Skocz do zawartości
Forum Burgmania

parkowanie pod blokiem


duzy

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytkich

chciałbym prosic wszystkich forumowiczów o podzielenie się wiedzą z zakresu parkowania skutera pod blokiem. Czy stosujecie jakieś specjane zabezpieczenia, czy zdarzały sie Wam akty wandalizmy, czy lepiej odpuścic i tylko parking (trochę oddalony). Jakie stosujecie odstraszcze,czy codziennie pod plandeką czy tylko od czasu do czasu?

z góry dziękuję za podzielenie się doświadczeniami

Odnośnik do komentarza

Parkuje pod blokiem od trzech lat.Ze szkód jakich doznał w tym czasie,tylko raz,jednego ranka,zastałem skuter przewrócony.Nie wiem czy ktos go probował ukraść czy tylko sobie popchnął czy kopnął.

Stosuję dobrej jakosci blokadę na tarczę albo linkę czy raczej linę oplatając ja na tylnym kole.Poza tym blokada kierownicy i fabryczny immobilizer.

Każdy wie w jakiej dzielnicy mieszka,ja raczej w spokojnej,tylko w weekendy nachlana młodzież wraca nocami z dyskotek i czasem przewrócą kubeł ze śmieciami czy urwą lusterko w samochodzie.Ale rzadko.

Jeżeli miałbym drogi,nowy skuter to bałbym sie go parkować przed blokiem ale taki powiedzmy do 10 tysiaków to nie.

Trudno,trzeba czsem zaryzykować,po cholerę mi pojazd,szczególnie czysto użytkowy, ktory parkuję pięć kilometrów od miejsca zamieszkania,u wujka w garażu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moje "CUDO" parkuję pod blokiem, zablokowana kierownica, immobiliser i auto? moto? alarm. Dodatkowo - tylko przykrywany pokrowcem, żeby rosa nie rzeźbiła szlaczków w kurzu. Mieszkam w spokojnym rejonie "galicyjskiego" miasta. Nie parkuję tylko przy krawężniku chodnika, żeby nie kusić "złotej młodzieży" powracającej z nocnych eskapad w stanie "lekko pół-śmiesznym" do przewrócenia "dziwoląga", bo "przecie to nie motór".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prezentowałem kiedyś TAKI PATENT

Jak masz miejscówkę, gdzie możesz sobie wbetonować taki słupek, albo przypiąć się do istniejącego słupka, to warto pomyśleć. Ja ostatecznie odszedłem od zapinania za boczną stopkę. Stawiam na centralce, bo stoi stabilniej i trudniej przewrócić.

Ale ja mam miejscówkę na parkingu strzeżonym pod samym blokiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja stawiam na parkingu strzezonym pod pokrowcem. Koszt mam niewielki,a przynajmniej nie martwie sie czy "cos"... i spie spokojnie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...