Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Malguti Madison 2001,125 srebrny


wlodzimierzk

Pytanie

Pozwoliłem sobie na jeszcze jeden temat - mój skuter ma mocowanie do dużego kufra - podejrzewam ,że sprzedaj?cy "zostawił go sobie" .

Tak czy siak , chce zakupic kolorystycznie pasuj?cy - najchetniej srebrny - może być uzywany ( ale nie zabardzo - :-))

może być bez zamocowania - przykrece go do tego co mam.

jeżeli jest mozliwo?c zakupienia tylko noych kufrówto niech szanowni koledzy ( koleżenki !) podpowiedz? gdzie - bo to co na allegro to "małe i czarne!".

Podobaj? mi sie troszke większe ( min35l) koniecznie z oparciem dla pasażera.

Pozdrawiam

Włodek

Odnośnik do komentarza

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie oszcędzaj kup sobie Givi proponuję popatrz na www.motopol.pl oficjalny importer Givi. Kufry s? sprzedawane z płyt? montażow?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 0

Hmm Pablos z tego co ja pamiętam kufry sa sprzedawane z płyt? montażow? , ale do pojemo?ci jai? 35 l. POwyżej płyta jest już do nabycia osobno - przynajmniej w GIVI

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

Szaary jest jeszcze inaczej...

Do kufrów Givi z systemem MonoLock dostaje się płytę w zestawie(największy kufer z MonoLock to Simply, 42L), za? do kufrów z systemem MonoKey płytę trzeba dokupić(jest kilka modeli płyt), najtańsza płyta z tego co pamietam kosztuje 130-150zł...

Także polecam kufry Givi... Jednak zastanawiałbym się nad zakupem lakierowanego, który jest DUŻO droższy od seryjnego czarnego... Ew. można kupić czarny idać do pomalowania pod ż?dany kolor górn? pokrywę(lub cały kufer)...

Moja Maxia jest cała czarna i jest SUPER...(jak co? to na sprzedaż :) ).

Pozdrówki, Kuba :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...