Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gdzie są reputki?


kmodzele

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof zadaj sobie trochę trudu i zobacz kto ma polubienia chociażby w ostatnim miesiącu to może zauważysz że są też użytkownicy forum nie tylko klubowicze. Nie wiem dlaczego jedni mają tą funkcję inni nie, może byli wcześniej zarejestrowani na forum ? Nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie również się zastanawiałem dlaczego jedni mają a drudzy nie, może faktycznie jest to kwestia dawnego zarejestrowania na forum, ale cosik mi się zdaje że tak nie jest, bo koledzy mają to widoczne zarejestrowani w 2013 a u innych rejestracja następiła 2010 i ni chu chu nima, ale to powinien wiedzieć Administrator i może nam to wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiemy jakimi kryteriami posługiwał się system przy włączeniu tej opcji. Niestety nie można tego do końca rozwikłać lub zmienić tak, żeby u wszystkich była ta opcja dostępna.

Jedni mają, inni nie, ale mi nie udało się stworzyć jakiegoś "wzoru" od czego jest to zależne. 

 

Odnośnik do komentarza

Robert jeżeli ma to być powód kwasów a dla niektórych życiowy dramat to może zastanówmy się nad wyłączeniem tej opcji wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak jak pisałem wcześniej w tym wątku (zamiast zakładać kolejny można go było bez problemu odnaleźć), funkcja "polubień" została (podobnie jak kiedyś) włączona próbnie ponieważ były głosy, że fajnie jakby coś takiego było. Tak samo jak to włączyliśmy tak samo możemy wyłączyć. Czekam na głosy ZA/Przeciw... Tylko bez zbędnego dorabiania ideologii proszę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mnie to nie jest potrzebne do szczęścia, jak kogoś lubię pokazuję to w realu ... albo w lidlu ;) 

wyłączyć bo niepotrzebne kwasy z tego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyłączyć - bzdura to jest.

Rozumiem jeśli Ktoś w ten sposób odznaczy w ten sposób post,, który pomógł w rozwiązaniu problemu ( np. w technicznych)  ale w innych przypadkach - dziecinada.

:)

 

 

Odnośnik do komentarza

W wolnej chwili założę szybką ankietę TAK/NIE na 14 dni, niech każdy się wypowie bo ostatnio ciągle słyszę że Klubowicze robią wszystko po kryjomu :ph34r: i nikogo nie pypytają o zdanie.

Odnośnik do komentarza

Jestem też za wyłączeniem tej funkcji ,od czasu jak zostalem " bardzo lubiany " nie czuję się wcale lepiej , a nawet szczęśliwy z tego powodu

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
23 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Krzysztof zadaj sobie trochę trudu i zobacz kto ma polubienia chociażby w ostatnim miesiącu to może zauważysz że są też użytkownicy forum nie tylko klubowicze. Nie wiem dlaczego jedni mają tą funkcję inni nie, może byli wcześniej zarejestrowani na forum ? Nie mam pojęcia. 

 

11 godzin temu, dr.big napisał:

Niestety nie można tego do końca rozwikłać lub zmienić tak, żeby u wszystkich była ta opcja dostępna.

Jedni mają, inni nie, ale mi nie udało się stworzyć jakiegoś "wzoru" od czego jest to zależne. 

Ostatnio mam bardzo mało wolnego czasu na kompa i większość rzeczy robię z poziomu androida... ale na prośbę 2 osób, które mnie o to prosiły via PM przysiadłem się do tematu i chyba znalazłem rozwiązanie jak uruchomić opcję "polubień" postów u WSZYSTKICH. Mówiąc inaczej ktokolwiek napiszę posta na forum to post ten będzie miał możliwość kliknięcia "Lubię to". Czyli głosowanie w sondzie, opcja 3 wchodzi w rachubę.

Jest sonda - proszę głosować, bo sprawa jest bardzo poważna ;)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc ; mi to tito, jak będzie dobrze a jak nie będzie też dobrze, administrator wytłumaczył i gitara. Chyba że ktoś lubi być dopieszczany he he.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...