Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Malguti Madison 2001,125


wlodzimierzk

Pytanie

Witam.

Przed chwila nabyłem Madisona. Mieszkam w Warszawie i chciałbym wymienic w nim to co wi?że się z eksploatacj? - nieznam poprzedniego własciciela , stan techniczny jest OK , wszystko suche itp. Ma przejechane 11 tysięcy i nie był użytkowany od 1,5 roku ( swoj? droga to skutery niezbyt często kupowane- wła?nie tyle Kto? go sprzedawał) więc chciałem wymienić mu olej , filtry , moze płyn chłodniczy?.

prosze o porady co jeszcze i gdzie te czę?ci mozna zdobyc w najekonomiczniejszy sposób - najchetniej w okolicach warszawy.

Jeszcze jedno , tym skuterem muszę przyjechac ze ?l?ska w następnym tygodniu ( 300 km) dlatego chcę czę?ci i olej zabrac ze soba , wymienic na miejscu i wybrac sie nim w trase powrotn? na kołach.

Proszę wszystkich zorientowanych o radę.

PS

Mimo ,że jechałem tym skuterem przd zakupem ( s?dzę ,że jest OK ponieważ już ogl?dałem i jeżdziłem czterema wcze?niej - (LE ŁOCHY!!!) to s?dzę że taki zastały olej i filtry ( amoże jeszcze ns co? miałbym zwrócić uwagę? - przosze o podpowiedzi) może niekorzystnie wpłyn?c na póżniejsz? eksploatacje silnika.

Pozdrawiam WSZYSTKICH.

Włodek

Odnośnik do komentarza

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam serwis Motositi w Sękocinie .... nauczyli się na mojej sztuce co nieco i nikt w Wawie na temat Malaguti nie będzie wiedział więcej niż Oni ... pomijaj?c oczywi?cie Mnie :).

Zjedli?my zęby na temat Madisona.

Piszę artykuł na ten temat i mam nadzieję, że niedługo się pojawi na łamach Burgmanii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...