, gdzie o 17:00 odbędzie się ślub.

Po ślubie eskortujemy parę młodą do domu weselnego (rzut beretem), gdzie ich pozostawiamy i niech balują do samego rana, a my możemy się gdzieś wspólnie kulną, porozmawiać itd.

Na chwilę obecną Wojtek (Pan Młody) nie ma dostępu do internetu, będzie w sieci dopiero od środy, więc na pewno coś dopisze i zorganizuje jakąś mapkę, przejazdu eskorty z kościoła i do domu weselnego.

Osoby zainteresowane udziałem w paradzie, w tym szczególnym dniu dla naszego kolegi, proszone są o liczne przybycie i potwierdzeniem przybycia pisząc post w tym temacie.

Dziękuję za uwagę i zwracam się z prośbą do Roniego o nie zamykanie tematu. :)

Ps. Arkadiusz (OBECNY) !!!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    8

  • Bulba

    7

  • romarjo

    4

  • zdun13m

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dziękuję za uwagę i zwracam się z prośbą do Roniego o nie zamykanie tematu. :)

Arek!!! takie tematy to się pielęgnuje a nie zamyka.

Co prawda szykuje mi się mała impreza rodzinna w tym dniu ale postaram się być. W końcu daleko nie jest, a i tak mam coś do podania Voyciachowi.

Odnośnik do komentarza

Co prawda szykuje mi się mała impreza rodzinna w tym dniu ale postaram się być. W końcu daleko nie jest, a i tak mam coś do podania Voyciachowi.

Roni, no Ty to raczej masz tak daleko, że ho, ho, możemy pójść na kompromis, wezmę Cię na plecaka, dla Ani też, się miejsce znajdzie . :ninja::Jumpy: :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

No i stało się. Problemy personalne w firmie wykluczają mnie z parady :frusty:

Zdun, za karę w drodze powrotnej stawiasz pizzę, za freeeeeeee :clap:

Oczywiście Ty obsługujesz ?

Odnośnik do komentarza

W dniu 16 czerwca 2012 r. ŻENIĘ SIĘ

Arek już wszystko pięknie opisał, ja dołączam mapkę http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,19.83177,51.35744?l=da26c7be14fbcb0c trasa rozpoczyna się spod Kościoła, skąd nastąpi przejazd po Pana Młodego, następnie po Pannę Młodą i do Kościoła.

Odnośnik do komentarza

W dniu 16 czerwca 2012 r. ŻENIĘ SIĘ

Gratulacje :( I bardzo dobrze, że się żenisz dlaczego masz mieć lepiej od nas :frusty:;)

Jak się wyrobię to będe. O i Zdunem pizze stawia :clap:

Odnośnik do komentarza

Chętnie wziąłbym udział w takiej paradzie ale niestety w weekend 16/17.06 mam sesję w szkole, więc lipa :lightbulb:

Voy-ciach - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!! :-)

Pozdrawiam wszystkich...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...