Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2012


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nikt się po wyjeździe nie wpisał.

Więc parę słów napiszę ja.

Było super z zakupami oraz przygodami.

Zakupy w Lidlu D jakieś 30% taniej niż u nas na ulotce. !OK

Bilety, dostarczył reszty atrakcji. !pomidor

Ale wybrnął z tego nienieckimi kebabami. :)

No i wrócił do domu na swojej zacnej, a mogło być nieciekawie. whist

Ogólnie pisząc:

Maciek - pierwszy mechanik !żeby zachodniopomorskiego okazał spokój !holiday i rozwagę.

Przy pomocy wykałaczki i plastikowego widelca rozebrał zacną na części :lol: pierwsze.

I jakoś się udało mu to później złożyć do stanu początkowego. !placz

I chwała mu za to, bo ledwo zdążyłem do domu na obiad. :P

PS.

Hubert, deczko późno dałeś cynka.

Tak dzień wcześniej to minimum. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    23

  • bilety

    11

  • ArtCho

    9

  • Samba

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No proszę jaka maszynka. !OK

ArtCho miał dokładnie ten sam typ Atlantic-a -> wersja Sprint.

Ps. Tam gdzie zdjęcia to parkujesz czy pracujesz? :P:)

Bardzo ładna i kolorek super. Jednak sentyment pozostaje...

Wooferai ma prawie rację :) Ja miałem Sprinta 500.

I muszę powiedzieć, że chyba nim się lepiej jeździło niż nową zacną... Daję sobie trochę czasu, ale wczoraj odebrałem ją z garażu i zrobiłem koło 30 km wkoło komina. I nie chodzi mi o moc, ale gang silnika i rodzaj wibracji. Tam było lepiej... Może po prostu muszę najpierw dotrzeć Hondę? W końcu ma dopiero 49 km przejechanych :)

Jeśli jutro nie będzie padać, to zamierzam również się trochę przejechać - ale na spokojnie. Nie po mieście. Jak ktoś chce dołączyć na 1-1,5 godz. to zapraszam. Myślę, że ok. 17.00-17.30. !V

Odnośnik do komentarza

Witam, od razu trzy sprawy: 1)tam tylko parkuję, 2)obluzowała się prawa żarówka podczas jazdy z Piły i nadtopiło się zwierciadło reflektora, da się to wymienić ? żarówkę diabli wzieli, najgorsze że nowej nie za bardzo jest do czego zamocować...a może zmiana wkładów na jakieś inne ?Cała nowa lampa kosztuje tyle, że strach nawet mówić.3)brakuje oparcia kierowcy, gdyby ktoś słyszał o takowym, to proszę o info.Czekam na tłumaczenie i do rejestracji, a przy okazji Hondzia to nówka ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No patrz, a myślałem że może pracujesz to bym Cię odwiedził. :)

Sobota ma być ładna, Lidl pełen moto akcesoriów, a my gdzie będziemy o 11-12? :rolleyes:

Ja nie mogę sobota / niedziela ze szpitalem, Maciejem i Elą w Tucholi powrót po południu !wchair . Także popołudnie OK. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sobota ma być ładna, Lidl pełen moto akcesoriów, a my gdzie będziemy o 11-12? :lol:

Ja do czerwca w soboty na naukach...

Odnośnik do komentarza

No patrz, a myślałem że może pracujesz to bym Cię odwiedził. :)

Sobota ma być ładna, Lidl pełen moto akcesoriów, a my gdzie będziemy o 11-12? :lol:

Ja też nie mogę bo w sobotę muszę iść do pracy a niedziele rezerwuję dla A... !happybth

Odnośnik do komentarza

Hm....w razie co pojeżdżę !scooter samemu.

Albo :lol: w końcu go umyję korzystając z ładnej pogody. :)

EDIT 24 marca

Krótka przejażdżka po mieście i wstęp do Lidla na artykuły motocyklowe.

Przymierzyłem tankbag do przekroku xcitinga, ale niestety nie zmieścił się na długość.

Termo odzież kupiłem już tydzień temu w Lidlu.de sporo taniej.

Odnośnik do komentarza

Ja już dzisiaj śmigam, mała wycieczka samotrzeć do znajomych w Ramin i powrót autostradą 160 km/h.

Fajnie, chociaż w drodze powrotnej na dziurach poluzowało mi się lusterko. Cóż, Ojczyzna.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już dzisiaj śmigam, mała wycieczka samotrzeć do znajomych w Ramin i powrót autostradą 160 km/h.

Fajnie, chociaż w drodze powrotnej na dziurach poluzowało mi się lusterko. Cóż, Ojczyzna.

No i kawałek za Ramin daliśmy sobie lewą w górę! :D Ja właśnie wracałem z godzinnej przejażdżki, zobaczyłem z daleka hordę trzech, łapa w górę i kiedy się minęliśmy, to zdałem sobie sprawę, że na czele tej hordy jechał Rzelu w milicyjnych barwach. Nie mogłem zawrócić, bo musiałem być na czas w domu. Nie zauważyłem, kto jechał drugi (duży skut), a peleton zamykał nasz wspólny kolega na ścigaczu.

Ale pogoda piękna i lody w Krackow podrożały z 70 do 90 centów -_-

Ja na razie nie próbuję bić rekordów - powoli go docieram, choć na autostradzie dość spokojnie jechał 130-140. I nawet za bardzo nie wiało :)

Odnośnik do komentarza

I ja dziś z Maćkiem na SW600 zrobiliśmy pętlę do DE i z powrotem.

Za to na Wołczkowie wypatrzyłem srebrnego AN400K2 z kufrem. Może skaptujemy kogoś nowego do paczki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale macie fajnie pośmigaliście sobie a ja tylko na !wchair ale teraz idę pośmigać !scooter

Odnośnik do komentarza

Ale macie fajnie. Ja niestety jestem uziemiona. Moja ukochana maszyna stoi rozebrana i czeka na wymianę filtra oleju min. do środy <_<

Odnośnik do komentarza

Wymiana filtra oleju tylko w półtorej tygodnia? <_<

Toż to w godzinę do zdobycia jest w Szczecinie.

Taki sam filtr jak do Xciting-a o ile się nie mylę.

No chyba, że sprowadzają Ci oryginał z Japonii. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Artur za nowe i wąskie ścieżki w okolicach Ramin-a. !OK

Dzięki! Fajnie, że podjechałeś i miałeś wyczucie momentu. Właśnie miałem godzinkę na przejażdżkę! :rolleyes:

A te ścieżki mam obcykane, jak jeździłem Kymkiem 50-ką - blisko domu i odległości do pokonania przez pięćdziesiątkę. Poza tym widoki, to masaż dla oczu - i o każdej porze roku inne:)

Nową drogę transgraniczną odkryłem w zeszłym roku, jak ją budowali, a teraz jest miły dojazd.

Odnośnik do komentarza

Witam, mała traska na niedzielę ?

Nieuważnie czytając zrozumiałam "mała kraksa" ale byłby pech: nowy nabytek, początek sezonu a tu BĘC.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...