Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VIII Ogólnopolskim Zlocie Maxi Skuterowym BURGMANIA 2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patryk

    7

  • Saper

    7

  • krzysiu

    6

  • Karolina

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

W telegraficznym skrócie napiszę : zameldowałem się w domku około 16.00, było SUPER na zlocie :clapping: - szkoda, że już po wszystkim .

Dziękuję organizatorom, uczestnikom za wspaniałą zabawę, wspólnie spędzony czas. Jadąc na zlot skąpało nas mocno, wracając słoneczko pogrzało i tu dziękuję współpodróżnikom !scooter za bezpieczną podróż.

20120602_110424%25282%2529.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wszystkim za udaną zabawę, wielki szacun dla organizatorów i pozdrowienia dla ekipy u której mogłem się ogrzać w campingu! Aaalleeeeeeluja!

Ps. Biuro Turystyczne "Piechotą wszędzie" zaprasza wszystkich do skorzystania z bogatej ofery biura!

Odnośnik do komentarza

Hejka. Ja też już od kilku godzin w domku. Droga powrotna przyjemna, prawie cały czas w słońcu.

Te trzy dni zleciały tak szybko. Dziękuję za miło spędzony czas. Wielki szacun dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza

Ania i Kristof meldują się już w domciu :clapping:

Joasiu i Patryku bardzo dziękujemy za tak wspaniałą organizację tegorocznej Burgmanii

Wrażenia są oczywiście tylko pozytywne..pyszne jedzonko, super zabawa no i wspaniali uczestnicy zlotu

Podziękowania również dla Lucjana za grilowanie i dla Marty, która też czuwała nad wszystkim

Waw dla Ciebie wielkie dzięki za miły powrót do domciu i wspólny obiad w Wiśle, Leszku żałuj, że nie zostałeś z nami było supcio :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemik dotarł o 17 tej.

Organizatorom zlotu wielkie podziękowania.

Co mam więcej napisać. Dla mnie było zajebi...e.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dotarliśmy.

Dziękujemy Joasi i Patrykowi za wspaniałą organizację zlotu.

Lucjanowi za kiełbaskę :clapping: .

A wszyskim za miłe towarzystwo i świetną zabawę.

A nasze "przedstawicielstwo" na zlot w Berlinie niech rozpowszechnia tradycyjne polskie na zdrowie - "solonego":clapping:

Pozdrawiamy raz jeszcze

Ravenka i Lamus

Odnośnik do komentarza

Uff doturlaliśmy się o 19.00 gubiąć część tłumika jadąc z górki :clapping:

padnięci i szczęśliwi że mogliśmy się z wami spotkać, impreza super.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANZATORÓW POMOCNIKÓW I OŚRODKA DĘBINY :clapping:

Pozdrawiają Szuwarek Meduza i Szymek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ekipa Żywiec BURGMANIA 2012 > Bigscooter Berlin via SK i CZ dotarła do Trenciaňskich term :clapping:

Właśnie jesteśmy po podwodnych sesjach foto :-)

Podziękowania dla przybyłych na VIII Ogólnopolski Zlot Maxi. Szacunek dla Patryka, Joasi, Lucjana oraz tych którzy pomagali w organizacji naszej sztandarowej imprezy. Wiecej o wrażeniach ´po´ zlocie w Berlinie...

Odnośnik do komentarza

Saper -Grzegorz dziękował również i w moim imieniu.Za co serdecznie mu dziękuje.

Ale ja muszę sam ,

więc dziękuję organizatorom i wszystkim poznanym skutero-maniakom.

Do zobaczenia :clapping: !scooter

Odnośnik do komentarza

Co mam więcej napisać. Dla mnie było zajebi...e.

Grzesiu, poważnie byłeś w Żywcu ? Szkoda, że się nie spotkaliśmy!!! :clapping:

Arkadiusz dotarł do domu w okolicach 18 -tej,

Podziękowania dla Joasi i Patryka, oraz nie można zapomnieć o osobach, które pomagały w tej całej imprezie.

Lucjan, szacun za ciepły ruszt, :clapping:

Jak zwykle, na imprezach Burgmani bawiłem się niesamowicie, bolą mnie boki od śmiechu,

Więc do zobaczenia na ponownej imprezie Burgmani,

Oczywiście od jutra dieta obowiązkowa, bo chyba przybyło mi trochę :clapping:

Podziękować chciałem też, miłym Panom, jeden starszy, drugi młodszy za naprawę bezpiecznika przy Zacnej, kurcze jakie oni mieli loginy :clapping:

Podziękowania dla bogdan201 za super podróż w drodze powrotnej.

Pozdrawiam również nowo poznane osoby i w ogóle wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję ORGANIZATOROM za wspaniałą organizację ZLOTU. Byłem co prawda tylko parę godzin, ale jestem "zaszczepiony"! I TO JAK! :clapping:

Nie wyobrażam sobie następnego zlotu bez mej nieobecności na całości. Od A do Z-et. Jesteście WSPANIALI.

Dziękuję Wam za wszystko. Anton.

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziękowania dla dla Joasi i Patryka za ogrom pracy jaką włożyli w zorganizowanie tak świetnej imprezy.

Bawiłem się niesamowicie choć trochę za krótko.

Pozdrowienia dla znanych wcześniej i nowo poznanych :clapping:

W domu zameldowałem się przed 18:00 droga bez przygód i deszczu.

Podziękowania dla Arkadiusza za towarzystwo w czasie podróży.

Edit: w czasie całego zlotu nie zrobiłem ani jednego zdjęcia - nie było czasu he he

Edit2: szerokości dla tych co nadal w podróży !scooter

Odnośnik do komentarza

Dziękuję organizatorom za przygotowanie super imprezy :-)

Miło było po kilkuletniej przerwie znów spotkać się w gronie starych i nowych skuteromaniaków :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziękujemy za udany zlot milo było spotkac sie ze wszystkimi i razem sie bawic. Szkoda że tak szybko minęło ale wszystko co dobre niestety musi się skończyć. Jeszcze raz dziękujemy za organizacje tak miłego zlotu i gigantyczny wkład pracy

Pozdrawiamy

Art Gosia i Weronika

Ps.

Pijemy sobie słowackie piwko i powoli przemieszczamy się w stronę Berlina

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jako że wyjechałem byłem nieco wcześniej niźli większość kompaniji, tutaj nadrabiam

zaległość która była moim udziałem, a która nieładnie wygląda, więc oficjalnie chciałem

się pożegnać z Tymi, z którymi nie przybiłem piątki, tudzież żółwia na pożegnanie, do

następnego spotkania :)

Było zajefajnie, co obrazuje między innymi:

_MG_8489.JPG

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję się z domu dopiero teraz, musiałem troszku odsapnąć !wchair .

Podziękowania dla przede wszystkim Patryka i Joasi za możliwość przeżycia świetnej imprezy, oraz całej ekipie Śląskiej - kochani szacun po prostu !OKK .

Karolince Jordanowej za opiekę nad nami sierotami, co my byśmy bez Was poczęli ?

Moim współpodróznikom Siemikowi i Upiorkowi za wspólne śmiganie, Stiopa - ty już wiesz za co :) , Pablos - Tobie za :band: , nogi jeszcze mnie bolą ,oraz wszystkim pozostałym których znam i których jeszcze nie zawsze rozpoznaję za atmosferę jaką tworzycie naszych zlotach !V .

Odnośnik do komentarza

Wyruszyłem z Żywca o 10 do Wawy dotarłem o 14:30. Chyba całkiem niezły wynik zwłaszcza że jechaliśmy gierkówką.

Dzięki Arecki, że mnie przechwyciłeś w locie. Pozostałym kolegom, z którymi jechałem tam i trochę z powrotem dzięki z wspólną podróż.

Saperowi, że pokój zarezerwował i nie marzłem w namiocie. Moim współnocnikom za dobre towarzstwo.

A przede wszystkim organizatorom, za trud przeprowadzenia tak udanej imprezy.

Wszyskim pozostałym lewa w górę i do następnego.

PS

Dzięki za pomoc w rozgryzieniu tajemnicy nieodpalania YaMajki przed startem.

PS2

@Jarek4setka: aleś mi napędził pietra wyłączając silnik guzikiem startu. Ja w strzemiona a ona nawet nie stęknie!

Kurcze Grześku,nie wiedziałem ,że nie używasz tego przycisku... zawsze to jakieś nowe doświadczenie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

I pierwszą burgmanie mam za sobą,było super,jak robicie liste na następny rok,to prosze mnie wpisać :band: podziekowania organizatorom, staneli na wysokosci zadania... :)

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za super imprezę, Tak jak Ewik pisała dobiliśmy do nich

Pozdrawiamy

Ja skończyłem Komunię swoich bliźniaków.

Dołączam jutro do Was w Lubawce.

Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...