Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAJ w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

Ja planuję wyjazd w środę po poludniu do Warszawy i w czwartek na Żywiec, żeby zdążyć na wycieczkę piątkową. Do zobaczenia.

Adam w takim razie widzimy się na miejscu , gdyż my we czwartek w nocy startujemy z Ełku co by na piątek rano być. A propos tej wycieczki po okolicy to o której tam w piątek startujecie????

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Wycieczka jest opisana w podróżach. Start ok 9.30

Powiem Tak - Zależy wszystko od tego o której dotrzemy do Żywca w piątek rano yes.gif, Powiem szczerze , że chodzi mi po głowie co by na tą kwaśnicę wyskoczyć z wami o 9-ej , ale ze 2 godz. wskazane było by się przespać po całej nocy jazdy yes.gif Noooooo zobaczymy jak to się wszystko ułoży , nie chce nic planować

Odnośnik do komentarza

jakie dziwne forum... dlaczego mi to kreśli jak piszę...?

:clapping:już znalazłem nie podoba mi sie to,do tamtego już człowiek przyzwyczaił sie ...

Odnośnik do komentarza

Do takiego wydania forum też szybko przywykniesz :glare: idzie nowe i nie ma co stawiać kontry....(wyszło mi prawie jak u Pawlaków)

Odnośnik do komentarza

torby już spakowane,tylko wrzucić na skuta,cieplejsza kurtka wzięta,bo chyba temperatura nie bedzie nas rozpieszczać,jutro po pracy start do Ełku,a tam transporcik będzie czekał :) ,pierwsza burgmania przede mną, a potem Litwa (pogoda ma być super) początek czerwca zapowiada sie ciekawie :):) !scooter

Odnośnik do komentarza

będziemy godnie reprezentować regiony podlaski i warminsko-mazurski ( przynajmniej ja :) ) , na Litwie przy stejkach zdamy obszerną relacje ze zlotu, :)

Odnośnik do komentarza

Torba spakowana :) Oczywiście sraczka też już jest :)

Zaczynamy odliczanie do wyjazdu :)

mam nadzieje,że do wyjazdu sraczka Ci minie,bo to może nam wydłużyć czas podróży... ;-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...