Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Bez względu na klimat my i tak się spotykamy.

Większość przyježdża samochodami - z małymi wyjątkami.

Są teź tacy co próbują pociągiem :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dzięki za super spota:) chwile żartów, zadumy, wspomnień i planów wakacyjnych a wszystko to okraszone pysznymi ciastkami i babeczkami :)

DSC_0202.JPGDSC_0203.JPG

DSC_0204.JPGDSC_0208.JPG

DSC_0209.JPGDSC_0210.JPGDSC_0215.JPG

DSC_0211.JPGDSC_0214.JPG

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za spotkanie, pogaduchy i pyszne słodkości. Cieszę się, że poznałem najmłodszego Burgmaniaka-gratulacje dla rodziców. Życzę wszystkim Wesołych Świąt i do następnego...

Odnośnik do komentarza

My również dziękujemy za spotkanie i te pyszne babeczki od Moniki oraz najróżniejsze ciasteczka od Ewci no i nie mogłabym pominąć Patrykowych wafli :-) wszystko było pyszne zresztą jak zawsze :-)

Pozdrawiamy

Ania i Kristof oraz Olivierek :-)

Ps. Specjalne podziękowania dla Basi za zabawianie Olivierka :-)

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za fajne przed świąteczne spotkanie z jajeczkami i pysznymi słodkošciami .Aniu przyznam że Basia była szczęśliwa że mogła zająć się Oliwierem i przynajmniej nie marudziła w drodze powrotnej że za długo byliśmy w szałasie :)

Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt i do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Buziaki dla Wszystkich - dzięki za spotkanie i miłe atrakcje...

Pyszności jak zawsze - super

Kwiaty i jaja juz w kompozycjach świątecznych

Dzięki :) i do zobaczenia po świętach ..... już się nie mogę doczekać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Próbowałem wczoraj dojechać do Szałasu na skróty, przez las-(wiozłem też dla Was napoje). Niestety- w połowie drogi drzew było za dużo... :mad2: :mad2: :mad2:c0e81b748049dfacmed.jpg Życzę wszystkim Wesołych Świąt, mokrego jajka i smacznego dyngusa.

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za spota i wszystkie słodkości, milo było zobaczyć młodych rodziców i maleństwo. Podobny do mnie, bardzo grzeczny :)

I jeszcze raz dla obecnych na wczorajszym spotkaniu i dla reszty bandy nieobecnej Zdrowych i Wesołych Świąt

życzy Lion

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

nie marudziła w drodze powrotnej że za długo byliśmy w szałasie :)

JAK ZA DŁUGO ?????????????? Nigdy nie jest za długo ;)

Odnośnik do komentarza

Fakt nigdy nie jest za długo, dlatego z Arturem lubimy posiedzeć do północy i nawet trochę dłużej ;) . Dla Basi jednak w tygodniu 22 to magiczna pora snu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zdążyłem wczoraj złożyć wszystkim życzeń w związku z mym koniecznym zniknięciem więc:

%25C5%25BByczenia%2520123.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , rowniez zycze wszystkim wesolych i zdrowych Swiat Wielkanocnych , mokrego dyngusa oraz wiosennego nastroju . Aniu i Kristof macie fajnego bajtla , dbajcie o niego .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a ja to mogę przyjechać , bo jak w niedzielę będzie padało to nie pojedziemy w niedzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...