Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam chętnych którzy lecą wieczorem na Czarnocin do mnie na 20:00 na szybkie , spontaniczne ognisko ! Julo z Romario będą startować z Łodzi , mają być u mnie ok.20:00 ( wiedzą jak dojechać ). Ok.21:30 wystartujemy przez Brzeziny , Koluszki , Rokiciny do Czarnocina !

My już w domciu ! Dziękujemy za odwiedziny i wspólną nocną jazdę CZARNOCIN zaliczony !!!

Odnośnik do komentarza

Dzieki Jacek i Ania za goscine, wasz kacik robi wrazenie i juz sie wpraszam na nastepne ognisko. Co do Czarnocina to impreza ciekawa, szczegolnie jazda noca w kilkaset motorkow jest widowiskowa. Do zobaczyska LWG.

Odnośnik do komentarza

A my dzisiaj skromne 165 km nakręcone... Odwiedziliśmy dom Reymonta w Lipcach Reymontowskich następnie kąpiel w wodach Rydwanu , obiad w skansenie w Maurzycach , kawa z szarlotką w Stadninie Koni w Walewicach a na koniec lody w Głownie ( piknik western ).Wszystko super , tylko szkoda że nie było nikogo chętnego by nam towarzyszyć...

Odnośnik do komentarza

Powtarzam się, żeby komuś nie umknęło.

11709257_1740059276221030_7971316661882168789_n_zps1v2skmra.jpg

, a dodatkowo znalazłem informacje, o których wiedziałem ale nie było ich w necie.

podglad_fotkin.php_zpsps9ntjxj.jpg

Szadek zaprasza na degustację mięsa wieprzowego

8 sierpnia warto wybrać się do Szadku, gdzie odbędzie się promocja polskiego mięsa wieprzowego.

Impreza zostanie zorganizowana na terenie gminnego targowiska przy ul. Sieradzkiej.

Oprócz darmowej degustacji mięsa przewidziano wiele dodatkowych atrakcji.

Stadion sportowy:

12:00 - rozpoczęcie turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjum.

Targowisko Gminne "Mój Rynek" (ul. Sieradzka 18):

12:00 - oficjalne rozpoczęcie imprezy

Wydarzenia towarzyszące:

Odnośnik do komentarza

My również chętni...tylko ta pogoda aż prosi się aby pojechać gdzieś nad wodę !!!Podajcie godz. i miejsce zbiórki bo w firmie do godz.14 jestem -teoretycznie ?

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym dniu zaczynam wymiękkać jeśli chodzi o sobotni Szadek...Boję się o utratę każdego ważnego grama tłuszczu magazynowanego na zimę...?a wczorajszy dzień już zrobił swoje!!!Dlatego zastanawiamy się z Anią czy nie wybrać jednak opcji z akwenem wodnym :jeziorem, rzeczką , strumykiem czy chociażby z jakąś kałużą.

Odnośnik do komentarza

Caly czas bije sie z myslami.

9 rano a ja mam juz 32 w cieniu.

Jezeli sie zdecydujemy to jednak puszka.

Ps. Niko zabierac ze soba miernik ?

Ps2. Zadzwon do kogos zaufanego i dowiedz sie konkretnie o godzine rozpoczecia

bo podane sa dwie 12 i 14

Odnośnik do komentarza

Był Tomek, Irek z żoną, potem Gazda z żoną. ostatecznie byłem do 18, dłużej nie wytrzymałem ale parada była spoko.

20150808_155602_zpskrixyz5q.jpg

Motocykli było dużo, nawet się nie spodziewałem, że przy tej temperaturze tyle będzie.

20150808_144204_zpsd1t4zay5.jpg

20150808_144715_zpsem8qih7m.jpg

20150808_144733_zps6b9xfe1z.jpg

Na paradzie Burek wskazywał 50stC, potem wyszedł poza zakres i pokazywał HI....

Po paradzie 43,5stC ;)

20150808_152229_zpslcwhq66r.jpg

20150808_152332_zps4wrmxjjb.jpg

Prosiaczek też był ;)

20150808_155902_zpsl5wgrljm.jpg

Odnośnik do komentarza

Parada w Szadku w ukropie ZALICZONA !!!! Prosiak skonsumowany-dla nieobecnych powiem że ...kiepski :kwasny: .Niko dzięki za towarzystwo,szkoda że Burgmaniaków wystraszyła pogoda i było nas skromnie 2 maszyny ! Tomuś , a ty poczekac na nas niemogles

Odnośnik do komentarza

Parada w Szadku w ukropie ZALICZONA !!!! Prosiak skonsumowany-dla nieobecnych powiem że ...kiepski :kwasny: .Niko dzięki za towarzystwo,szkoda że Burgmaniaków wystraszyła pogoda i było nas skromnie 2 maszyny ! Tomuś , a ty poczekac na nas niemogles

bo on już w innych barwach jeżdzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...