Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szkolenie - udzielanie pierwszej pomocy


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, proponuję zorganizować szkolenie z udzielania pierwszej pomocy w Naszym Regionie !OKK Nigdy takich szkoleń za dużo, tym bardziej, że należy utrwalać wiadomości i umiejętności nabyte wcześniej.. !YES

Termin szkolenia do uzgodnienia np.: 16.06 lub 23.06 lub 30.06

godzina ok 12.00

Miejsce: do uzgodnienia

Program:

wykład prowadzony przez lekarza,

ćwiczenia praktyczne na fantomie,

dyskusja i wymiana doświadczeń,

wspólny obiad

Proszę wszystkich zainteresowanych o wyrażenie swojej opinii o terminie i lokalizacji szkolenia !YES

Lista chętnych:

boochos+Agnieszka;

czaro69+Ada;

jaro4setka;

Roman;

Wandalistka+Avanturnik;

Maki+Krystynka;

Moplic+Nina

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście pasuje jedynie 16.06. lub 23.06 - potem już urlop...

Gwoli wyjaśnienia - prelekcja i zajęcia praktyczne - oczywiście DOWOLNE (można posłuchac i nie dmuchac :) (w fantom))

Jeśli chodzi o miejsce - dobrze by było, miec dostęp do jakiejś salki zacienionej - z ekranem lub białą ścianą...mogę popytac w okolicach Suwałk - lub proponuję też zorientowac się w innych miastach naszego regionu...

Odnośnik do komentarza

moplic, rób rozeznanie w ełku, sprawdź tylko by był ekran lub kawałek zacienionej ściany... po szkoleniu - nie zapominamy o jakimś w knajpie jedzeniu :P - mam nadzieję...?

z racji na wyjazd na imprezę weselną w familii - nie mogę brać pod uwagę 16.06

PS.Czy są w ogóle jacyś chętni na to szkolenie???

Odnośnik do komentarza

Coś, że niby wszystkim Ełk pasuje..., czy coś takiego mi się o uszy otarło...?

Koledzy z Ełku - zróbcie mały rekonesans - jakiś lokal z małą salką zacienioną w miarę + dobra kuchnia, się rozumie !w00t

Odnośnik do komentarza

Witam!

Tak jak wcześniej pisałem postaram się rozejrzeć za bez-kosztowym lokalem. Sami wiecie teraz każdy chce na wszystkim zarobić. Jednak spokojnie coś się wymyśli. Termin i godzina szkolenia OK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Panie, Panowie!!

Czy już możecie zaproponować odpowiedni lokal na przeprowadzenie szkolenia? :rolleyes:

Czas szybko płynie, jeśli nic nie macie na oku, to ja się sam rozejrzę w Giżycku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Lokal jest na 99%. Jeszcze tylko podanie i będzie załatwione. Myślę, że lokalizacja będzie właściwa, bo to budynek Policealnego Studium Medycznego. Dyrektor tej szkoły zaproponował możliwość wypożyczenia nam fantomów, by więcej osób mogło poćwiczyć pierwszą pomoc. Najważniejsze teraz, to promocja spotkania, by było jak najwięcej osób na szkoleniu. Koszt wynajęcia sali - to wspólne zdjęcie z podziękowaniem do promocji Studium.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko, jakiej płci jest fantom,ile ma lat,i czy po skonczonym szkoleniu bedzie można zabrać go do domu,bo wydaje mi sie ,że po takim sztucznym oddychaniu,może miedzy nami zaiskrzyć... :) ( żart ) gratulacje dla Lecha !OKK

Odnośnik do komentarza

Pogadamy o tym w żywcu ,przy żywcu !piwko :-)

Panowie - czy coś ustaliliście w związku z powyższym...? Mam nadzieję, że chętnych do dmuchania będzie wielu.

SENTENCJA NA CZERWIEC:LEPIEJ DMUCHAC, NIŻ BYC DMUCHANYM ... niezależnie od sytuacji :notworthy:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Tak jak wcześniej informowałem dzisiaj zaklepałem lokal na 100%. W związku z tym już oficjalnie najważniejsze wiadomości odnośnie szkolenia:

Termin: 23 czerwca 2012 roku w godzinach 12:00 - 14:00

Miejsce: Szkoła Policealna przy ul. K. A. Bahrkego 2B sala 106

Informacje dodatkowe: duży szkolny parking, kawa, herbata, ciastka, napoje z automatów w budynku szkoły.

Najlepszy dojazd jest od ulicy Dobrzańskiego.

Informacja jak dojechać po dotarciu do przejazdu przy skrzyżowaniu ulic Witosa i Sikorskiego.

wFKlj.png

Dojazd od strony Giżycka.

XediI.png

Dojazd od strony Augustowa.

lLnfZ.png

Dojazd od Białegostoku.

vyh1s.png

Dojazd od strony Olecka. Uwaga, ze wzgledu na roboty drogowe organizacja ruchu przy wjeździe do Ełku jak wskazuje czerwona linia.

os4wk.png

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

profesjonalne podejście Lechu. szacuneczek. czy jakiś lokal na obiadek poszkoleniowy też jest na oku...? Wszak- nie samym dmuchaniem człowiek żyje...

Odnośnik do komentarza

Obiadek - to kwestia do obgadania podczas wyjazdu na Litwę. Czego jak czego, ale restauracji to w Ełku pod dostatkiem. Nie ma sensu robić rezerwacji chyba, że padnie taka propozycja.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...