Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Łuków - www.skuterymotory.pl - opinie?


Gość Darek F6C

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wszystko jasne, handlarz nie warty uwagi. Same kupy i tyle. Z drugiej strony dziwilby mnie idealny Silver(2005) w kraju za 20tysi :P . Tego sie po prostu nie da zrobic. Za 5000 euro nie jestem w stanie kupic Silvera z 2005, chocbym nawet szukal pol roku, taka jest niestety prawda. Oczywiscie mowie tu o sprzecie, ktory sprostalby moim wymaganiom.

A co z AN650 z Gadimexu -> widzialem go i wiem ze jest idealny ;) .

PS. Czasami przywozone sa calkiem przyzwoite skutery z zagranicy, w dziale "ogloszenia" znajdziesz kilka moich starych ogloszen(TMAX, 2xAN650), nie wydaje mi sie zeby byly az takie straszne :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    8

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • Kubo

    4

  • rudy_56

    4

  • Sympatycy

Jedna uwaga... Bigu, sztukę z Gadimexu zanabył Rudy56... Więc nie jest już na sprzedaż...

Widać, że sztuka CAŁKOWICIE nie warta zainteresowania... Niestety...

Co do sztuki spr. ze szwajcarii... Go?c kupował od Naszego kolegi Maximusa plastiki tylne... SKuter przyjechał do Polski w zupełnie innym stanie, niż jest obecnie...

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań sprzęta... Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Kubo..co? mi tu nie pasuje..

Widzieli?cie AN 650 z przebiegiem 1850 na Pirelli ;)

Rudy pisał, że tył ma nowy Pirelli a przód skończy mu się za 2-3 tys..! i co :P

Poza tym ten z Gadimexu sprzedał się w z 10 dni temu, akurat byłem tam na przegl?dzie..:)

Wentyl..

Odnośnik do komentarza

Szanowni koledzy nasz wspólny znajomy Rudy nabył Suzuki bezpo?rednio od importera czyli Suzuki Motor Poland - testówke, była ona ogłaszana na forum jaki? czas temu.

P.S

Przepraszam Paweł chyba się nie obrazisz że ja przedstawiłem twój nowy nabytek ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Tak więc wróciłem z oględzin Silvera (Łuków). Od razu napiszę, że NIE KUPIŁEM. Sprzęt jak na 2005 rok to do?ć zaniedbany (najpewniej zimował pod chmurk?) - pordzewiałe ?rubki przy wydechu, silnik w białych wykwitach (ultenione alu?).

....

No więc, kolejny raz napiszę, że ten handlarz nie ma nic godnego uwagi.

vide majesty 125/50 (2004 rok ;):P:) ), majesty 250 full lakier -> kupa, silver który stał w wodzie podczas powodzi (pewnie...) :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahaha no DOBRA... wyszedłem na goopka...

Ale wiecie... Dla kogo? kto w Wawie był przez całe życie może z 7-8 razy to wszystko jest jednym czortem...

Hehe Gadimex czy SMP... Nie zwracałem na to uwagi, mimo że to 2 rózne miejsca... Czyli w takim razie Rudy kupił sztuke z SMP... A Bigu ma racje wspominaj?c o tej z Gadimexu...

Postanawiam poprawę... Tym bardziej, że Wawa to mój cel ;) ...

Pozdrówki, Kuba :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie... ale tu mętlik informacyjny. :P

Kubo piszę od rzeczy ale widzę, że chłopaki już go ustawili :P

Rudy kupił Burgmana z SMP, którego testowałem w 2004 roku. Pojazd brał udział w tym te?cie->

TEST PORÓWNAWCZY AN 650, FJS 600, XP 500

Oto oferta któr? wystawiałem na pro?bę SMP->

http://www.burgmania.net/forum/index.php?a...&st=0#entry9730

Oto An 650 K5 z Gadimexu->

An 650 K5 (Gadimex)- SPRZEDANY !

Sztuka została sprzedana, więc oferta jest już nieaktualna.

Przy okazji jeszcze napiszę o sprzęcie ogl?danym tydzień temu w Celestynowie:

http://www.allegro.pl/item101124907_suzuki...szwajcarji.html

Odpicowany przyzwoicie choć nie do?ć dobrze (np. szkło lusterka wyszczypane chyba obcęgami zamiast elegancko wycięte). Leżakowany na prawej stronie ale ładnie polakierowany. Za to kupa rdzy w okolicach wydechu, podnóżka. Nawet zachęcaj?co na pocz?tku wygl?dało bo i cenę na równe 15tys. zbiłem ale czar prysł po jeĽdzie próbnej. Deklarowane przez sprzedawcę 8tys. przebiegu to pobożne życzenie... Sprzęt w ogóle nie idzie, muł totalny. Kolegi 400setka z 2000 roku to istna rakieta. Pza tym brak ksi?żki serwisowej. Za to kluczyki oba jak dobrze pamiętam...

O tym Burgmanie to przegadali?my już kilka w?tków. Pojazd jak to okre?lał sprzedaj?cy- "Po dachowaniu" ;)

Stał rozbity na allegro szmat czasu. W końcu sprzedaj?cy kupę musiał wyremontować sam i kupił od Maximusa sporo plastików. Posklecał, podlakierował i wystawił ponownie na allegro tylko tym razem zreanimowany !scooter

Widziałem t? sztukę na motobajzlu w Wawie.... Kupa straszliwa... Omijać na kilometr !!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje nabytku.

Pojazd wzbudza zaufanie. Silver Wing z ABS' em to wielka rzadko?ć.

Odnośnik do komentarza

o ja pier... to ta sztuka z tej Szwajcarii to jest ta sama co stała na allegro jak jeszcze jeĽdziłem 50-tk? i w opisie było że jest po dachowaniu i go?ć j? sprzeda albo odkupi plastiki??

To ja pamiętam te zdjęcia.... !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C

No to wróciłem! :D

Silverek już w garażu :lol: Jestem ledwie żywy - ponad 2 tys. kilometrów busem w 36 godzin. Ale po kolei...

Po zakupie na ebay.de kontaktowałem się przez email ze sprzedawc?. Nie znam niemieckiego, więc próbowałem się dogadać po angielsku. Go?ć w ogóle nie odpisał na moje 2 maile. Znalazłem więc osobę mówi?c? po niemiecku, która zadzwoniła i ustaliła wszystkie szczegóły. Wszystko odbyło się bardzo ładnie i sympatycznie. I co ważne - szybko i sprawnie. Najpierw oględziny, potem papierki, kasa, jazda próbna, pakowanie i do domu. Niemiec bardzo sympatyczny - razem z kolegami pomogli zapakować sprzęta na busa. Sprzęt okazał się w pełni zgodny z opisem na aukcji. Rysy i otarcia naprawdę niewielkie - chyba nie będę ich robił...Dokumentacja - pełna. Wszystkie niezbędne papierki plus masa ?wistków. Jest tam wszystko co od nowo?ci wła?ciciel zebrał. Typowy Niemiec - wszystko poukładane i zadbane. Aż miło. Szczególnie po do?wiadczeniach z kupami w Polsce. Nawet bak paliwa był pełny! Po prostu super. Wreszcie i mnie się trafiło!

W przyszłym tygodniu rejestruję i ?migam. Może wpadnę na spotkanko do Starego Młyna... :D

Odnośnik do komentarza

No widzisz, nie kazdy dobry sprzet musi byc "krajowy" :lol: . Gratuluje nowego skutera.

PS. Skontroluj czy byly robione poprawki serwisowe, chociaz moze rok 2004 wychodzil juz poprawiony z fabryki...

PS2. Takie akcje wytr?caj? narzedzia z rak "sprowadzaczy kupy". I dobrze :D .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to gratuluje. Wysilek jak widac sie oplacil. Do zobaczenia w Starym Mlynie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Darku- szczere gratulacje.

Widzę, że masz podej?cie bardzo podobne do mojego.

Więcej jak pewne, że będziesz zadowolony z Silvera.

Do zobaczenia w Starym Młynie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C

PS. Skontroluj czy byly robione poprawki serwisowe, chociaz moze rok 2004 wychodzil juz poprawiony z fabryki...

Mam ksi?żkę serwisow?, w której s? wbite 2 przegl?dy: po 1tys. i po 6tys. Jest też rozkładana strona dotycz?ca chyba pierwszego przegl?du (inspektion). Nie zauważyłem niczeo innego. A w ogóle to czego dotyczyły te poprawki?

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C

Dzięki wielkie wszystkim za gratulacje! Maszynka już wzbudza mój zachwyt. Szczególnie hamulce. S? niesamowicie skuteczne. Mam nadzieję na pozytywn? odmianę po latach spędzonych na chopperach i cruiserach...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo Halo...

Gratuluje udanej wyprawy po skuter... Niema to jak kupić POŻˇDNY sprzęt od dobrego wła?ciciela...

Życzę wielu nakręconych pozytywnie kilometrów... No i kupy czasu wolnego na wyjazdy i zloty... :D

Pozdrawiam, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza

PS. Skontroluj czy byly robione poprawki serwisowe, chociaz moze rok 2004 wychodzil juz poprawiony z fabryki...

Mam ksi?żkę serwisow?, w której s? wbite 2 przegl?dy: po 1tys. i po 6tys. Jest też rozkładana strona dotycz?ca chyba pierwszego przegl?du (inspektion). Nie zauważyłem niczeo innego. A w ogóle to czego dotyczyły te poprawki?

2002+2003: nabity punkt po prawej od numeru nadwozia: Zbiornik paliwa 2004.

Nowy zbiornik ma mniejszy otwor wlewowy, a inne zbiorniki posiadaja ogranicznik. Zbiornik byl wymieniany tylko wtedy, jesli ogledziny wypadly negatywnie.

2002+2003: nabity punkt po lewej od numeru nadwozia: pompa paliwa/zbiornik

2001-2003: nabity punkt ponizej numeru nadwozia: mocowanie kierownicy

2001+2002: tylna felga: nowe felgi maja ponizej numeru czesci (pomiedzy "szprychami") wytloczenie-wzmocnienie (4mm przekroju, 7mm wysokosci).

2001-2004 centralna podstawka- wymiana: bez znaczenia punktowaniem, ale zmienione nakretki na samozabezpieczajace - mocowanie centralki.

To wszystko co znalazlem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...