Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szkolenie - udzielanie pierwszej pomocy


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ,że możemy na takie szkolenie zaprosić ludzi z innych regionów,to jest sobota,mogą nawet zrobić sobie weekendowy wypad na mazury,może dać znaczek na ogólnym?

Odnośnik do komentarza

Lista chętnych będzie edytowana w pierwszym poście. Proszę Was o pisanie w tym wątku, temat w ogólnych to zaproszenie dla innych regionów......

Odnośnik do komentarza

ooo...szkoda... Bargacz, chciałem Twoje stelaże do kufrów bocznych obejrzec. A czy oprócz Moplica - będzie ktoś jeszcze z Ełczan???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli chodzi o szkolenie to Ja oczywiście się piszę wraz z 2-gą połową .Bo żona mi mówiła ,, Ucz się Krzysiaczku ucz , Bo nauka to potęgi klucz "

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o szkolenie to Ja oczywiście się piszę wraz z 2-gą połową .Bo żona mi mówiła ,, Ucz się Krzysiaczku ucz , Bo nauka to potęgi klucz "

dobra dobra,Tobie tylko dmuchanie w głowie,oczywiscie fantomów... :evil:
Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Mam pytanie odnośnie tego szkolenia . Czy po przewidzianym szkoleniu , które to jak widzę odbędzie się w dniu 23.06.2012r od godz. 12-ej i wspólnym obiedzie PRZEWIDZIANE JEST JAKIEŚ WIECZORNE AFTER np. Szlakiem Ełckiej Promenady ???? :evil:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jak czytam szału nie ma.

Jeśli się tyczy propozycji zorganizowania małego zakrapianego spotkania po szkoleniu, to sprawa się ma tak. Termin 23 czerwca, to bardzo zła data jak na organizowanie takiej imprezy w knajpie. W tym dniu w Ełku mamy "Noc Świętojańską". To impreza rozpoczynająca szereg koncertów i imprez masowych. Wtedy ludziska z całej okolicy prą na plażę, bo tam disco polo, ognie sztuczne i takie tam pierdółki. W każdej knajpie pełno ludzi. Na domiar część z nich organizują zamknięte imprezy po wcześniejszym wykupieniu karnetu.

Jeśli chodzi o możliwość nocowania, to jeszcze jest kilka wolnych pokoi w pensjonatach lub apartamentach w centrum Ełku na promenadzie, ale to weekend i bywają oblężenia. Hotel Selment w Szeligach raczej odpada, bo tam duże grupy maja spotkania i miejsc prawie brak nie mówiąc, że miejsce na ognisko jest zarezerwowane. W sąsiednim hotelu jak zwykle wesele.

Ja sam nie posiadam działki gdzie jest jako takie oświetlenie by zrobić grilla, a siedzieć w ciemnościach raczej odpada.

W związku z tym decyzję o wieczornym spotkaniu pozostawiam do dyskusji.

Ps. Szymon rzutnik załatwiłem.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak tak czytam ten napięty program przedmiotowego szkolenia , to śmiem stwierdzić że godzina 15-sta i bedzie pozamiatane ;) a liczyłem ,że uda mi się zerwać z roboty i zobaczyć BRAĆ W-M przyswajającą wiedzę z pierwszej pomocy :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Będę czekał już od 11:30 w miejscu szkolenia. Jak by komuś coś, to dzwonić.

Pozdrawiam.

Ps. Dodałem mapkę dojazdu od strony Olecka. W tym miejscu występują ciągłe roboty drogowe. Na pierwszym rondzie zjazd w prawo i wjeżdżamy na obwodnicę (w budowie). Po około 1,4 km należy zjechać w kierunku osiedla Konieczki. Na rondzie w prawo, następne skrzyżowanie w lewo i ciśniemy do końca gdzie skręcamy w prawo, następnie druga w prawo i pierwszy wjazd w lewo i na miejscu.

Odnośnik do komentarza

I już po szkoleniu, niech żałuje ten, kto nie był....

O godz 12.00 zebraliśmy się w sali ratownictwa medycznego i od razu nasz Pan Doktor zrobił obchód i zapoznał się ze stanem zdrowia wszystkich pacjentów

21569811.jpg

Następnie przystąpił do omówienia tematu zajęć

21569923.jpg

Po wykładzie, każdy musiał przećwiczyć praktycznie udzielanie pierwszej pomocy - zaczął Maki :helpsmilie:

21569943.jpg

21570031.jpg

Ćwiczyliśmy też pozycję boczną ustaloną

21570069.jpg

21570115.jpg

21570163.jpg

21570137.jpg

21570177.jpg

Pamiątkowe zdjęcie z Panem Dyrektorem szkoły policealnej, który udostępnił nam salę z pełnym wyposażeniem

21569371.jpg

A na koniec wspólne pogaduchy pod parasolkami

21570211.jpg

21570235.jpg

Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom szkolenia a w szczególności Moplicowi za ogarnięcie tematu sali, Boochosowi ze profesjonalne zajęcia i Wandalistce za słodką niespodziankę - wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

Odnośnik do komentarza

Ooo... Czaro, jak szybko się udało fotki zamieścic. Pięknie, pięknie. Wszyscy uczestnicy przykładali się do dmuchania, z całego serca rzeczywiście.

Niektórzy przed "szczelnym ukryciem swymi wargami ust poszkodowanej" prowadzili dozwoloną "grę wstępną"- z łaskotaniem za uszkiem...

P6233222.JPG

inni próbowali wypic wspólny toast, by się bliżej poznac...ale tylko odpowiednim trunkiem, ze szczegółowo sprawdzoną etykietą

P6233238.JPG

oczywiście, każda czynnośc uczestnika szkolenia była obserwowana przez srogie JURY, a następnie dokładnie analizowana i punktowana

P6233247.JPG

jeszcze w kuluarach trwały dyskusje czy prawidłowo każdy dmuchał, masował i wentylował...P6233212.JPG

PS. Podobno jakiś uczestnik szkolenia (widziany był w czarnej koszulce) - tak się przykładał do czynności "usta-usta" i masażu klatki piersiowej, że złamał "FANTOMCE"...serce

P6233267.JPG

PS

(...) Wandalistce za słodką niespodziankę - wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

Rzeczywiście bardzo pyszne ciasto było. Nie wiedziałem tylko że to z okazji imienin i nie złożyłem życzeń LIVE. Wanda - wszystkiego najlepszego i dzięki za poczęstunek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...