Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gdzie są reputki?


kmodzele

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja przestałem widziec reputki? Co się z nimi stalo? Awaria, czy rozmyślne wycofanie się z tego systemu?

Odnośnik do komentarza

Dzialanie jest rozmyslne, reputki zniknely z forum po ciaglych niejasnosciach, oraz przyznawaniu na przyklad ich kilku za watpliwe, dwusylabowe posty. Okazalo sie, ze nie spelnia swojej funkcji tak, aby osobom nowym na forum, ulatwic "wyluskanie" informacji oraz osob majacych pojecie o sprawach technicznych czy ogolnoskuterowych, bo to mialo byc priorytetem. System niestety nie sprawdzil sie i na spotkaniu klubowym, ktore mialo miejsce w ten weekend, zostalo ustalone jego wylaczenie.

Odnośnik do komentarza

(...) Okazalo sie, ze nie spelnia swojej funkcji tak, aby osobom nowym na forum, ulatwic "wyluskanie" informacji oraz osob majacych pojecie o sprawach technicznych czy ogolnoskuterowych, bo to mialo byc priorytetem. System niestety nie sprawdzil sie i na spotkaniu klubowym, ktore mialo miejsce w ten weekend, zostalo ustalone jego wylaczenie.

Bardzo dobra decyzja. Szkoda tylko, że naprawdę dotyka tych, którym rzeczywiście dobre oceny się należały. Przykro, że część użytkowników potraktowała tę techniczną możliwość do "wyścigu szczurów".

Przy okazji, czy będzie jakieś krótkie sprawozdanie z ustalenień dotyczących nas, zwykłych forumowych szaraczków :), działalności forum, zmian, ulepszeń czy innych decyzji, które podjęte zostały na spotkaniu klubowym?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przy okazji, czy będzie jakieś krótkie sprawozdanie z ustalenień dotyczących nas, zwykłych forumowych szaraczków :), działalności forum, zmian, ulepszeń czy innych decyzji, które podjęte zostały na spotkaniu klubowym?

Zupełnie bez sarkazmu odpowiadam: wszystkie zmiany związane z naszym forum jakie są i będą w najbliższej przyszłości będą ogłoszane (jak zawsze) w dziale Wszystko o Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

O to to to! Ja poproszę doroczny raport z działania forum. Zwłaszcza dotyczący finansów :D:)taz.gif(dla nieposiadających poczucia humoru: żartuję)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O to to to! Ja poproszę doroczny raport z działania forum.

Podaje raport: forum działało, działa i działać będzie :D

Zwłaszcza dotyczący finansów :D:lol:

Finansów brak! :no: . Zostały w całości przejęte przez słynnego GRUPENN FUHRER WOLFA :crazy::)

:lol2:

Odnośnik do komentarza

Reputki powinny dotyczyć tylko forum technicznego(pod nadzorem i zatwierdzaniem przez admina(ktory by tylko to miał na głowie) i to by generalnie rozwiązało problem "nabijania" :)

Odnośnik do komentarza

Według mnie decyzja jak najbardziej pozytywna. Reputkowy wyścig szczurów wprowadzał niepotrzebną nerwowość albo infantylne prośby typu "pomogłem, to daj reputka".

Reputki na technicznym... tylko po co?

Jak ktoś ma dużo reputków to jego odpowiedź mam traktować jako dogmat, a jak ktoś ma mało to z góry zakładać, że nie wie o czym mówi?

To jest forum, więc jeśli nawet ktoś walnie bzdurę to inni to wyprostują. Jeśli regularnie czytasz forum to szybko zorientujesz się kto na forum pisze do rzeczy a kto od rzeczy.

Forum chyba nie jest od tego, by służyć jako bezpłatne porady techniczne dla przypadkowych gości (którzy wartość pomocy ocenią na podstawie reputków)?

Odnośnik do komentarza

Nie było plusików — było dobrze. Były — było dobrze. Teraz nie ma — jest dobrze. Troszkę szkoda, ale cóż. To jednak był fajny element Burgmanii. Można było popatrzeć, jak sobie plusiki sypią Membery w topikach niedostępnych dla Użytków. Kmodzele musiał się wdrapać na wyżyny swej inteligencji, połamać wszystkie swoje zasady, by otrzymać gwiazdkę. A czasem i Flyman coś napisał, tylko pod reputka.

Odnośnik do komentarza

No własnie, tak się starałem! Właśnie dostałem kilka nowych za opis z Wystawy i ... Kisiel pozazdrościł i zabrał wszystkie (dla siebie). Ech, życie..crybaby.gif

Odnośnik do komentarza

Uważaj Kisiel, powyżej 2400 jest "Ban" z automatu :rolleyes:

Kisiel z wyłączeniem reputków nie miał za wiele do gadania akurat :D

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.3.2012 o 18:34, Abach napisał:

Bardzo dobra decyzja. Szkoda tylko, że naprawdę dotyka tych, którym rzeczywiście dobre oceny się należały. Przykro, że część użytkowników potraktowała tę techniczną możliwość do "wyścigu szczurów".

(...)

Jako admin patrzę po postach "nagrodzonych" plusami, i widzę, że problem przyznawania reputków podobnie jak kiedyś znowu zatoczył krąg :) ... "+" za życzenia, dwusylaby... Nie za merytoryczną treść czy prawdziwy trud ponoszony przez Kolegów.  W moim odczuciu nie spełnia on teraz swej funkcji.

PS. Dlatego ja się z tej opcji "wymiksowywuję", bo przewodzenie takiej liście nie jest dla mnie ani chlubne, ani nawet zabawne i zeruję swój licznik.

Odnośnik do komentarza

Robert idea reputków  słuszna tylko naród nie dorósł. A tak po prawdzie czy to ma jakieś znaczenie?  Może  na forach gdzie ludzie znają się tylko przez internet komuś to służy  ale u nas ? Większość ludzi zna się osobiście i żadne reputki nie są nam potrzebne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, dr.big napisał:

PS. Dlatego ja się z tej opcji "wymiksowywuję", bo przewodzenie takiej liście nie jest dla mnie ani chlubne, ani nawet zabawne i zeruję swój licznik.

Bardzo często mamy odmienne zdanie na różne tematy. Ale tym razem zgadzam się z Tobą i też bym się wymiksował. Tylko nie wiem jak skasować reputki. Bardzo proszę o skasowanie  . 

Dnia Monday, March 05, 2012 o 20:00, krzys-68 napisał:

Reputki powinny dotyczyć tylko forum technicznego(pod nadzorem i zatwierdzaniem przez admina(ktory by tylko to miał na głowie) i to by generalnie rozwiązało problem "nabijania" :)

To była ciekawa propozycja 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Reputki były kiedyś. Jeszcze na starym silniku forum uruchomiliśmy taki dodatek ale okazało się, że nie "działa to" tak jak oczekiwaliśmy. 

Teraz po upgradzie ta funkcja dostała kilka opcji do wyboru. Jedną z nich są >polubienia< , >like<... jak np. na FB. Uruchomione sondażowo gdyż często forumowicze sugerowali, że coś takiego byłoby miłym dodatkiem na forum. Nie chodzi tu o jakieś "nagrodzenie" tylko zwykłe kliknięcie w "Lubię to" jako poparcie, wyrażenie zgody, myślę tak samo. Osobiście nie widzę w tej funkcji nic co byłoby dla samej zawartości merytorycznej forum znaczące. Forum działało bez tego wiele lat i wszyscy żyli :) Tak samo możemy polubienia wyłączyć. Kwestia Waszych głosów.

Odnośnik do komentarza

I jest jeszcze dodatkowa możliwość której wcześniej nie było "przestań lubić". Ciekawe czy też dostaje się powiadomienie że ktoś przestaje lubić Twój post. 

Odnośnik do komentarza

Chyba jako wywołany do tablicy,z racji bycia w ostatnim czasie bardzo "lubiany" (co nie ukrywam trochę mnie zaskoczyło szczególnie że niedawno mogłem przeczytać "Szczerze mówiąc, wyjątkowo, chyba pierwszy raz w historii Klubu nie kojarzę kolegi.. :msn-wink:) jest mi obojętne czy będzie ktoś odznaczał moje wypowiedzi ,bo nie jestem na forum by dostawać reputki,lajki,nabijać sobie posty czy być na szczycie Top Members .Jeśli potrafię to pomagam ,czy to na forum ,na PM czy przez telefon i nie oczekuje za to jakiejś nagrody czy reputacji .Tak samo nie jest dla mnie problemem pomóc gościowi (którego dwa tematy poszły do śmietnika ,a można było połączyć temat) zdiagnozować usterkę by nie czuł się zniesmaczony naszym forum .Więc jeśli ktokolwiek czuję się z tym źle ,to proszę adminów o wykasowanie moich laików i zablokowanie ich dodawania pod moimi postami ( jeśli to możliwe)

7 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Reputki były kiedyś..... Nie chodzi tu o jakieś "nagrodzenie" tylko zwykłe kliknięcie w "Lubię to" jako poparcie, wyrażenie zgody, myślę tak samo. Osobiście nie widzę w tej funkcji nic co byłoby dla samej zawartości merytorycznej forum znaczące.

Całkowicie się z tym zgadzam 

Odnośnik do komentarza

Marcinie, wiesz, że moim zamiarem nie było naznaczenie kogokolwiek, mi chodziło tylko o potrzebę (lub nie) używania tej funkcji :) .

I teraz ogólnie: Jej funkcjonowanie zostało mi wyjaśnione, podchodziłem po prostu całkiem inaczej do sprawy. Jeśli to zwyczajne "lajki" podobne do FB, to ja już nie mam nic przeciwko, bo podobno w "mediach społecznościowych" lajkuje się wszysko i wszystkich. Nawet "posta"- pojedyńczą emotę.

Niestety strona techniczna nie pozwala wyłączać tej funkcji u poszczególnych i chcących tego osób :( .

Wyjaśnienia "like*ów" przyjąłem do wiadomości, ale ich nie akceptuję ;) . Z mojej strony temat zakończony i zapomniany.

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Pojawiła się zakładka na stronie Burgmanii''Aktywni użytkownicy'' w których odnajduję tylko klubowiczów.

Proszę Admina lub klubowiczów o wyjaśnienie co to i po co? 

 

Odnośnik do komentarza

Oj Panie rypaku, nawet nie ma takiej opcji aby Cię polubić - sorry, przegrałeś w przedbiegach. Zresztą chyba ja też :) 

Jak w prostytucji: Im bardziej lubiana, tym bardziej aktywna. - Dobre.

Odnośnik do komentarza

To jest pozostałosć po aktualizacji forum, jednym ta funkcja została a innym zniknęła. Nie wiem jak to naprawić. Wiekszość ludzi z tego co piszą ma te "reputki" w nosie ale jak widzę dla niiektórych problem życia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...