Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

zatrzasnięty w kufrze kluczyk w burgmanie 125


piokaf

Pytanie

Witam Wszystkim, jestem nowy na tym forum to mój pierwszy temat i od razu klopot.

Dziś niestety przypadkowo został kluczyk pod kanapą wraz z komputerem ktory jest mi pilnie potrzebny... może ktoś zna sposób jak otworzyć kanapę bez kluczyka?

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Klubowicze

Pisz do Kisla,on ma juz doswiadczenie i wprawe!!! !w00t

A tak na powaznie...,to rozbieraj plastiki i probuj sie dostac,zeby wcisnac reke lub cokolwiek co pozwoli Ci wyciagnac kluczyk...

Zajrzyj na fotki z Roztoki... tam zobaczysz jak to robil Kisiel wspomniany :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Nie, to chyba niemożliwe!?!

Ale może masz drugi kluczyk, gdzieś w szafce. Większość sprzętu posiada dwa, a czasem trzy kluczyki.

E, na to byś chyba wpadł. Pewnie nie masz drugiego. W takim razie... faktycznie... Kisiel.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

Przypominam delikatnie, że w moim przypadku w kufrze kluczyka nie stwierdzono. Stwierdzono go natomiast w kurtce Radiego. Proponuję zatem wykonać najpierw telefon do Niego a potem bebeszyć skooter :)

Sposoby są dwa (zależnie od skutera)

1.Dostać się do stacyjki i/lub linki otwierania, odbezpieczyć ją i poprzez pociągnięcie linki otworzyć zamki;

2.Odkręcenie kanapy od strony zawiasów i uchylenie kufra w ten sposób. Zwykle wymaga to demontażu części plastików;

Niektóre skutery (np. Kymco Downtown) można otworzyć szybciej ponieważ linka przy stacyjce jest niezabezpieczona. Po prostu ciągniesz za linkę i kufer się otwiera !w00t

Otwórz sobie fiszę serwisową będzie Ci łatwiej NADUŚ

DP055608.png

DP055732.png

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

jak mi się zatrzasnęły kluczyki pod siedzeniem podczas wyprawy Litwa-Łotwa-Estonia to sytuację ratował Alupin metodą na wślizg ... dwóch kolegów uniosło lekko kanapę a Alupin włożył w szczelinę rękę i wyciągną kluczyki ... dobrze jest mniej wiecej wiedzieć w którym miejscu bagażnika mogą być kluczyki :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam,

no i sytuacja opanowana. Zrobiłem tak: demontaż czasy i potem trzy śrubki od dołu stacyjki, lekko wysunięty element z przewodami i kanapa otwarta.

Teraz mnie czeka składanie, brrrrrr. Dziękuje wszystkim za pomoc. Może i to co ja napisałem się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Ciesz się, że to nie Honda Jazz. Kanapa otwierana w bok i posiada dwa zamki.

Wtedy to dopiero mogła by być jazda !sciana . O wśliźnięciu się można w tej sytuacji zapomnieć.

Ale dobrze, że Ci się udało :P

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...