Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VIII Ogólnopolskim Zlocie Maxi Skuterowym BURGMANIA 2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patryk

    7

  • Saper

    7

  • krzysiu

    6

  • Karolina

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Dotarliśmy bezpiecznie z Papciochem wczoraj do domku, ale dopiero dziś się zebrałem do podziękowań, super fajna impreza, zajeb....towarzystwo, ekstra przygoda, polecam i do zobaczenia w przyszłym roku na ....Pink Burgmanii ( tylko dla wtajemniczonych :) )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wróciłem okrężną drogą... przez Kraków w którym tylko zobaczyłem Komendę Wojewódzką Policji (wskazaną przez córkę Patryka) i dworzec na który mnie pogoniła Karolina... to chyba za marudzenie dziewczynom w Patrolu...

Podziękowania dla organizatorów, szczególnie za słodkie niespodzianki :oops:

Wielki szacun dla Króla Kaszanki - Lucjan Trzebnicki Pierwszy :P Super grill na maxa !

Dziękuję Jordanowi i Karo-Lince za wspaniałą paradę w szyberdachu na trasie powrotnej z Góry Żar :)

Pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia gdzieś na trasie.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Wielkie ukłony w kierunku organizatorów Joasi i Patryka za wspaniale spędzony czas oraz ogarnięcie tak wielkiej imprezy jaką była Burgamania 2012

Miło było spotkać starych klubowiczów, oraz poznać nowe twarze

Duże gratki dla kompanów z Sobotniej wycieczki na Słowację :oops: zorganizowanej na spontanie ! Trasa Rewelka !OK A winkle hmmm !scooter

Odnośnik do komentarza

Także byłem :oops: Co prawda to prawda ... :P Nie taki skuter itd.. :) No ale zlot się udał, mega dużo osób i czuję się wspaniale bo widząc taką ekipę to jednak jest jakieś mega przeżycie ;)

Dzięki wielkie za zabawę;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po Burgmanii postanowilismy zejsc pod wode wygrzewajac sie w basenach termalnych

Taaaa 75% administracji d%&y sobie wygrzewa, ja dzisiaj 3h jadę z koksem i porządki na forum robię - 21 nowych członków (z przeproszeniem :oops: )

Piwo lecicie .....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grupa W-M dotarła do domku o godz .23.45 . (no niestety lekko zachorowałem po sobotnim Party ) :P

Dzięki za mile spędzony czas. Impra super , balety piątkowe teeż ( zwłaszcza z Joasią ) :oops:

Ukłon w stronę organizatorów za ogarnięcie takiej imprezy .Pozdrowienia kolegom którzy wybrali się z nami na Słowację !!, no i cooo do Siego !!! :)

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki:

- organizatorom i wszystkim uczestnikom za super spotkanie i rewelacyjną atmosferę :oops:

- ekipie warmińsko-mazurskiej za świetną wycieczkę do słowackiego kraju, ekstra towarzystwo i poczucie humoru :P

- Marcinom za bezpieczną podróż do Warszawy !OKK

Tylko żałować, że to dopiero mój pierwszy zlot ;) , ............................ ale przecież nie ostatni :)

Odnośnik do komentarza

Również dziękuję za cały zlot, szczególnie wielki szacun dla organizatorów, oraz sponsorów, że mogli każdego uraczyć jakąś niespodzianką.

Dzięki za przemiłą atmosferkę cztero-dniową i zabawę, było gicio. Nogi po parkiecie do teraz troszke bolą, ale było warto, imprezka ekstra.

Pozdrowienia dla wszystkich z którymi mogłem pogadać i fajnie się bawić, oraz dla tym pozdrowionka z którymi nie zdążyłem (brakło mi czasu :) )

Do następnego spota.

Odnośnik do komentarza

Bardzo sympatyczna imprezka,wspaniali ludzie i sympatyczna atmosfera wśród zlotowiczów.Dołączam swoje wyrazy uznania dla organizatorów za włożony trud oraz cierpliwość.Miło mi będzie dodawać do grona znajomych tych których poznałem na zlocie :) .A pod tym linkiem kilka nieobrobionych jeszcze zdjęć . https://picasaweb.google.com/117565389234155086657/BurgmaniaWZywcu2012r?authkey=Gv1sRgCJaox5HDyILiDw

Odnośnik do komentarza

Zapodacie temat o Integrze dla tych co nie byli :)

Integra pojechała na dalsze testy w trase do Berlina via Słowacja, Czechy - relacja zapewne po powrocie gryupy trzymającej tfu testującej władze.

Odnośnik do komentarza

Również dołączam do podziękowań! Naprawdę impreza super!

Organizatorzy powinni budować autostrady :) z sukcesem.

Wielkie dzięki za świetną zabawę, humory!

Ekipie regionu W-M za towarzystwo i wypad na Słowację.

Do zobaczenia wkrótce!

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję:

- Joasi, Patrykowi i wszystkim organizatorom za FANTASTYCZNĄ organizację zlotu (i za przytrzymanie do niedzieli wylosowanej nagrody) :mad2:

- Lucjanowi za pyszne jedzenie,

- kolegom z piątkowej wycieczki za zwiedzanie Beskidu Żywieckiego w strugach deszczu (kolegę ze Szczecina proszę o kontakt na PW w sprawie waty),

- ekipie z sobotniej wycieczki za fajną wyprawę na Słowację,

- Marcinowi i Mariuszowi za wspólny powrót do domu - Marcin, naprawdę fajnie prowadziłeś,

- WSZYSTKIM za super zabawę i atmosferę!

PS

Szczególne serdeczne podziękowania dla kolegi MINI, OGRYZKA i Wszystkich, którzy pomagali mi w naprawie kufra. Przepraszam kolegę, na którego nakrzyczałem, kiedy próbował mi naprawić kufer młotkiem i piłą :)

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Marcin

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podsumuję moje wrażenia z Burgmanii 2012 opisem drobnego epizodu z parady. Słowa, którymi zakończę mogą być odczytane również w negatywnym kontekście, wszystko zależy od tonu wypowiedzi. Ten był jak najbardziej pozytywny.

Gdy zjeżdżaliśmy już z góry Żar, w którejś wiosce na chodniku tuż przy drodze stało dwoje ludzi, pan i pani w średnim wieku. Przejeżdżaliśmy powoli, ja byłem mniej więcej w środku grupy. Państwo spoglądali to w dół grupy, to w górę, kręcąc głowami w prawo i lewo. Akurat, gdy przejeżdżałem obok, pani wyrzuciła z siebie jedno zdanie. Wyraziła swoje odczucia w prostych, żołnierskich słowach. W jej głosie słychać było tyleż zdziwienia, niedowierzania własnym oczom, co podziwu i zachwytu.

- Ja cie pier...le !!! !w00t

Pozdrawiam organizatorów, wszystkich uczestników, współbiesiadowiczów, współspaczy i współzapier...laczy (znaczy towarzyszy podróży tam i z powrotem) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Integra pojechała na dalsze testy w trase do Berlina via Słowacja, Czechy - relacja zapewne po powrocie gryupy trzymającej tfu testującej władze wodze.

to chyba tak miało brzmieć :)

Odnośnik do komentarza

Taaaa 75% administracji d%&y sobie wygrzewa, ja dzisiaj 3h jadę z koksem i porządki na forum robię - 21 nowych członków (z przeproszeniem ;) )

Piwo lecicie .....

Oj tam, oj tam. Kisiel w Żywcu nie byłeś taki marudny, ciągle uśmiechnięty :P (potwierdzenie na zdjęciach już zamieszczonych). Poza tym ktoś musi pilnować porządku, ładu i składu, a Tobie to wychodzi. Poza tym gdyby Kiśla nie było, myszy mogłyby poharcować, a tak wyroki są wykonywane natychmiast :) . Porządek musi być.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...