Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAJ w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

TO chyba już tradycja, iż przystało mi rozpocząć nowy miesiąc w reg. Braci W-M

Jak w temacie trwają już przygotowania do wyjazdu na najważniejszą imprezę w roku Burgmanię 2012 w Żywcu

Z tego co mi wiadomo nasz region będzie reprezentowało 4 os. Może ktoś jeszcze skusi się na wyjazd scooter.gifscooter.gifscooter.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kiedy ruszacie?, ja prawdopodobnie w czwartek, gdyż droga daleka - będę jechał wolno, żeby na paliwie zaoszczędzić :D .

Odnośnik do komentarza

Ja teraz przed burgmania wieczorkami bede robil rozeznanie w żywcu !piwko ,może nawet niejednym,zeby na czerwiec byc w formie :-)

Odnośnik do komentarza

Jarek, jako Twój kolega !kisss , radzę - zaczynaj od barwy słomkowej zmierzając w stronę ciemniejszej !piwko . Porter jest pyszny, lecz zepół dnia następnego :) niweczy całą przyjemność robienia rozeznania...

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jarek, jako Twój kolega kisss.gif , radzę - zaczynaj od barwy słomkowej zmierzając w stronę ciemniejszej cheers.gif . Porter jest pyszny, lecz zepół dnia następnego :) niweczy całą przyjemność robienia rozeznania...

Skoro tak, to jedyna rada nie dopuszczać do syndromu dnia drugiego , to postaramy się nie dopuścić do tego złego stanucheers.gif

Odnośnik do komentarza

Bartheez5 - dobrze, że macie kierowcę("ochotnika"), który dowiezie Was na Burgmanię, bo inaczej to ciężko by było... !w00t

Odnośnik do komentarza

A kto jest tym kierowcą ochotnikiem? czyżby Maki sie zadeklarował !OKK

u nas chodzi taka FAMA, która tak głosi whist ... Czy mam jej powiedzieć, gdy ją spotkam, że jest głupia :) i vice versa :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Bartheez5 - dobrze, że macie kierowcę("ochotnika"), który dowiezie Was na Burgmanię, bo inaczej to ciężko by było... w00t.gif

Szymonie z uwagi na fakt, że zestaw którym będziemy zmierzali do Żywca będzie ZACNYCH rozmiarów VW T5 + 4,5 metra przyczepy to pierwsze 700km pokonam jako kierownik tego zestawu :) a później to czas pokarze kogo wyłoni szczęśliwy LOS :D

Odnośnik do komentarza

Dużego wyboru nie będziesz mieć - Jaro lub Maki !OKK Dacie radę bez problemu !YES

Ten, kto będzie wracać jako kierowca, niech zrobi parę fot z Burgmanii !piwko

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Dużego wyboru nie będziesz mieć - Jaro lub Maki thumbup.gif Dacie radę bez problemu yes.gif

Ten, kto będzie wracać jako kierowca, niech zrobi parę fot z Burgmanii cheers.gif

CZaro mniemam, iż jak by dobrze pokombinować to i dla twojej Zacnej znalazło by się miejsce na przyczepie :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, wielki zestaw macie, wielka trasa przed Wami i Grande impreza, więc i na wiele fotek liczymy... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noooo widzę że robi się problem z kierownikiem 4oo na Żywiec !! tomato.gifTrudno - zagramy w marynarza albo ciąganie zapałek . Albooo każdemu przypadnie po250 na głowę ( nie mylić z promilami cheers.gif ) biggrin.gif mam na myśli 250 km. A zpowrotem??? coś się wymyśli !!punk.gif - za dalekie planylaugh.gif

Odnośnik do komentarza

Na drogę powrotną wygra casting kierownik z wynikiem 0.00 !piwko

Albo ruszycie w niedzielę wieczorem i po problemie !w00t

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu,ja z powrotem moge kierować, na takich zestawach bus +przyczepka ( wydaje mi sie,ze to byl dłuższy niz rafal proponuje :-) ) zaczynalem prace... :-) , w sobote na pewno byloby gorzej,ale w niedziele bede świeżutki... ps. Przynajmniej mamy o czym dyskutowac,w rozpoczetym przez Rafala temacie majowym,a tak to cisza byla ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czaro nie daj się prosić, tylko pakuj d**e na Zacną i w drogę !YES .

U Ady załatwimy Ci odpust :) , przecież to ostatnie chwile żeby z bracią się spotkać :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Czaro nie daj się prosić, tylko pakuj d**e na Zacną i w drogę yes.gif .

U Ady załatwimy Ci odpust :) , przecież to ostatnie chwile żeby z bracią się spotkać :rolleyes: .

Robson - już ja mu nawet miejsce na przyczepie obok swojej Zacnej zrobię żeby sam nie jechał scooter.gifscooter.gif to zobacz ja się uparł wallbash.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja planuję wyjazd w środę po poludniu do Warszawy i w czwartek na Żywiec, żeby zdążyć na wycieczkę piątkową. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...