Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W niedzielę będzie ciepło i słoneczko, pogoda ORS'owska,

ale jutro też możemy zaliczyć spotkanie, przecież czwartkowe spotkania to tradycja :-) a jej się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

A o której ten spocik w Chudowie ? Gdyby się udało z czasem to bym się zjawił - pierwszy raz :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam.

A o której ten spocik w Chudowie ? Gdyby się udało z czasem to bym się zjawił - pierwszy raz :blush:

Chudów na na dzisiaj nazwa potoczna,miejsce spotkania to Szałas.

Adres podaje tu ,spotykamy się około 18

Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poczekajcie na nas trochę, bo ja do 18:00 w pracy :(

ale będziemy tak szybko jak tyko się da :)

Nie musicie się spieszyć, poczekamy zjadając Waszą porcję frytek i innych smakołyków.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie musicie się spieszyć, poczekamy zjadając Waszą porcję frytek i innych smakołyków.

Dzięki.....myślałam, że właśnie na Ciebie mogę liczyć :( i schowasz dla mnie 2-3 frytki...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bylem,cennych rzeczy się dowiedziałem,polecam wszystkim spoty czwartkowe bo warto....

Pozdrawiam i do następnego ..niedzielnego spotkania :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie. Dzięki z info o Chudów ( potocznie) - szkoda, że tak późno dostałem info. Będę w niedzielę na 3 Stawach McDonald's - mam nadzieję, że nie potocznie :lightbulb: .

Byłem w Chudowie - też było fajnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie.

Trzeba przenieść się do Chudowa bo w Szałasie robi się już ciasno i jest mało miejsca dla tak licznej grupy :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za spotkanie.....ale mam jakiś taki niedosyt....dobrze że jest niedziela za dwa dni ;)

Fajnie było

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak myślałem...że wszyscy "Ryniowcy" kupują dziś w promocji u Patryka hybrydy- latarki z parasolkami,na jutro :msn-wink: . Pozdrawiam i życzę wszystkim uczestnikom przyczepności,udanej zabawy i szczęśliwego powrotu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...