Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2012


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz Samba. :D

Takie rzeczy wypisywać....Tfu tfu a kysz...

A swoją drogą, ciężko Cię winić po GarażMotor (plus minus 2 tygodnie na wymianę filtra).

Nerwy puszczają od takiej specjalistycznej !wchair pomocy.

Wystarczyło moto złożyć i zaprosić jak już "part" będzie w Szczecinie.

Widać profesjonalizm Pana za biurka GM jest "The Best".

Grunt, że w tych cenach dla naiwnych Hummer jest.

Inna sprawa, że serwis !scooter w Szczecinie raczej wyjątkowo marny jest. !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    23

  • bilety

    11

  • ArtCho

    9

  • Samba

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Samba jesli to byl tylko olej i filt to zapraszaja klijenta gdy juz maja filtr i wymiana 5 min ,i tu koledzy sie nie popisal wspolnymi silami :D mozna bylo pomoc wymienic

tylko za 5 min ile kasy by wzieli :angry:

Odnośnik do komentarza

A Yamaha Moto46 w Kijewie? Ze 3 lata temu wymieniałem tam olej w Tmaxie. Pamiętam że cała "akcja" trwała jakieś 30- 40 minut, oczywiście po wcześniejszym terminie na telefon i zapytaniu czy mają filtr oraz olej do Tmaxa pod ręką :D . I nawet pieczątkę z wpisem z ASO Yamahy miałem w książce :angry: .

PS: Tu temat z forum: KLIK TU

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam wszyskim za cenne wskazówki, następnym razem będę już wiedziała jak postępować. Dzwoniłam wczoraj do GM z zapytaniem co z maszyną i dowiedziałam się że wszystko jest już zrobione oprócz wymiany filtra POWIETRZA, który jest już w drodze do nich. W pon. minie równe 2 tydodnie, a taka była śliczna pogoda w tym czasie :ph34r:

Odnośnik do komentarza

!OKK .

PS. Jakbyś mogła (może być PM, jeśli nie chcesz na ogólnym) podać poźniej koszt tej imprezy serwisowej Tmaxa, z wyliczeniem co zostało zrobione i co wymienione?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A Yamaha Moto46 w Kijewie? Ze 3 lata temu wymieniałem tam olej w Tmaxie. Pamiętam że cała "akcja" trwała jakieś 30- 40 minut, oczywiście po wcześniejszym terminie na telefon i zapytaniu czy mają filtr oraz olej do Tmaxa pod ręką :) . I nawet pieczątkę z wpisem z ASO Yamahy miałem w książce :P .

PS: Tu temat z forum: KLIK TU

A mój kolega nie zrzeszony w Kijewie zostawił swoją Majesty i czekał na naprawę bodajże 4 miechy i w między czasie kupił drugą bo chciał czymś jeżdzić, też więcej tam nie postawi. Tak że nie ma reguły na warsztat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...