Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chetny. Mozemy sie spotkac o 15:30 np. Gdzies w centrum . ja dzis zapisalem sie na jazde harleyem w Liberty Motors od 14 do 15 a potem jestem otwarty na propozycje. Jaj cos to bede na telefonie

Odnośnik do komentarza

Byłby ktoś chętny w Niedziele (zależne od aury) na jakiś konkretny wyjazd całodniowy?. Przeglądałem w którymś z wątków "Sapera" zdjęcia z wycieczki na zamek "Krzyżtopór" i powiem szczerze, że się najarałem strasznie. Z Łodzi jakieś 190 km., więc akurat tak na jeden dzień bez pośpiechu, a i po drodze można w Świętokrzyskim zahaczyć o coś ciekawego. Jeśli ktoś reflektuje to proszę o odpowiedzi, może będzie kilka osób chętnych to wtedy założę oddzielny temat z listą uczestników.

Odnośnik do komentarza

Julo , Ja jestem ZA. Tylko powiedz mi o której byś mniej więcej planował wyjazd, bo chciałbym się troszkę drzemnąć po arbeit - cie. :)

Obok w małej miejscowości Kurozwęki , jest piękny pałac ze stadniną koni i bizonów - z Kurozwęk pochodziła "kasztanka" J.Piłsudskiego.

Odnośnik do komentarza

To sie spieszcie, bo wlasnie w telewizorze mowia

ze bizony zostana z tamtad wyjumane

bo zagrazaja zubrom, ktorych w calym wojewodztwie nie ma :))))

Ps. Gdyby aura nie pozwolila na dalsza wycieczke

to zapraszam do domu dziecka nr.8

Bedziemy wozic dzieciaki z DD2 i DD8

Tym razem lokujemy się w Domu Dziecka nr 8 przy ul. Zuchów 4 w Łodzi. Impreza ma charakter otwarty i integracyjny, więc zapraszamy Was z pociechami, niech dzieciaki poznają się wzajemnie bo nikt tu nie jest gorszy ani "inny". Tym bardziej, że wychowankowie przygotowali specjalne programy artystyczne.

Przewidziane atrakcje to:

- występ hip-hopowych chłopaków KAWY, ZALESA I REEPSA prosto z Płocka

- konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych

- prawdziwa scena i oprawa muzyczna - zagrają dj's Greg Sin Key, Nefti oraz Oneplayz, a także inni

- grillowanie - kaszanki, kiełbaski i inne pyszności dla wszystkich

- imprezę poprowadzi Michał Czerny z Re-Up i Planet ARTE - Akademia Rozwoju i Twórczej Edukacji

- tańce, hulanki, swawole

- lekcje i pokazy makijażu

- malowanie dziecięcych buziek

- plecione kolorowe warkoczyki

- zumba dla dzieci

- customowe rowery

Termin: 21.06.2015

Start o godzinie: 16.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...